Puchar Polski. Lech przegrywa u siebie z Polonią

Komentarze
Od?wie?
38
Po meczu:

Inaugurację rozgrywek na polskich boiskach mamy za sobą. Po nudnym meczu Polonia Warszawa pokonała na wyjeździe Lecha Poznań. Samobójczą bramkę, która przybliża Czarne Koszule do półfinału, strzelił Manuel Arboleda.

Rewanżowe spotkanie w Warszawie odbędzie się 2 marca.

90. min. +4 Koniec spotkania.

90. min. +3 Ostatnia zmiana w Polonii. Gołębiewski za Sobiecha. Sekundy do końca.

90. min. +2 Zamieszanie w polu karnym Lecha po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Adamovicia. Ostatecznie Kotorowski wybija piłkę.

90. min. +1 Doliczono trzy minuty.

90. min. Theo Bos przeprowadza kolejną zmianę. Gancarczyk za Mierzejewskiego.

89. min. Arboleda przesunięty do ofensywy. Na tyłach Lecha pozostał tylko Bosacki.

85. min. Lekka przewaga Kolejorza. Polonia broni korzystnego wyniku i liczy na kontry.

82. min. Z rzutu wolnego dośrodkowuje Kriwiec, ale lekkie uderzenie głową Arboledy pewnie wyłapuje Przyrowski.

80. min. Żółta kartka dla Trałki za faul na Kamińskim.

77. min. Kamiński zmienia Stilicia. Bezbarwny występ Bośniaka.

76. min. Kiełb próbuje uderzenia z rzutu wolnego. Prosto w mur.

72. min. Ostre wejście Bruno w Murawskiego, ale sędzia nie odgwizduje faulu. Reprezentant Polski leży na boisku.

70. min. Stilić dośrodkowuje z rzutu rożnego. Piłka trafia do pierwszego obrońcy Czarnych Koszul.

66. min. Zmiana też w Lechu. Mikołajczak za Wołąkiewicza. Jose Bakero stawia na ofensywę.

63. min. Zmiana w Polonii. Za Smolarka na boisku pojawia się Adamović.

62. min. Bardzo dobrze gra dzisiaj Sadlok. Tym razem były piłkarz Ruchu Chorzów powstrzymał Rudnevsa.

60. min. Mierzejewski uderzał z rzutu wolnego. Piłka o kilka metrów minęła lewy słupek bramki strzeżonej przez Kotorowskiego.

58. min. Mała kłótnia Arboledy i Mierzejewskiego. Sędzia uspokaja upomina obu zawodników.

54. min. Gol dla Polonii! Z lewej strony płasko do Smolarka zagrał Bruno, piłkę przeciął Arboleda. Samobójcze trafienie Kolumbijczyka.

51. min. Kriwiec leży na boisku. Mierzejewski wybił piłkę na aut.

49. min. W przerwie Jose Bakero przeprowadził jedną zmianę. Za Kikuta wszedł Kriwiec.

48. min. Tempo akcji się nie zmienia. Zasypiamy.

46. min. Rozpoczynamy drugą część spotkania.

Przerwa:

Senna pierwsza połowa za nami. Piłkarze obu zespołów nie radzą sobie na błotnistym i śliskim boisku. Niezbyt ciekawa inauguracja piłkarskiej wiosny na polskich boiskach.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy spotkania.

45. min. +1 Jeszcze ostatnia akcja Polonistów. Rajd Mierzejewskiego, jednak za mocno wypuszczona piłka zamiast do Smolarka trafiła w ręce Kotorowskiego.

45. min. Doliczono jedną minutę gry.

43. min. Strzał Kiełba z 23 metrów. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

37. min. Płaskie dośrodkowanie w pole karne Wołąkiewicza, ale piłkę wybija Jodłowiec.

34. min. Rudnevs walczył w polu karnym o piłkę z Sadlokiem, ale ostatecznie wyszła ona na aut bramkowy. Rozpocznie Przyrowski.

32. min. Dośrodkowanie Stilicia z rzutu wolnego minęło wszystkich piłkarzy w polu karnym i wylądowało w rękawicach Przyrowskiego.

27. min. Brutalne wejście Tosika w nogi Stilicia i sędzia Hubert Siejewicz pokazuje Poloniście żółtą kartkę.

22. min. Ładna próba podania Sadloka z głębi pola do wychodzącego sam na sam Sobiecha, ale Arboleda przechwycił piłkę.

19. min. Mocny strzał Rudnevsa z prawego skraju pola karnego, ale niecelny.

15. min. Ładny atak Lecha, Henriquez wrzuca z lewej strony piłkę w pole karne, ale Murawski uderza z woleja tuż obok bramki.

9. min. Stilić dośrodkowuje w pole karne z rzutu wolnego, ale naciskany przez rywali Bosacki źle trafił w piłkę i Przyrowski bez problemu łapie piłkę.

1. min. Zaczynamy mecz.