Lech Poznań pewnie awansował do 1/16 finału Pucharu Polski! [ZAPIS RELACJI]

• 90. min. + 2

Dziękujemy za relację!

• PILNE

90. min. + 2

Koniec meczu! Lech wygrał 3:1 z Odrą Opole i awansował do II rundy Pucharu Polski!

• 90. min. + 1

Kapitalne dośrodkowanie z lewej strony boiska, idealnie na głowę Boneckiego, który strzałem głową nie dał żadnych szans Bednarkowi.

• PILNE

90. min. + 1

Odra strzela gola honorowego! Bonecki!

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

• 88. min.

Szymczak popisał się kapitalnym uderzeniem z lewej nogi, nie dając żadnych szans bramkarzowi.

• PILNE

88. min.

3:0 dla Lecha! Szymczak!

• 84. min.

Mikinic uderzył groźnie na bramkę Bednarka, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

• 81. min.

Odra próbuje wyjść ze skutecznym atakiem, jednak nie jest w stanie skierować piłkę celnie w pole karne Lecha.

• PILNE

77. min.

A JEDNAK! VAR ZMIENIA DECYZJĘ SĘDZIÓW! Tym samym Satka strzelcem po raz drugi!

• 76. min.

Piłka znowu znalazła się w siatce Odry, jednak po raz drugi w tym meczu odgwizdany spalony. Tym razem na spalonym był Satka.

• 74. min.

Odra wychodziła z kontrą, jednak obrońcy Lecha skutecznie poradzili sobie, pomimo przewagi liczebnej gospodarzy.

• 73. min.

Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku.

• 69. min.

Dobre uderzenie Marchwińskiego, ale Sapielak broni.

• 66. min.

Żółta kartka dla Marchwińskiego.

• 65. min.

Mikinić uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• 63. min.

Dwie zmiany także w Lechu. Czerwiński zmienił Gumnego, a Skóraś wszedł w miejsce Ramireza.

• 61. min.

Zmiany w Odrze Opole. W miejsce Janusa wszedł Mikinić, a w miejsce Czaplińskiego pojawił się na boisku Skrzypczak.

• 59. min.

Bednarek pewnie broni strzał Boneckiego.

• 57. min.

Kamiński próbował dośrodkowania z prawej strony boiska, ale został powstrzymany przez Żemło.

• 54. min.

Ależ uderzenie Modera! Piłka jednak poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

• 52. min.

Odra mogła być w doskonałej sytuacji, ale Czapliński nie przyjął piłki w polu karnym Lecha.

• 49. min.

Lech trafia do siatki po raz drugi! Sędzia jednak pokazuje, że Tiba był na spalonym.

• 48. min.

Puchacz próbował wbiec z piłką w pole karne, jednak obrońcy Odry skutecznie go powstrzymali.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy! Lech prowadzi 1:0 po bramce Satki.

• 45. min.

Jedna minuta doliczona do meczu Odry Opole z Lechem Poznań.

• PILNE

SENSACJA W OSTROWCU! KSZO w doliczonym czasie gry strzela bramkę i prowadzi 2:1 z Wisłą Kraków!

• 41. min.

Dobra akcja Puchacza, ale piłka po jego dośrodkowaniu nie dotarła do jego partnerów.

• 39. min.

Znowu gorąco pod bramką Lecha po rzucie wolnym. Strzały piłkarzy Odry aż trzykrotnie zostały jednak zablokowane przez obrońców.

• 37. min.

Strzał Ishaka z dystansu, ale wysoko ponad bramką.

• 33. min.

Kamiński uderzył w kierunku dalszego słupka, jednak bardzo niecelnie.

• 30. min.

Żółta kartka dla Janusa za faul na Jóźwiaku.

• 28. min.

Ależ szczęście Bednarka! Janus uderzył z rzutu wolnego jedynie w słupek!

• 27. min.

Żółta kartka dla Modera. Dobra okazja dla Odry Opole na uderzenie z rzutu wolnego, tuż przed polem karnym Lecha.

• 24. min.

Odra ruszyła do odważnego ataku. Janus uderzył głową, a piłka minimalnie minęła bramkę Bednarka.

• 21. min.

Bonecki oddał strzał sprzed pola karnego na bramkę Lecha. Niestety, wysoko ponad poprzeczką.

• Wisła Kraków nie nacieszyła się długo swoim prowadzeniem. W 68. minucie KSZO Ostrowiec wyrównuje stan meczu po bramce Majewskiego.

• 17. min.

Jak Lech mógł tego nie wykorzystać?! Trzech piłkarzy Lecha miało przed sobą tylko jednego obrońcę Odry, a mimo tego Sapielak zdołał obronić strzał Jóźwiaka.

• 14. min.

Rzut rożny, piłka źle wybita przez obrońców Odry trafiła na skrzydło, płaskie dośrodkowanie w pole karne, piłka spadła na nogę Satki, który strzałem pod poprzeczkę pokonał Sapielaka.

• PILNE

14. min.

LECH POZNAŃ NA PROWADZENIU! Lubomir Satka!

• 13. min.

Odra cudem nie traci bramki! Moder oddał strzał, obrońcy wybijają piłkę dosłownie z linii bramkowej.

• 10. min.

Lech nie przestaje atakować! Moder dwukrotnie uderzał, jednak najpierw zablokował go Gumny, później obrońcy Odry.

• 8. min.

Tymczasem Wisła Kraków wyszła na prowadzenie w meczu z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim po bramce Chuci.

• 8. min.

Znowu Lech blisko zdobycia gola! Ramirez dwukrotnie uderzał na bramkę Odry, jednak dwukrotnie został zablokowany.

• 6. min.

Płaskie zagranie Gumnego wzdłuż linii bramkowej, jednak żaden z jego partnerów nie zdołał sięgnąć piłki.

• 5. min.

Lech spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej części boiska.

• 2. min.

W tym samym czasie swoje mecze rozgrywają inne kluby z ekstraklasy. Wisła Płock prowadzi 2:0 z GKS Tychy, a Wisła Kraków remisuje w 50. minucie 0:0 z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim.

• 2. min.

Pierwsza znakomita okazja Lecha! Dośrodkowanie z lewej strony boiska, Ishak uderzał głową, ale trafił jedynie w słupek.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

• A tutaj, obok składu Lecha Poznań, także skład Odry Opole:

• Skład Lecha Poznań:

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu I rundy Pucharu Polski, w którym Odra Opole zagra z Lechem Poznań.