Komentarze
Od?wie?
23
Koniec meczu.

90. min. +1 Strzał Di Marii z dystansu. Niecelny. Sędzia doliczył 5 minut.

88. min. N'Gog po wejściu na boisko jest bardzo aktywny. Wywalczył rzut rożny. Robi dużo zamieszania pod bramką Benfiki, ale bramek z tego nie ma.

83. min. Torres zmieniony. Za niego N'Gog. Hiszpan wyraźnie nie radził sobie z Luizem i walka obu panów mogłaby skonczyć się kartką. A jeśli Torres by ją dostał, nie mógłby zagrać w rewanżu.

79. min. Gol dla Benfiki! Znów rzut karny. Carragher zatrzymał dośrodkowanie ręką i sędzia bez wahania wskazał na jedenastkę. Cardozo po raz drugi uderzył płasko po ziemi w lewy dolny róg bramki. A Reina znów rzucił się w drugą stronę.

76. min. Torres zmarnował wyśmienitą okazję. Dostał podanie od Kuyta i był sam przed Julio Cesarem. Uderzył ładnie, płasko, obok bramkarza Benfiki. Ale też obok bramki.

74. min. Benfica dominuje, a Liverpool, widząc to, gra na czas. Przed momentem za to został ukarany Pepe Reina.

69. min. Gerrard dziś asystował, ale zdarzają mu się też kiksy. Przed momentem wykonał rzut wolny fatalnie. Zamiast w stronę bramki posłał piłkę w niebo.

64. min. Okazja dla Liverpoolu zmarnowana przez Gerrarda. Torres był faulowany na wysokości pola bramkowego z prawej strony boiska. Gerrard trafił jednak w nogi obrońców.

59. min. Gol dla Benfiki! Cardozo bez chwili zastanowienia uderzył mocno po ziemi, z lewej strony Reiny.

57. min. Rzut karny dla Benfiki! Insua sfaulował Aimara. Prawie tak samo jak dzień wcześniej Puyol faulował Fabregasa.

49. min. Pablo Aimar wbiegł w pole karne i zanurkował czekając na odgwizdanie rzutu karnego. Sędzia ani nie odgwizdał, ani nie dał mu żółtej kartki.

46. min. Już gramy po przerwie.

Koniec pierwszej połowy

44. min. Insua za faul na Aimarze zobaczył żółtą kartkę. Nie zagra w rewanżu.

41. min. Przez moment wydawało się, że Fernando Torres ogra Julio Cesara, ale bramkarz Benfiki w ostatniej chwili powstrzymał napastnika Liverpoolu.

36. min. Di Maria strzela z dystansu, ale bardzo niecelnie.

30. min. Czerwona kartka dal Ryana Babbela. Ale dziwna sytuacja. Torres został wycięty równo z trawą przez Luisao. Ale piłkarz Benfiki zobaczył tylko żóltą kartkę. Za to zupełnie bez sensu zachował się Babbel, który uderzył Luisao w twarz i został wyrzucony z boiska.

24. min. Seria błędow Liverpoolu. Najpierw Mascherano dął się ograć Aimarowi, który podał do Cardozo, ale ten fatalnie spudłował. Po chwili Di Maria zagrał w pole karne do Ramiresa, ale i on był niedokładny.

19. min. Ryan Babbel prawie przedryblował całą obronę Benfiki. Zbliżył się do bramki rywali, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu Pereira. Liverpool nie zwalnia tempa.

12. min. Kilka następujących po sobie dośrodkowań Benfiki. Jedno z nich trafiło do Cardozo, który nie trafił z kilku metrów! Niebywała szansa.

9. min. Gol dla Liverpoolu! Anglicy długo męczyli się w poprzedniej fazie rozgrywek z Unireą Urziceni, ale teraz trafili rywala szybko. Strzelcem Daniel Agger. Dostał podanie z rzutu wolnego od Gerrarda, który zaskoczył wszyskich na boisku. zamiast wrzucać w pole karne zagrał przed linię, pod nogi kolegi. Ten mocnym strzałem nie dał szans Julio Cesarowi.

1. min. Zaczęli grać.