Premier League. Fulham - Manchester United [NA ŻYWO]

• sobota, 02 lutego 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Manchester United wygrywa z Fulham 1:0 po golu Wanyne'a Rooney'a w 79. minucie. Mecz był jednak bardzo wyrównany, a oba zespoły stwarzały sobie wiele sytuacji bramkowych.

• 90. min. + 3

Rodallega próbuje strzelać, ale uderza prosto w mur. Sędzia kończy spotkanie.

Schwarzer zamiast wybijać daleko piłkę podaje do najbliższego obrońcy, Fulham wychodzi z akcją w polu karnym jest Riether, ale United rozpaczliwie się broni. Będzie jeszcze rzut wolny dla Fulham.

• 90. min. + 2

A Hernandez myli się w sytuacji sam na sam ze Schwarzerem.

Robin van Persie wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Senderosa!

Rodallega dośrodkowuje, będzie z tego rzut rożny dla Fulham/

• 85. min.

A tak ładnie wyglądało to, gdy w pierwszej połowie zgasło światło.

• 83. min.

Hernandez faulowany przez Emanuelsona - będzie rzut wolny dla United, piłkę dośrodkowuje Giggs, ale wybijają gracze Fulham.

• 81. min.

Welbeck za Naniego.

• 81. min.

Giggs do Naniego, ten odgrywa do van Persiego, Holender ponad bramką, ale wcześniej już podniesiona chorągiewka sędziego.

• 80. min.

Malden Petrić za Dejagaha.

• 80. min.

Fulham rzuciło się do odrabiania strat i zamknęło United na ich połowie. Dejagah dośrodkowuje, Rodallega nie doszedł do piłkim bo na miejscu był Rio Ferdinand.

• GOOOOOOL

78. min.

Rooney! Akcja United, Senderos przepuszcze długą piłkę do Rooneya, ten chciał się oglądać na van Persiego, ale Holendra nie było w pobliżu, więc Anglik wykończył akcję sam.

• 75. min.

Duff z rogu, zamieszanie w polu karnym De Gea ratuje United.

• 75. min.

Emanuelson dostaje świetne podanie, dośrodkowuje, ale piłkę wybija De Gea.

• 75. min.

Van Persie przed szansą - piłkę łapie Schwarzer.

• 75. min.

Giggs za Cleverleya.

• 73. min.

Kontra Fulham - Dejagah prowadzi piłkę przez całe boisko, by pod polem karnym całkowicie zepsuć akcję.

• 71. min.

Duff pędzi z piłką, podaje do Ruiza, ten nie ma do kogo podać w polu karnym, a jednak dośrodkowuje i Dejagah tylko trochę się spóźnił żeby wykończyć akcję.

• 68. min.

Mocny strzał Riethera, bronie De Gea, Ruiz nie daje rady dobić.

• 62. min.

Kolejna w tym meczu strata Ferdinanda, Rodallega przejmuje piłkę, ale po profesorsku interweniuje Johnny Evans.

• 62. min.

Zmiana w drużynie Fulham: Karagounisa zmienia Emanuelson.

• 62. min.

Rzut wolny dla United - van Persie uderza na bramkę, ale czujny jest Schwarzer.

• 62. min.

Hernandez za Valencię w drużynie United.

• 62. min.

Van Persie dostał świetną piłkę z linii obrony z pominięciem środka pola, opanował ją, ale zapędził się pod linię końcową, wycofał piłkę do Naniego, tego zaś zablokował Baird.

• 60. min.

Mocny strzał Bairda z dystansu - broni De Gea, bo był to dość spodziewany strzał.

• 60. min.

Rodallega do Riethera, ten obok bramki De Gei.

• 58. min.

Van Persie na spalonym, ale na wszelki wypadek Schwarzer rzuca się do interwencji.

• 56. min.

Rafael próbował strzelać z podcinki, tuż zza pola karnego, ale zupełnie mu ten strzał nie wyszedł.

• 53. min.

Karagounis wykorzystuje błąd Ferdinanda, uderza z dystansu, ale niecelnie.

• 53. min.

Ładnie wyszli z akcją gracze Fulham, ale stracili impet na wysokości pola karnego United.

• 50. min.

Van Persie do Valencii, ten wysoko ponad bramką, ale i tak był na spalonym.

• 50. min.

Rzut wolny dla Fulham, Karagounis posyła piłkę prosto w ręce De Gei.

• 47. min.

Van Persie próbował zaskoczyć głową Schwarzera, ale dobrze ustawiony był australijski bramkarz.

• 47. min.

Od początku drugiej połowy Hughes za kontuzjowanego Hangelanda.

• 45. min.

Rozpoczyna się druga połowa spotkania.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. To wręcz niewiarygodne, że na Craven Cottage jest wciąż bezbramkowy remis - obie drużyny miały mnóstwo okazji a poprzeczki i słupki były niemiłosiernie obijane.

• 45. min.

Rafael posyła długą pilkę przed siebie, gdzie nie ma absolutnie żadnego piłkarza United.

