Liga Europejska. Ruch na remis, ale jest awans

Komentarze
Od?wie?
36
Tak relacjonowaliśmy na żywo:

97. min. Sędzia zakończył spotkanie na sekundy przed tym, jak Piech trafił do siatki rywali z połowy boiska!!! Niesamowite emocje w Chorzowie w siedmiu minutach doliczonego czasu gry.

96. min. Perdijić bohaterem chorzowian!! Znów świetnie broni uderzenie z dystansu Agiusa, a po chwili łapie go skurcz i leży na boisku. Mecz został przerwany, gdyż musiała mu zostać udzielona pomoc. Po chwili kulejąc Perdijić wraca do bramki i instynktownie broni strzał głową z najbliższej odległości!

92. min. W doliczonym czasie gry Ruch ma idealną okazję do zdobycia gola, jednak Nykiel po ładnej akcji całego zespołu nie zdołał pokonać Hogga.

89. min. Kontuzjowany Sobiech leży w polu karnym rywali. Po chwili zmienia go Malinowski. Sędzia dolicza 4 minuty

87. min. Ruch ostrzeliwuje bramkę rywali - wpierw Piech obok bramki, a po chwili Grzyb już celnie, jednak obrońca blokuje i piłka wychodzi na róg

82. min. Rzut rożny wybija Straka, jednak znów bez efektu bramkowego. Obrońca głową wybija piłkę z pola karnego i zażegnuje niebezpieczeństwo

78. min. Boisko opuszcza Janoszka, a w jego miejsce wchodzi Grzegorz Bronowicki.

73. min. Brutalnie sfaulowany przez Briffę zostaje Janoszka, który zwija się z bólu leżąc na murawie

67. min. Perdijić uratował Ruch przed utratą gola!! Fantastycznym strzałem z rzutu wolnego z ok. 40 metrów popisał się Roderick Briffa, a piłkę zmierzającą pod samą poprzeczkę cudem wyciągnął bramkarz "Niebieskich"

66. min. Straka wykonuje rzut wolny i piłka znów ląduje w rękawicach golkipera drużyny gości

63. min. Denni dos Santos fauluje Grodzickiego, za co sędzia ukarał go żółtą kartką

62. min. Grodzicki faulowany przed polem karnym - z rzutu wolnego strzela Sadlok, jednak wysoko nad poprzeczką

60. min. Z boiska schodzi żegnany brawami Olszar, którego zastępuje Arkadiusz Piech

56. min. Rzut rożny dla rywali z Malty, ale na szczęście Scerri strzela niecelnie

52. min. Kontra w wykonaniu Valletty, ale defensorom polskiej ekipy udało się przejąć piłkę

51. min. Sebastian Olszar mija obrońcę i strzela na bramkę. Górą jednak znów Andrew Hogg

47. min. Artur Sobiech doznał jakiegoś urazu i musiała mu zostać udzielona pomoc poza boiskiem.

46. min. Sędzia rozpoczął już drugą połowę. Bez zmian w obu ekipach

II połowa

46. min. Po minucie doliczonego czasu gry sędzia zakończył pierwszą część meczu. Przy Cichej jak na razie bez bramek

44. min. Dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Nykiela, piłka trafia do Straki, który oddaje mocny strzał, ale Hogg znów był na posterunku i pewnie chwycił piłkę

39. min. Groźna odpowiedź "Niebieskich" - Pulkowski strzela zza pola karnego jednak minimalnie obok słupka

38. min. Rywale ze śródziemnomorskiej wyspy uzyskali niewielką przewagę - efektem rzut wolny. Piłkę wrzuconą w pole karne przez Agiusa pewnie łapie jednak Perdijić

35. min. Grzyb dośrodkowuje ze skrzydła, a tam do piłki dochodzi Olszar, którego strzał głową jednak niecelny

32. min. Sędzia zarządził chwilową przerwę, by piłkarze obu drużyn mogli uzupełnić płyny, co jest szczególne ważne przy tak wysokiej temperaturze

30. min. Żółta kartka dla Gabora Straki za faul na rywalu w środku boiska

26. min. Rzut wolny dla Ruchu po faulu na Strace. Z 25 metrów bardzo mocno strzela Sadlok, jednak bramkarz rywali popisuje się fantastyczną paradą i broni to uderzenie

20. min. Pulkowski oddaje celny strzał, ale piłka zablokowana przez obrońców i wychodzi na róg. Ten jednak bez żadnego efektu

19. min. Rzut wolny dla Valletty, jednak Denni trafia prosto w mur ustawiony przez chorzowian

17. min. Znów uderzenie w wykonaniu Ruchu... strzela Pulkowski, jednak nad poprzeczką

15. min. Olszar strzela na bramkę... niestety niecelnie. Wcześniej dostał podanie od Pulkowskiego

10. min. Kolejny atak Ruchu - Nykiel zagrywa ze skrzydła w pole karne, gdzie już czaił się Sobiech, jednak jeden z obrońców Valletty zdołał wybić piłkę

6. min. Wyśmienita okazja dla "Niebieskich"! Grzyb dostaje podanie z głębi pola, wchodzi w pole karne i zagrywa do Sobiecha. Ten strzela, jednak trafia prosto w stojącego w bramce rywali Hogga

2. min. Mecz już się rozpoczął, gospodarze rozpoczęli od zdecydowanego ataku, jednak popełnili faul w polu karnym rywali