Śląsk Wrocław lepszy od Araratu! Jest blisko awansu do III rundy el. LKE! [ZAPIS RELACJI]

• 90. min. + 5

Dziękujemy za śledzenie relacji.

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec meczu! Śląsk Wrocław bliżej awansu do III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy! Wrocławianie pokonali 4:2 Ararat Erywań!

Kone ze słabym strzałem, wyłapał piłkę Szromnik.

• 90. min. + 4

Kone wystawiał już piłkę Stanojeviciowi w polu karnym, ale świetnie wybił ją na rzut rożny Petr Schwarz. Żółta kartka dla Wojciecha Golli.

• 90. min. + 1

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy spotkania.

• PILNE

90. min. + 1

GOOOOOOOOL! Robert Pich z kolejnym golem! Były nerwy, ale teraz jest dwubramkowe prowadzenie Śląska. Strzał z powietrza daje wrocławianom zapewne zwycięstwo w Armenii!

• 89. min.

Strzał Kone podbity przez obrońców, piłka poza boiskiem.

• 86. min.

Morikone z uderzeniem poprzeczką ponad bramką Szromnika.

• PILNE

85. min.

GOOOOOOL! Bramka dla Araratu w 84. minucie! Strzał Hakobyana odbił się przed Szrmonikiem i wpadł do bramki.

• 82. min.

Faul i żółta kartka dla Dino Stigleca.

• 81. min.

I po kilku minutach zmiana w Śląsku: Petr Schwarz za Krzysztofa Mączyńskiego.

• 77. min.

Kolejna kontuzja zawodnika Śląska, tym razem Krzysztof Mączyński ma problem po tym, jak źle stanął.

• 75. min.

Zmiana w Śląsku: Bartłomiej Pawłowski za Patryka Janasika.

• 73. min.

Zupełnie niecelny strzał Hakobyana po zamieszaniu w polu karnym Śląska. Wcześniej strzał innego zawodnika Araratu wybronił Szromnik.

• 73. min.

Stanojević za Populicia w drużynie Araratu. Tymczasem kontuzja i możliwa potrzebna zmiana też w Śląsku.

• 71. min.

Pich z długim rajdem pod pole karne, daleko wyrzucił sobie piłkę, ale ją dogonił i już niemalże, upadając strzelił trzeciego gola dla Śląska w tym meczu.

• PILNE

71. min.

GOOOOOOOOOL! Robert Pich na 3:1!

• 70. min.

Mączyński uderzył z daleka, ale zbił piłkę do murawy Ermakov.

• 69. min.

Blisko gola Śląsk, ale jeden z wrocławian upadł w polu karnym i nie potrafił już uderzyć piłki, leżąc na murawie.

• 65. min.

Strzał Populicia niecelny.

• 64. min.

Zmiana w Śląsku: Waldemar Sobota w miejsce Fabiana Piaseckiego.

• 63. min.

Strzał Picha po ziemi wybroniony.

• 62. min.

Zmiany w Araracie: Manoyan za Arekelyana, a Hakobyan za Malakyana.

• 61. min.

Dośrodkowanie Stigleca wybite przez gospodarzy, a potem jeszcze niecelny strzał spoza pola karnego.

• 60. min.

Pich zagrał do Exposito, a temu piłka została wybita na rzut rożny.

• 59. min.

Świetna interwencja Wojciecha Golli przy akcji Araratu i zagraniu do Kone.

• 58. min.

Patryk Janasik z długą, indywidualną akcją i strzałem prosto w Ermakova.

• 56. min.

Piłkarze Śląska blisko kolejnej akcji w polu karnym rywali, ale piłkę wyłapał Ermakov.

• 54. min.

Kone przejął piłkę pod polem karnym Śląska, ale dośrodkował niecelnie.

• 53. min.

Faul Juana Bravo i żółta kartka dla strzelca bramki na 1:1.

• 53. min.

Dobrze wyłapał piłkę Szromnik po dośrodkowaniu Araratu.

• 51. min.

Strzał ze sporej odległości Exposito niecelny.

• PILNE

50. min.

GOOOOOOOOL! Odpowiada Śląsk! Fabian Piasecki po dośrodkowaniu w pole karne trafia na 2:1!

