Puchar Polski. Ruch wygrał z Cracovią po dogrywce

2 : 1
Komentarze
Od?wie?
41
120. min. +1 Koniec meczu.

120. min. Gol dla Ruchu! Niesamowite! Wreszcie chorzowianom się udało. W olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Cracovii goście nie byli w stanie wybić piłki. Ta trafiła do Marka Zieńczuka, który, nieatakowany przez rywali, pięknym strzałem trafił tuż przy słupku bramki Gąsińskiego.

118. min. Strzał Josla był lekki i obok słupka bramki Cracovii.

116. min. Ruch atakuje już wszystkimi siłami. Przed momentem zablokowany został Zieńczuk. Po chwili obrońcy wybili strzał Josla. Ale bramki strzelić nie mogą.

112. min. Gąsiński znów minął się w polu karnym z piłką, ale tym razem był faulowany przez rywala.

109. min. Znów powinien być gol dla Ruchu! Dośrodkowanie z lewego skrzydła i Abbott uderzył głową mocno, ale wprost w Gąsińskiego. Dobitka Piecha poleciała nad poprzeczką.

106. min. Gramy po przerwie.

104. min. Ruch ma zdecydowaną przewagę, ale gospodarze grają wyjątkowo niedokładnie.

102. min. Piech wbiegł w pole karne, rozejrzał się i... podał do nikogo.

98. min. Kontratak Ruchu i znów niedokładne podanie zepsuło całą akcję. Piłka zagrana z lewego skrzydła przeleciała przed polem karnym Cracovii. Żaden z chorzowian jej nie przejął.

94. min. Nie ma gola, a powinien być. Dla Ruchu. Piechowi piłka spadłą pod nogi w polu karnym Cracovii. Obrócił się i skoksował. Dobijał jeszcze Abbott, ale jego strzał przeleciał nad poprzeczką.

91. min. Gramy po drugiej przerwie.

90. min. Koniec drugiej połowy. Będzie dogrywka.

89. min. Wygląda na to że piłkarze obu drużyn czekają już na koniec meczu.

83. min. Piech przestrzelił z sześciu metrów. Wcześniej dostał dobre podanie z lewego skrzydła. Ruch nieskuteczny, ale naciera.

80. min. Znów rzut rożny i Szyndrowski uderzył mocno głową. Gąsiński popisał się efektowną paradą, ale krakowianie we włąsnym polu karnym znów pozwolili rywalowi na strzał.

78. min. Strzał Stawarczyka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na linii bramkowej złapał Gąsiński.

76. min. Ależ okazja dla Ruchu. Jeden z obrońców Cracovii podawał głową do bramkarza. Nie popatrzył jednak gdzie jest Gąsiński i zamiast do niego skierował piłkę w stronę bramki. Ta ostatecznie wyszła za linię obok słupka, choć długo gonił ją Marek Zieńczuk. Nie dogonił.

72. min. Ruch jest częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

68. min. Ruch groźnie w zamieszaniu pod bramką Cracovii. W końcu żaden z napastników gości nie trafił w pilkę, za to wybili ją obrońcy.

63. min. Gra się bardzo zaostrzyła. W ciągu kilku minut żółte kartki dostali Kahlon, Lewczuk i Janoszka.

57. min. Gol dla Cracovii! Żaden z obrońców Ruchu nie przypilnował Visnakovsa w polu karnym. Łotysz przyjał piłkę zagraną z lewego skrzydła i huknął co sił w nodze. Matko Perdijić miał piłkę na rękach, ale ta i tak przeturlała mu się do bramki.

54. min. Cracovia próbuje odrobić straty, ale traci piłkę w okolicach linii środkowej. Dużo chaosu w grze krakowian.

48. min. Gol dla Ruchu! Co za błąd Szymona Gąsińskiego! Bramkarz Cracovii próbując wybić piłkę staranował napastnika Ruchu, własnego obrońcę, ale jednocześnie stracił impet i zamiast wypiąstkować ją daleko poza pole karne, popchnął ją tuż pod nogi Łukasza Burligi. Obrońca Ruchu precyzyjnie trafił w okienko bramki.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy. Sędzia odgwizdał przerwę tuż po tym, gdy po strzale Boljevicia, Perdijiciowi piłka wypadła z rąk. Dogonił ją przed linią bramkową.

44. min. Jedna z nielicznych kontr Cracovii załamała się, gdy Kahlon został zatrzymany przez obrońców Ruchu.

43. min. Bartczak w ostatniej chwili wytrącił z równowagi Piecha, który z boku pola karnego już szykował się do strzału. Uderzył na bramkę, ale zbyt słabo, by sprawić kłopot Gąsińskiemu.

40. min. Wreszcie Ruch przeprowadził dynamiczną kontrę. Piech zagrał z prawego skrzydła tuż przed pole karne, Abbott nie trafił piłkę, ale Zieńczuk, który biegł za nim uderzył tuż przy słupku. Groźnie.

38. min. Dośrodkowanie w pole karne Cracovii i Grodzicki tyłem głowy trafił w bramkę. Gąsiński był na miejscu.

34. min. Mecz na razie jest słaby. Akcji podbramkowych prawie nie ma. Roch przeważa, ale nie potrafi tego wykorzystać.

32. min. Szyndrowski sprawił mały kłopot swojemu bramkarzowi, gdy próbował zagrać głową piłkę wrzuconą przez rywali z autu. Perdijić złapał ją jednak bez problemu.

27. min. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Ruchu z piłka minął się bramkarz gospodarzy, Matko Perdijić. Jego błąd naprawili obrońcy, ale Ruch miał szczęście, że przed bramką nie było żadnego z napastników Cracovii.

25. min. Groźny strzał Abbotta. Piłka uderzona z 25 metrów odbiła się przed bramkarzem Cracovii, a ten wybił ją przed siebie. Na rzut rożny wybili ją obrońcy.

21. min. Akcja ruchu lewym skrzydłem. Zieńczuk przedarł się przez obronę, wpadł w pole karne i dośrodkował przed bramkę Cracovii. Piłka przeleciała nad bramkarzem, ale była też zagrana zbyt wysoko, by sięgnął ją Arkadiusz Piech.

17. min. Paweł Abbott uderzał z ponad 20 metrów. Piłka przeleciała obok słupka bramki Szymona Gąsińskiego.

13. min. Piech przepychał się w polu karnym z Kosanoviciem. Napastnik Ruchu padł na murawę, ale sędzia uznał, że gospodarzom nie należy się rzut rożny.

9. min. Strzelał Tamir Kahlon, ale jego uderzenie przeleciało obok słupka. Był w trudnej pozycji.

5. min. Na razie mecz toczy się głównie w środku boiska.