TORRES
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• darrek11

Oceniono 17 razy 13

No to chyba w Hiszpanii sie ciesza. W koncu Torres sie przebudzil i bedzie grozny na Euro w Polsce. Dobrze, ze strzela bo to jeden z ladnie grajacych napastnikow. Potrafi sobie sam wypracowac sytuacje, poza tym duzo pracuje dla zespolu i rozegrywa pilke. Podobnie jak Robert Lewandowski :)

• simonn2020

Oceniono 13 razy 11

I Niech Abramowicz zwolni Roberto di Matteo to go chyba fani Chelsea zatłuką :D
    Od jego przejęcia Chelsea jest po prostu innym zespołem .

• gosiewizm

Oceniono 10 razy 10

25. min. Gooool! Bosingwa do Maty, ten do Kalou, ten do Essiena, ten zaś do Lamparda - piłkarze Chelsea bawią się w posiadanie piłki, gdy wtem Fernando Torres przyspiesza i trafia na 4:0!!! Z podobnie ostrego konta jak przy bramce na 3:0, tyle, że tym razem z lewej strony. - KONTO to moze byc bankowe :P, u autora tekstu powinno byc zerowe :)

• ralfion1982

Oceniono 7 razy 7

Do prowadzącego relację: wolelibyśmy, żeby Torres jednak strzelał te gole z ostrego KĄTA, a jego konto zostawmy w spokoju

• 333inelek

Oceniono 4 razy 4

z tym konta to wiele błędów w tekście pisze się kąta
    albo jakiś odmóżdżony człowiek pisze albo jakiś 10 latek że taki błędy

Odczepmy się też od konta Ramiresa! Z ostrego K Ą T A człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• defetysta13

Oceniono 5 razy 3

"Chelsea bardzo szybko - już w 1. minucie - strzeliła pierwszego gola i od tej pory całkowicie zdominowała grę." - wow, rozumiem, że w pierwszej minucie jeszcze całkowicie nie zdominowała gry? :)