Lewandowski z dwoma golami, Manchester City wymęczył zwycięstwo [ZAPIS MULTIRELACJI]

• sobota, 04 października 2014
  • I to by było na tyle w dzisiejszej futbolowej multirelacji. Dziękujemy za uwagę! Po więcej szczegółów nt. poszczególnych spotkań zapraszamy do Sport.pl!

• 65. min.

Śliczne podanie przez niemal pół boiska, Hector wbiega w pole karne, (prawie) idealnie przyjmuje piłkę i przerzuca ją nad bramkarzem, który kładzie się przed nim. Kolonia cieszy się z wyrównania.

• 43. min.

Munir wychodzi sam na sam z bramkarzem dzięki doskonałemu podaniu. Po lewej ma Neymara. Gdyby podał, Brazylijczyk trafiłby na pustą bramkę. Munir próbował jednak minąć bramkarza i dał sobie wybić piłkę.

• Uśmiechnięty Messi po faulu.

• 36. min.

Munir ładnie podał do Neymara, który wyszarpał sobie pozycję i pokonał bramkarza. Barca długo się męczyła, a teraz - najprawdopodobniej - rozstrzygnęła sprawę w dwie minuty.

• 35. min.

Już nie! Messi! Fenomenalnie wytrzymał na plecach obrońcę po doskonałym podaniu Pique i znakomicie przerzucił piłkę nad bramkarze. Piękna sprawa.

• 31. min.

Barcelonie przeszkadzają jak na razie głównie minimalne spalone.

• 26. min.

Mathieu pomknął lewą stroną i zagrał niezłą piłkę w pole karne, ale bramkarz dobrze wyszedł z bramki i w porę ją zagarnął.

• 23. min.

Trochę się spotkanie w Madrycie uspokoiło, ale to Katalończycy prezentują się lepiej.

• 14. min.

Messi jest o pięć goli od rekordu wszech czasów ligi. Argentyńczyk prawie strzelił właśnie pierwszego. Świetny rajd, ale bramkarz był górą.

• Jeśli jesteście zadowoleni z poziomu obsługi - nie zapomnijcie, że możecie nas docenić :)

Aplikacja Sport.pl LIVE nominowana do Appaward 2014

To duma, satysfakcja i zobowiązanie - aplikacja Sport.pl LIVE na androida walczy o nagrodę w konkursie Appaward 2014. Prosimy - zagłosuj i pomóż nam wygrać.

• 1. min.

Za niecałe pół godziny czeka nas też ciekawa rozgrywka w Premier League. Manchester City zagra na wyjeździe z Aston Villą. Miejscowi kibice już gotowi:

Cerci dostaje drugą żółtą kartkę w 90. min! Strzelił na 3:2, ale sędzia nie uznał gola - uznał za to, że gracz Atletico przyjmował piłkę ręką w sytuacji sam na sam.

• Tak się cieszył Henderson, gdy dawał prowadzenie Liverpoolowi.

Ale dużo dzieje się też w meczu Valencia - Atletico! W szóstej minucie Miranda zaliczył trafienie samobójcze, kilkadziesiąt sekund później Andre Gomes niemal pogrążył mistrza kraju, a po 13 minutach było już 3:0 - swoje trafienie dorzucił Otamendi.

W 29. min Mandżukić strzelił gola, dającego Atletico nadzieję, która trochę przygasła, gdy tuż przed przerwą Guilherme Siqueira zmarnował karnego.

• 79. min.

Robben jest wniebowzięty - w końcu trafił, próbował przecież strzelić swego drugiego gola od tak dawna... Szczęśliwie minął trzech rywali podczas zbiegania do środka pola karnego i uderzył po linii, przy słupku.

• 59. min.

Robben wbiega w pole karne, odgrywa na prawo do Lewandowskiego, który prześlicznie zagrywa Holendrowi z powrotem piętą, ale Robbena ubiega wślizgiem obrońca. Ale szkoda, byłoby pięknie!

• 41. min.

Przed kilkoma minutami prowadzenie dał gospodarzom Schlupp, ale Kightly pięć minut później doprowadził do wyrównania... a już jest 2:1! Dwie minuty później ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie Mahrez.

• 49. min.

Drugie połowy w Niemczech już trwają, tak wygląda świętujący Lewandowski.

• 23. min.

Za to tutaj wysypało bramkami. Wickham dał prowadzenie gospodarzom już w czwartej minucie, dziewięć minut później wyrównał Adam, a na wyprowadzenie Sunderland wyprowadził znów Fletcher.

• 44. min.

Mógł być kolejny gol Polaka, ale tego drugiego - Sobiech zmarnował doskonałą okazję! Dostał kapitalną piłkę, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Neuer rzucił mu się pod nogi, a Sobiech uderzył niemal prosto w niego. Tylko korner.

• 22. min.

Paderborn, które jeszcze do niedawna było sensacyjnym liderem Bundesligi prowadzi z Bayerem Leverkusen! Czyżby outsider chciał udowodnić, że dobra forma nie jest przypadkiem?

• 22. min.

TUTAJ możecie zobaczyć bramkę Roberta Lewandowskiego

• 16. min.

Tymczasem gapiostwo bramkarza Hannoveru chciał wykorzystać Xabi Alonso, który zauważył, że ten jest mocno wysunięty i próbował pokonać go strzałem z dystansu. Zieler w ostatniej chwili zdążył jednak wrócić.

• 16. min.

Tymczasem gra Schalke wciąż pozostawia sporo do życzenia. Klub od początku sezonu wędruje po dolnej połowie tabeli, a teraz dodatkowo przegrywa z Hoffenheim.

• 13. min.

Bayern nie daje szans Hannoverowi, już 2:0!

• 7. min.

Bayern od razu próbuje uspokoić grę i nie stracić koncentracji ani na moment. W międzyczasie jeden z najgorszych klubów w Bundeslidze w ostatnich tygodniach, Werder Brema, przegrywa już z Freiburgiem.

• 6. min.

Długie podanie, Polak znalazł się w sytuacji sam na sam i z zimną krwią strzelił obok źle ustawionego bramkarza Hannoveru.

• W Monachium pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Alonso dośrodkowuje w pole karne, ale dogranie było zdecydowanie za płaskie i piłka została bez większych problemów wybita przez obrońców Hnanoveru.

• Rozpoczęło się pięc spotkań w Bundeslidze!

• a tu możecie przeczytać (i zobaczyć) nieco więcej o dwóch polskich napastnikach

Bundesliga. Pojedynek polskich snajperów. Sobiech czy Lewandowski?

Bayern i Hannover o 15.30 zmierzą się w ramach 7. kolejki Bundesligi. W obu ekipach powinni zagrać polscy napastnicy - Artur Sobiech i Robert Lewandowski. Który z nich okaże się dziś skuteczniejszy?

• Popołudnie z europejskimi ligami rozpoczniemy o 15:30, a najciekawiej z perspektywy polskiego kibica zapowiada się pojedynek Bayernu Monachium z Hannoverem, gdzie zobaczymy dwóch polskich napastników: Roberta Lewandowskiego i Artura Sobiecha.

• Zapraszamy na relację z sobotnich meczów w najmocniejszych ligach europejskich. Zanim wrócimy do rywalizacji reprezentacji pocieszmy się jeszcze futbolem klubowym w najlepszym wydaniu. Dziś na rozkładzie mamy między innymi pojedynek Bayernu z Hannoverem, Atletico z Valencią i Aston Villi z Manchesterem City.