Widzew prowadził 2:0 z ŁKS-em , ale nie wygrał derbów Łodzi. Piękny gol Ricardinho [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 06 marca 2021
  • Widzew prowadził już dwoma bramkami, ale nie wygrał derbów Łodzi. Cudowne trafienie Ricardinho [WIDEO]

Widzew prowadził z ŁKS-em już 2:0 w wyjazdowym spotkaniu 19. kolejki Fortuna I Ligi, ale nie dał rady wygrać 66. derbów Łodzi. Dwa skuteczne ciosy zadał rywalom w pierwszej połowie po bramkach Krystina Nowaka i Michaela Ameyawa, ale szturm gospodarzy w drugiej połowie przyniósł im wyrównanie - po trafieniach Pirulo i cudownej przewrotce Ricardinho.

• Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 4

Tak wyglądała przewrotka Ricardinho.

Koniec spotkania! Dobry mecz oglądaliśmy w Łodzi. W 66. derbach miasta ŁKS przegrywał już 0:2, ale w drugiej połowie dominował i zasłużenie zdobył dwa gole.

• 90. min. + 3

Jeszcze dwie minuty do końca.

Cztery minuty doliczone/.

• 85. min.

Brazylijczyk fantastycznie podbił sobie piłkę i ekwilibrystycznym strzałem doprowadził do wyrównania!

• 83. min.

CO ZA GOOOOL! przepiękna przewrotka Ricardinho i mamy remis 2:2!!

• 83. min.

Kolejna zmiana w ŁKS-ie. Ricardinho za Rozwandowicza.

• 83. min.

Widzew przetrzymał napór ŁKS-u i jest coraz bliższy wygranej.

• 81. min.

Jan Sobociński fauluje Samca-Talara i otrzymuje żółtą kartkę.

• 79. min.

Mamy kolejną zmianą. W zespole Widzewa schodzi Ameyaw, a za niego wchodzi Dominik Kun.

• 79. min.

Za mocne podanie Sobocińskiego, Wrąbel rozpocznie od bramki.

• 76. min.

ŁKS cały czas groźnie atakuje. Kolejna próba, tym razem Pirulo, ale bardzo niecelne uderzenie.

• 74. min.

Marek Hanousek ukarany żółtą kartką.

• 72. min.

ŁKS zmuszony do gry w ataku pozycyjnym na razie nie potrafi doprowadzić do remisu.

• 66. min.

Wrąbel łapie piłkę.

• 66. min.

ŁKS naciska coraz bardziej. Będzie rzut rożny.

• 65. min.

Kolejna zmiana w Widzewie. Za Kacpra Gacha pojawił się na murawie Filip Becht.

• 64. min.

Trąbka i Wolski schodzą z boiska, a za nich meldują się na murawie Kamil Dankowski i Rygaard Jensen.

• 62. min.

Przewraca się w polu karnym Maciej Wolski, ale nie ma mowy o rzucie karnym dla ŁKS-u.

• 60. min.

Kotłuje się w polu karnym Widzewa. Tym razem piłka dośrodkowana przez Pirulo zostaje w ostatniej chwili wybita przez obrońcę Widzewa.

• 60. min.

ŁKS jest coraz groźniejszy. Kolejne uderzenie, tym razem Domingueza.

• 59. min.

Zmiany w z zespole Widzewa. Czech Marek Hanousek zmienia Marcina Robaka. A Paweł Tomczyk wchodzi za Przemysława Kitę.

• 53. min.

Dynamiczny mecz w Łodzi. Teraz Trąbka dośrodkował w pole karne, piłka odbiła się od słupka, a po chwili chwycił ją Wrąbel.

• 53. min.

Tanżyna bliski gola na 1:3! Nie trafił w światło bramki.

• 52. min.

Zespół Stawowego nabrał animuszu.

• 49. min.

Świetne podanie z głębi pola Trąbki dochodzi do Pirulo, który uprzedza Wrąbla i trafia do siatki!

• 49. min.

GOOL!!! Pirulo strzela kontaktowego gola!

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. ŁKS przegrywa u siebie 0:2 z Widzewem.

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 45. min.

Janczukowicz mocne dośrodkowuje w pole karne. Wrąbel łapie. Po chwili Sekulski oddał niecelny strzał głową. ŁKS próbuje strzelić kontaktowego gola.

• 43. min.

Moros próbował głową, ale był zbyt daleko od światła bramki i skutecznie był blokowany przez obrońcę rywali.

• 42. min.

ŁKS długo utrzymuje się przy piłce. Cierpliwie buduje kolejny atak pozycyjny.

• 40. min.

Widzew skutecznie rozbija akcje ŁKS-u, który nie może przebić się przez defensywę rywali.

• 37. min.

