Rosołek strzelał zza pola karnego, jednak Lenarcik złapał piłkę

Rocha wrzucał z rzutu wolnego, ale zagrożenia nie było

Żółta kartka dla Magiery. Jego ofiarą był Kostorz

• 68. min.
  • GOOOOOOL

67. min.

Rosołek! Rosołek! Rosołek! Hat-trick 18-latka! Legia 6:1 GKS Hołownia zagrał wzdłuż boiska do Rosołka, który wślizgiem strzelił gola

• 66. min.

Techniczny strzał Luquinhasa z dystansu! Ale piłka odbija się od stopera

• 65. min.

Magiera dośrodkowuje z rzutu wolnego! Ojojoj! Zdecydowanie za mocno kopnął piłkę

• 63. min.

Michalak zastąpił Zdybowicza

• GOOOOOOL

59. min.

Mladenović! GOOOOOOOL! Legia gromi rywala! Luquinhas podaje prostopadle do wbiegającego w pole karne Mladenovicia, a ten wpakował piłkę do siatki!

• 56. min.

Rosołek znowu faulowany

• 54. min.

Jak padł gol? Karbownik wycofał piłkę do Rosołka, a ten zagrał do Wszołka, który pewnie pokonał Lenarcika.

• GOOOOOOL

53. min.

Wszołek! GOOOOOOOOOL! To jest nokaut!

• 49. min.

Rosołek zagrywa przed szesnastkę do Luquinhasa, a ten strzela! Ale nad bramką!

Zmiany u gospodarzy. Flaszka i Winsztal za Najemskiego oraz Hilbrychta

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy!

• GOOOOOOL

44. min.

GOOOOOOOL! Legia strzela gola na 3:1! Ale bramkę zdobył, a raczej samobója zaliczył, Pawlik, który niefortunnie przeciął wrzutkę Antolicia

• 42. min.

Dobry fragment GKS-u. Utrzymują się przy piłce przez dłuższy czas. Pierwszy raz w tym spotkaniu

• 39. min.

Hilbrycht strzelał, ale Wieteska zablokował tę próbę

• 37. min.

Mladenović wrzuca z rzutu rożnego! Ale obrońcy oddalili zagrożenie

• 35. min.

Dobrze, że padła ta bramka, bo to znaczy, że czekają nas jeszcze emocje

• GOOOOOOL

33. min.

GOOOL! GOOOL KONTAKTOWY! Magiera wrzucił z rzutu wolnego, a Zdybowicz zgrał piłkę do Hilbrychta, który kierunkowym przyjęciem piłki zmylił obrońcę i pokonał Boruca, choć piłka poszła po rękach bramkarza Legii

• 31. min.
  • GOOOOOOL

29. min.

Karbownik wrzuca w pole karne! Pekhart główkuje! Słupek! Do piłki dopada Luquinhas i wystawia ją Rosołkowi! 2:0!

• 25. min.

Karbownik nie opanował piłki, więc bramkarz Bełchatowa rozpocznie grę z piątego metra

• 23. min.

Przewaga mistrzów Polski jest przytłaczająca, ale pod bramką gospodarzy brakuje im skuteczności

• 21. min.

Rosołek niecelnie główkuje!

• 18. min.

Piłka leci w kierunku Pekharta! Czech jednak nie jest koszykarzem z NBA, więc piłki nie sięgnął

• 16. min.

Wszołek wrzuca w pole karne, ale zdecydowanie za nisko. Najemski wybija futbolówkę

• 12. min.

Przypomnijmy, że Najemski to były zawodnik rezerw Legii

• GOOOOOOL

12. min.

Antolić naciska obrońcę, a ten Najemski traci piłkę, którą przejął Rosołek! Piłkarz Legii z bliskiej odległości pokonał bramkarza!

• 10. min.

Rosołek z dystansu! Niecelnie!

• 7. min.

Jędrzejczyk sfaulowany, ale to twardziel. Od razu wstał

• 5. min.

Tym razem próbował Luquinhas, ale też z mizernym skutkiem

• 4. min.

Mladenović wrzucił w pole karne, ale było to zbyt głębokie dośrodkowanie

• 2. min.

Karbownik fauluje Najemskiego, ale arbiter nie pokazał kartki

• 1. min.

ZACZYNAMY

• W bramce Legii Warszawa stanie Artur Boruc, który tego lata wrócił do stolicy po 15 latach od wyjazdu do Celticu Glasgow. W międzyczasie 65-krotny reprezentant Polski grał też w Fiorentinie, Southampton oraz Bournemouth. Na lewej obronie w zespole Vukovicia zagra Filip Mladenović, czyli zawodnik, który ostatnie 2,5 roku spędził w Lechii Gdańsk, a do Legii również trafił tego lata na zasadzie wolnego transferu. Z nowych piłkarzy z ławki może wejść Josip Juranović, który przyszedł do ekipy mistrzów Polski z Hajduka Split.

Artur Boruc wraca do bramki Legii Warszawa. Bardzo mocny skład mistrzów Polski

Aleksandar Vuković podał skład, w jakim Legia Warszawa zagra przeciwko GKS-owi Bełchatów w 1/32 Pucharu Polski. W pierwszej jedenastce znalazł się Artur Boruc.

• Mecz z pierwszoligowym GKS-em Bełchatów w 1/32 finału Pucharu Polski będzie pierwszym spotkaniem mistrzów Polski w sezonie 2020/21.

• Legia Warszawa zagra przeciwko GKS-owi Bełchatów w 1/32 Pucharu Polski. W pierwszej jedenastce znalazł się Artur Boruc, a to oznacza, że każdy kibic mistrzów Polski powinien ten mecz śledzić!