Premier League. Na Old Trafford bez niespodzianek, ale z kontrowersjami. Man United 2, QPR 0

Komentarze
Komentarze (24)
  • Gość: zzz

Oceniono 17 razy 9

Ale przekręt. Dlaczego o połowie wyników meczów piłkarskich decydują przewały sędziów?
    Ile to jeszcze będzie trwało?

• Gość: winqu

Oceniono 10 razy 8

A z tym karnym przesadzacie. Jak sędzia podyktował karnego w meczu Barcelona-Milan, to opublikowaliście cały wywiad z sędzią międzynarodowym, który tłumaczył, że nawet lekkie pociągnięcia za koszulkę są niedozwolone. Akurat tutaj nikt nie ciągnął Young'a za koszulkę, ale Wy twierdzicie, że tak.

• kosssa15

Oceniono 25 razy 3

Żal mi was 2:0 i się kłócą o zajebanego karniaka.
    Dotrze to do was że Man.U jest najlepsze w lidze Angielskiej?
    Zobaczcie ile razy wygrali już mistrzostwo angli.
    Miszcz sam jesteś ciota pewnie za lalusiami z barcelony jesteś.

• Gość: elo

Oceniono 2 razy 2

Faktycznie mocno kontrowersyjna decyzja. Był spalony, zawalił sędzia liniowy.
    Arbiter główny zauważył upadek Younga, który wychodził na czystą pozycję, żółci nie mógł dać.
    Jeśli już gwizdnął faul, musiał dać czerwo. W tak klarownej sytuacji.

Walnął głupa, w ogóle gwiżdżąc, liniowy zawalił nie unosząc chorągiewki.
    I choć United będzie mistrzem, zasłużenie, to sędziowie w tym meczu zawalili.

Nie można mówić tutaj o tym że sędziowie ustawiają mecze. Nikt już nie pamięta, jak Johnson poczuł powiew wiatru i wyłożył się w polu karnym, a sędzia pokazał na wapno ? Kilka minut później ten sam gracz ze spalonego strzelił bramkę i City wygrało 2:0, z Fulham bodajże, ale nie daje głowy.

Jest na świecie coś takiego jak równowaga. Każdemu się czasem przyfarci, i każdy czasem ma pecha.
    Tak jak chociażby z Manchester v Newcastle, kiedy United prowadziło mecz 1:0 i na 10 minut przed końcem sędzia wymyślił sobie rzut karny i padł remis. Na świecie jest równowaga. I wszystko się z czasem weryfikuje. City we wcześniejszej fazie miało wiele szczęścia, teraz ma pecha, to samo z United. Mieli pecha, grom kontuzji. Teraz mają prawie cały skład i szczęście. Jest równowaga.

• Gość: BoltonW

Oceniono 22 razy 2

Oj, z przepisami FIFA widze na bakier jesteśmy, co? Zawodnik, który fauluje przeciwnika wychodzącego "sam na sam" MUSI zostać ukarany czerwoną kartką. Nawet jeśli jest to lekkie dotknięcie czy zachaczenie. Jedyny błąd sędziego to to, że nie gwizdnął spalonego. Fakt, że Young nurkował, ale co robią Hiszpanie ?

• kubek123123

Oceniono 15 razy 1

Rooney najlepszy z manchesteru!

• Gość: slawek6842

Oceniono 17 razy 1

za rok nikt nie będzie pamiętał pierdół ale wszyscy będą pamiętać kto został mistrzem :)

• Gość: jonymakarony