Ameyaw ładnym zwodem minął Wolskiego, wszedł w pole karne, ale Rozwandowicz uprzedza go.

• 33. min.

Wolski pada w polu karnym Widzewa, ale gwizdek arbitra milczy. Wydaje się, że słusznie,

• 33. min.

Widzew na razie jest zabójczo skuteczny. Dwa strzały na bramkę dały dwa gole.

• 28. min.

Wrzucona miękko piłka w pole karne, a tam strzałem głową Michael Ameyaw daje Widzewowi dwubramkowe prowadzenie!

• 28. min.

GOOOOL! 0:2! Ameyaw podwyższa rezultat!

• 25. min.

Kapitalne prostopadłe podanie. Niezdecydowanie obrońców ŁKS-u wykorzystuje Krystian Nowak, który odważnie wchodzi w pole karne, zgrywa sobie piłkę klatką piersiową, mija Malarza i pakuje piłkę do pustej bramki.

• 25. min.

GOOOOL! Krystian Nowak daje gościom prowadzenie!!!

• 24. min.

Ameyaw faulowany. Mamy brzydki fragment spotkania. Trąbka kolejnym piłkarzem ŁKS-u z żółtą kartką.

• 24. min.

Sztab medyczny opatruje Nowaka. Mamy chwilę przerwy w grze.

• 22. min.

Kolejny faul Janczukowicza. Musi uważać, bo ma już jedną żółtą kartkę. Faulowany Krystian Nowak.

• 20. min.

Brutalny faul Piotra Janczukowicza, który otrzymał żółtą kartkę.

• 19. min.

Zablokowany strzał Domingueza.

• 18. min.

Fatalne uderzenie Rozwandowicza daleko od bramki Wrąbla.

• 16. min.

Kosakiewicz nieczysto uderzył piłkę głową. Malarz pewnie ją chwyta.

• 15. min.

Krystian Nowak nie opanował piłki w polu karnym ŁKS-u.

• 14. min.

Ładne uderzenie Pirulo, który ściął z lewej flanki do środka, ale zbyt słabe uderzenie, aby zaskoczyć Wrąbla.

• 13. min.

Mecz wyrównał się. Poza doskonałą szansa dla ŁKS-u nie oglądaliśmy na razie drugiej tak groźnej sytuacji.

• 10. min.

Kosakiewicz popsuł dobrą akcją Widzewa w polu karnym rywali.

• 8. min.

Po pierwszych kilku minutach optycznej przewagi dla Widzewa, to ŁKS powinien jednak już prowadzić 1:0.

• 6. min.

Co za sytuacja! Niesamowita szansa dla ŁKS-u. Wrąbel kapitalnie broni strzał głową Rozwandowicza!

• 5. min.

Widzew częściej utrzymuje się przy piłce.

• 4. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Ostatecznie sędzia odgwizdał spalonego.

• 2. min.

Rzut rożny dla Widzewa.

• 2. min.

Dobry początek Widzewa. Dobre prostopadłe podanie, ale piłkarze ŁKS-u wybijają piłkę na aut.

• 1. min.

Zaczynamy!

• 1. min.

Widzew nie wygrał z ŁKS-em od prawie 11 lat.Ostatni raz 7 marca 2010 roku - 4:1.

• Za chwilę początek spotkania.

• ŁKS jest trzeci w tabeli po rozegraniu 18 kolejek, natomiast Widzew plasuje się na 9. pozycji, ale ma jeden mecz mniej.

• Tak wygląda skład ŁKS na derby.

• Gorąco przed derbami Łodzi! Kibole Widzewa przepędzili kibiców odwiecznego rywala [WIDEO]

Przed sobotnimi 66. derbami Łodzi w I lidze pomiędzy ŁKS-em a Widzewem jest coraz bardziej gorąco. Po raz kolejny w ciągu kilku ostatnich dni dali o sobie znać sympatycy Widzewa, którzy tym razem przyjechali autobusami do dzielnicy rywala zza miedzy i zrobili na ulicy wielką rozróbę.

Natomiast z piątku na sobotę sympatycy Widzewa wywołali na jednej z ulic w Łodzi rozróbę.

• Kibole Widzewa włamali się i zdewastowali stadion ŁKS-u. "Krzesełka zostały wyremontowane"

W sobotę odbędą się 66. derby Łodzi, w których ŁKS podejmie Widzew na własnym stadionie. Przed spotkaniem kibice drużyny "gości" włamali się na obiekt i zmienili ułożenie krzesełek.

Najpierw nocy ze środy na czwartek krzesełka tworzące napis ŁKS na stadionie, zostały przemalowane na RTS.

• Przed rozpoczęciem starcia było bardzo gorąco w ostatnich dniach.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z derbów Łodzi w Fortuna 1. lidze.