Premier League. Porażka drużyny Boruca, zwycięstwa Chelsea i Manchesteru United [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 02 marca 2013

I koniec również meczu Southampton. Drużyna Boruca przegrywa 1:2 z najgorszą drużyną ligi. Polak zanotował przeciętny występ. Popisał się tylko obroną mocnego strzału z woleja Remy'ego. Przy pierwszej bramce mógł się odrobinę lepiej zachować, przy drugiej był bez szans.

Zakończyło się również spotkanie Manchesteru z Norwich. "Czerwone Diabły" wygrały 4:0 po trzech golach Kagawy i jednym trafieniu Rooneya.

• 84. min.

Interwencja meczu? Green odbił po efektownej paradzie mocny strzał głową jednego z zawodników Southampton.

• 76. min.

OPIS BRAMKI: Tym razem Artur Boruc był zupełnie bez szans. Po dobrym dośrodkowaniu Park Ji Sunga Bothroyd umieszcza piłkę w siatce z najbliższej odległości. Obrona Southampton nie popisała się.

• GOOOOOOL

76. min.

Gol dla QPR! 1:2!

• 72. min.

Jednak kulejący Julio Cesar musi opuścić boisko. Zastępuje go Green.

• 72. min.

Boruc zrobił wszystko, żeby nie było rzutu rożnego, próbował wybijać piłkę z linii końcowej nożycami (!), ale nie udało się. Wybił piłkę już za linią.

• 66. min.

Julio Cesar trochę kuleje, ale z uśmiechem na twarzy wraca do gry.

• 65. min.

Bramkarz QPR ucierpiał w starciu z Rodriguezem. Potrzebna jest interwencja medyczna.

• 59. min.

Chwilowo Boruc nie ma zbyt wiele pracy. Groźniej atakuje Southampton.

• 59. min.

A tak bramka Chelsea:

• 51. min.

Tak wyglądała na razie jedyna bramka Manchesteru United:

• 51. min.

Mocny strzał Fonte (Southampton) z dystansu, ale pilka przelatuje obok bramki.

Tymczasem Everton wygrywa u siebie 1:0 z Reading a w bramce gospodarzy stoi dobrze znany polskim kibicom Jan Mucha.

Zaczynamy drugie połowy

• 45. min.

Zdania czy Boruc popełnił błąd przy bramce są podzielone. Polak wyszedł z bramki być może za wcześnie, Remy uderzył z woleja mocno przy słupku, gdzie jeden z obrońców próbował jeszcze wybić piłkę z linii bramkowej, ale mu się nie udało. Sytuacja wyglądała tak (jeśli cokolwiek uda wam się dostrzec na tej niestety, słabej jakości grafice):

• 45. min.

Przerwa we wszystkich spotkaniach. Na razie sytuacja wygląda tak: Southampton - QPR 1:1, Manchester United - Norwich 1:0, Chelsea - WBA 1:0.

• 45. min.

OPIS BRAMKI MANCHESTERU: Dobre podanie Valencii do Van Persiego, ten oddaje piłkę Kagawie a Japończyk bez kłopotów wykańcza składna akcję "Czerwonych Diabłów".

• 45. min.

OPIS BRAMKI SOUTHAMPTON: Rodriguez popisał się mocnym uderzeniem zza pola karnego, bramkarz odbił piłkę, podbiegł do niej Gaston Ramires i pokonał golkipera sprytnym lobem.

• GOOOOOOL

45. min.

Gol dla Southampton! 1:1!

• 40. min.

Lallana (Southampton) zderzył się bardzo mocno z rywalem i musiał opuścić boisko. Na szczęście o własnych siłach.

• 30. min.

Niezdarna interwencja Boruca po uderzeniu Remy'ego daje gościom rzut rożny. Tak skomentowal ją jeden z kibiców...

• 21. min.

Świetna obrona Boruca! Tym razem nie dał się pokonać Remy'emu i popisał się znakomitą interwencją.

• 17. min.

W meczach Chelsea i Manchesteru United wciąż bez bramek.

• 15. min.

OPIS BRAMKI: Bramkę dla QPR zdobywa Remy. Strzał z ostrego kata. Boruc mógł się lepiej ustawić.

• GOOOOOOL

15. min.

Gol dla QPR! 0:1!

• 9. min.

Posiadanie piłki 68:32 dla Southampton.

• 8. min.

Jack Cork z Southampton strzela bardzo mocno z 25 metrów, ale piłka mija o kilkadziesiąt centymetrów bramkę gości.

• 6. min.

Pierwszy kontakt Boruca z piłką. Turlającą się futbolówkę spokojnie przyjął i podał do kolegi. Czy na tym dzisiaj będzie polegała jego cała praca?

• 4. min.

Od początku mocno atakuje Southampton, ale dobrej sytuacji strzeleckiej koledzy Boruca nie zdołali sobie jeszcze wypracować.

• 1. min.

Piłka poszła w ruch!

• Jednocześnie na portalu i w telefonach można śledzić dwa inne wydarzenia futbolowe - mecz Realu z Barceloną oraz spotkanie Borussii Dortmund z Hannoverem (gdzie Robert Lewandowski strzelił już dwie bramki!).

• Niestety nie zobaczymy dziś występu nr 1000 Ryana Giggsa. Walijczyk nie znalazł się w składzie Manchesteru na mecz z Norwich. Być może swój jubileusz będzie obchodził we wtorek podczas starcia z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

• Dziś przed nami przynajmniej trzy bardzo ciekawe mecze w lidze angielskiej. Z naszego punktu widzenia najbardziej interesująco zapowiada się spotkanie Southampton z QPR, bo bramki gospodarzy bronić będzie Artur Boruc. Ale swoje mecze grają też Manchester United (z Norwich) oraz Chelsea (z WBA). Naszą multirelację z tych meczów można śledzić również w telefonach dzięki aplikacji Sport.pl Live. Jaką ją ściągnąć? Szczegółowa instrukcja tutaj.