Liga Europejska. Valencia remisuje u siebie z Atletico

2 : 2
Komentarze
Od?wie?
18
90. min. +4 Vicente miał na 16 metrze piłkę na wagę zwycięstwa, ale zmarnował okazję.

89. min. Valencia walczy do upadłego, mocno naciska. Remis u siebie nie jest zadowalającym wynikiem.

82. min. GOOOL!!! Villa próbował w tym meczu trafić juz kilka razy, w końcu się udało. Akcję perfekcyjnie wypracował Vicente, który wszedł na boisko kilka minut wcześniej.

Na innych boiskach też ciekawie, a przede wszystkim sporo bramek.

72. min. GOOOL!!! Zaczęło się dziać na stadionie Valencii. Tym razem do siatki trafia niepilnowany w polu karnym Lopez

67. min. GOOOL!!! I to jaki! Valencia nie chce przegrac na własnym stadionie. Piłkę we własne (ręce) nogi wziął Fernandes, który potężnie uderzył z 30 metrów i trafił. Piękne.

60. min. GOOOL!!! Totalnie spóźniona formacja obronna Valencii, do tego superszybcy snajperzy Atletico i mamy pierwszego gola w meczu. Aguero sam na sam z bramkarzem, podaje do nadbiegającego Forlana, a ten trafia do pustej bramki.

55. min. Mata, Hernandez i Villa grają kombinacyjnie, wręcz bawią się piłką, ale cały czas brakuje wykończenia akcji.

45. min. Na razie bezbramkowy remis, ale mecz ładny. Bruno dostał żółtą kartę za "wpakowanie się w żebra rywala".

Kapitalna końcówka pierwszej połowy w wykonaniu Hamburga...

40. min. Atletico atakuje!!! Mocny strzał z rzutu wolnego, piłka minimalnie mija słupek. Otarła się jeszcze o głowę jednego z graczy Valencii.

Standard Liege od 31 minuty prowadzi z Hamburgiem.

25. min. Doskonałe podanie do Davida Villi, który źle przyjął jednak piłkę i dwaj obrońcy biegnący za nim nie mieli problemów z zatrzymaniem akcji.

20. min. W Primera Division Valencia jest trzecia, a Atletico po katastrofalnym początku sezonu dopiero 10. W dzisiejszym meczu tej różnicy w ogóle nie widać.

A Liverpool już prowadzi z Benficą.

8. min. Cesar Sanchez w opałach. Najpierw cudem odbija piłkę strzeloną głową, później końcówkami palców wybijał dośrodkowanie Atletico.

5. min. W pierwszych minutach zdecydowana przewaga Valencii, która zdobyła nawet gola, tyle że ze spalonego.