• 43. min.

I jeszcze van Persie pojawia się w polu karnym, uderza mocno, ale Schwarzer broni.

• 43. min.

Rożny dla United, van Persie wrzuca w środek pola karnego, gdzie Hangeland jest lepszy od Rooneya.

• 43. min.

Awaria naprawiona, piłkarze znów są na boisku by dograć pierwszą połowę.

• 42. min.

Światło nie wraca, piłkarze schodzą do szatni.

• 42. min.

Na trybunach Craven Cottage zgasł na chwilę prąd - bardzo malowniczy widok, tylko że nie można grać.

• 42. min.

Nani do van Persiego, van Persie do nikogo, ale będzie z tej akcji rzut rożny.

• 41. min.

Dejagah pędzi skrzydłem, ale musi uznać wyższość Carricka.

• 40. min.

I jeszcze jeden rzut wolny dla Fulham po tym jak Rooney faulował Karagiunisa, ale kolejne dośrodkowanie Duffa pada łupem zawodników United.

• 40. min.

Duff dośrodkowuje ale United wypycha Fulham spod swojego pola karnego.

• 38. min.

Dalekie zagranie Riise do Rodallegi, ten wygrał pojedynek biegowy z Evansem, i wywalczył rzut wolny.

• 36. min.

Nani znów rozdziela podania, piłka do Carricka, Ferdinanda, potem Cleverleya i znowu do Carricka - ten chciał sprytnie zagrać do van Persiego, ale się nie udało i teraz to Fulham konstruuje atak pozycyjny.

• 34. min.

Nani zwiódł Riethera, ale nie zdołał dobrze dośrodkować.

• 34. min.

Van Persie dośrodkowuje, "czyści" Hangeland.

• 32. min.

Nani w pole karne, Rooney nie zdążył, ale będzie rzut rożny.

• 32. min.

Cleverley do Rooneya, ten strzela i znów słupek ratuje Fulham!

• 29. min.

Patrice Evra leży dość długo na murawie, ale w końcu się podnosi.

• 27. min.

Rzut rożny dla Fulham - do piłki podchodzi Duff, dośrodkowuje na bliższy słupek, ale jest tam van Persie, po chwili powtórka sytuacji i tym razem interweniuje Rooney.

• 26. min.

Carrick chciał ładnie podać do Naniego, ale podał niecelnie, Arne Riise przejął piłkę i wycofał do Schwarzera.

• 26. min.

Rooney kolejny raz z rzutu rożnego, Hangeland wybija.

• 24. min.

Skrzydłem rozpędza się Nani, szuka Rooneya, ale obrońcy Fulham nie dali się zwieść.

• 24. min.

Van Persie dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę na aut wybija Ruiz.

• 23. min.

Na razie mecz się trochę uspokoił. Drużyny zaczęły szanować piłkę i powoli konstruować akcje.

• 20. min.

Rooney z dystansu milimetry obok słupka!

• 20. min.

Van Persie złapany na spalonym. Niesamowite jest tempo tego meczu.

• 20. min.

Rzut wolny dla Fulham, dośrodkowanie w pole karne, piłka trafia do Dejagaha, który uderza mocno z dystansu a piłka przelatuje centymetry obok słupka.

• 20. min.

Rooney zatrzymywany w polu karnym przez Senderosa, Anglik domaga się rzutu karnego, ale bez najmniejszych podstaw.

• 18. min.

Valencia w poprzeczkę! Ależ szybko toczy nam się ten mecz i obfituje w groźne sytuacje podbramkowe z obu stron.

• 16. min.

I już kontra United, van Persie do Naniego, któremu piłkę z nogi w ostatniej chwili ściągnął Hangeland.

• 14. min.

Arne Riise do Ruiza i słupek ratuje United!

• 14. min.

Dośrodkowanie Naniego, ale dobrze przecina je Karagounis.

• 12. min.

De Gea wyłapuje też dośrodkowanie Duffa.

• 12. min.

John Arne Riise huknął potężnie z dystansu ale brawurowo interweniował De Gea.

• 10. min.

Rooney podaje do Rafaela, ten do van Persiego i piłka znów trafia do Rooneya, który nabił... Cleverleya!

• 8. min.

Dejagah się rozpędza, ale Carrick bez problemu przechwytuje jego podanie w kierunku pola karnego.

• 8. min.

Van Persie dośrodkowuje z rożnego, zamieszanie pod bramką Fulham, Evra bardzo bliski zdobycia gola, ale poprzeczka ratuje Fulham. Potem poprawia jeszcze van Persie, ale interweniuje Schwarzer.

• 5. min.

Rzut rożny dla United. Rooney dośrodkowuje, ale broni Schwarzer.

• 5. min.

Gospodarze atakują, ale Evans świetnie "przeczytał" zamiary Ruiza.

• 3. min.

Rodallega przed szansą, powstrzymuje go Ferdinand, do piłki dopada jeszcze Dejagah, ale rykoszet ratuje gości.