• 48. min.

Piłka dokręcona z rzutu rożnego, wyszedł do niej Szromnik i jeden z obrońców Śląska, ale trafia ją Bravo.

• PILNE

48. min.

GOOOOOOOL! Bramka z rzutu rożnego dla Araratu! 1:1!

• 47. min.

Szromnik! Kolejna genialna obrona po strzale w górny róg bramki spoza pola karnego.

Wracamy do spotkania. Druga połowa rozpoczęta.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy meczu. Śląsk Wrocław prowadzi z Araratem Erywań na wyjeździe od 20. minuty 1:0 po trafieniu głową Wojciecha Golli.

Dwa faule zawodników Araratu przed końcem pierwszej części meczu. Jeden przy przywileju korzyści, drugi już chwilę później.

• 45. min.

Jedna minuta doliczonego czasu gry w pierwszej połowie.

• 44. min.

Szromnik wyłapuje bezpańską piłkę w polu karnym Śląska.

• 42. min.

Zagranie ręką zawodnika Śląska i akcja polskiej drużyny przerwana.

• 40. min.

Arakelyan próbował zamknąć świetne dośrodkowanie z prawego skrzydła gospodarzy, ale nie trafił w piłkę.

• 38. min.

Piłka wybita poza pole karne, Ararat miał jeszcze aut, po którym dwa razy znalazł się w polu karnym Śląska, ale nie wykorzystał swoich okazji.

• 38. min.

Nieco więcej naporu Araratu. Rzut rożny dla Ormian.

• 34. min.

Tym razem faul na zawodniku drużyny z Erywania. Deble leży na boisku, rzut wolny dla rywali Śląska.

• 33. min.

Ostry faul zawodnika Araratu i kolejna żółta kartka, tym razem dla Edgara Malakyana.

• 32. min.

Mączyński dograł do Piaseckiego, a ten uderzył w wychodzącego z bramki Vsevoloda Ermakowa. Potem bramkarz wybronił jeszcze jedną piłkę, a trzeci strzał był niecelny. Śląsk napiera.

• 28. min.

Dośrodkowanie Śląska i próba przewrotki Exposito, ale piłka leci obok bramki.

• 27. min.

Kolejne faule zawodników Araratu. Żółtą kartką podobnie jak wcześniej Mory Kone, teraz został ukarany także Serges Deble.

• 26. min.

Bravo uderza obok bramki głową, źle ocenił sytuację w polu karnym Stiglec. Sporo szczęścia Śląska.

• 25. min.

Kapitalna interwencja Szromnika! To była świetna okazja dla Araratu, strzał z najbliższej odległości, a bramkarz Śląska czujny.

• 23. min.

Kolejne przewinienie, tym razem ze strony gospodarzy. Deble uderzył Mączyńskiego.

• 22. min.

Faul Erika Exposito na połowie rywali z Erywania.

• PILNE

21. min.

GOOOOOOL! Krzysztof Mączyński dośrodkowuje z rzutu rożnego, głową uderza Wojciech Golla i jest 1:0 dla Śląska!

• 20. min.

Dobra odpowiedź Śląska! Pich wpadł w pole karne i strzelił prosto w bramkarza rywali! Teraz jeszcze rzut rożny dla wrocławian.

• 19. min.

Ależ szansa dla drużyny z Erywania! Strata Exposito, Deble zgrał, a Kone uderzył tuż obok słupka! Najgroźniejsza sytuacja w pierwszej połowie!

• 15. min.

Śląsk odzyskał piłkę na własnej połowie po ostrym starciu z Deble, napastnikiem Araratu z Wybrzeża Kości Słoniowej.

• 13. min.

Dośrodkowanie po rzucie rożnym nie dotarło do żadnego z napastników. Piłka wybita i zagrana do bramkarza.

• 10. min.

Trafiony w twarz Erik Exposito, ale według sędziego nie było faulu.

• 9. min.

Groźna akcja rywali, ale Śląsk odpowiednio szybko zatrzymał zawodników Araratu.

• 4. min.

Skład Śląska Wrocław:

• 4. min.

Śląsk Wrocław na razie remisuje 0:0 z Aratem Erywań w Armenii.

• Witamy w relacji z meczu Śląska Wrocław w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.