3 : 1
Komentarze
Od?wie?
13
To był mecz jednej połowy. Bo piłkarzom obu drużyn jakby zabrakło pary na drugie 45 minut spotkania w Turynie.

W pierwszej połowie Juventus dobrze konstruował akcje, często uderzał z dystansu i świetnie grał główką. Tak padły pierwsze dwa gole strzlone kolejno przez Legrottaglie i Zebinę. Fulham trafiło kontaktową bramkę trochę przypadkiem, piłka odbiła się od obrońców Juve i zmyliła bramkarza.

Tuż przed zejściem do szatni wynik ustanowił Trezeguet. Po przerwie z boiska wiało nudą i jedyną groźną akcję przeprowadził Diego, a było to w... ostatnich minutach meczu.

Tak relacjonowaliśmy na żywo

88. min. Dopiero w samej końcówce piłkarze postarali się o pierwszą ładną akcję drugiej połowy. Z dystansu uderzał Diego, bramkarz Fulham obronił końcami palców.

75. min. Juve chętnie bawi się w kombinacyjne rozgrywanie piłki, ale ciągle brakuje skuteczności i precyzji. Po naszpikowanej golami pierwszej połowie, teraz goli bardzo brakuje.

65. min. Ospale na boisku... Trener Juve wprowadza na murawę Iaquinte. Fulham jest coraz częsciej na połowie przeciwnika.

50. min. Na początku drugiej połowy o wiele bardziej skoncetrowani są piłkarze Fulham. I widać to na boisku, kontrolują grę.

I połowa

45. min. +2 GOOOOL! Kuriozalny warto dodać. Trezeguet trafił w słupek, piłka odbiła się i wpadła po raz drugi pod jego nogi. Francuz uderzył jeszcze mocniej, tym razem trafił w swojego kolegę Salihamidzica, który przypadkowo wbił piłkę do bramki.

36. min. GOOOOL! Tym razem dla Fulham. Bramka bardzo szczęśliwie trafiona... Etuhu mocno uderzył, piłka po drodze odbila się od Legrottaglie, zmieniła kierunek lotu i wpadła do siatki.

30. min. Jak na razie grę Juventusu prowadzą gracze defensywni. Fulham jest kompletnie bezradne, niemrawe...

23. min. GOOOOL! Juventus odpuścił po strzeleniu pierwszej bramki. Obudził się dopiero w 23 minucie, kiedy sprzed pola karnego potężnie uderzył Zebina.

9. min. GOOOOL! Legrottaglie jak zwykle trafia głową. Wcześniej to samo próbowął zrobić Trezeguet, ale bramkarz Fulham wybił piłę na rzut rożny, z którego padł gol.

5. min. Juventus od samego początku kontroluje grę. Fulham jednak twardo się broni.