Legia żegna się z Lig± Europy. Żegna się w fatalnym stylu [ZAPIS RELACJI}

• czwartek, 01 paĽdziernika 2020
  • 90. min. + 3

Legia rozbita w Warszawie! Karabach wygrał 3:0 i wyeliminował mistrza Polski z eliminacji do europejskich pucharów. Porażka trzema golami to zasługa Artura Boruc, bo gdyby nie 40-latek, to wynik mógłby być dużo wyższy.

Koniec meczu!

Fatalny bł±d Lewczuka. Na jego szczę¶cie tym razem nikt tego nie wykorzystał

• 90. min. + 1

Mladenović strzelał z ostrego k±ta z rzutu wolnego. Trafił jednak wprost w bramkarza

• 88. min.
  • 85. min.

Schodzi Kwabena, w jego miejsce wchodzi Dzhafarquliyev

• 82. min.

Trzeba jednak pochwalić Karabach. Graj± szybki futbol, maj± wiele indywidualno¶ci, które szybko¶ci± i wyszkoleniem technicznym króluj± nad legionistami

• 78. min.

Trudno się na to patrzy. Deklasacja. Legia jest upokorzona.

• 75. min.
  • 74. min.
  • GOOOOOOL

70. min.

GOOOL! DEKLASACJA! Andrade do Ozobicia i jest 3:0

• 68. min.

Karbownik chciał zagrać do Wszołka, ale stracił piłkę

• 66. min.

Schodzi Kapustka, wchodzi Karbownik

• 64. min.

Schodzi Zoubir, w jego miejsce wchodzi Emreli

• GOOOOOOL

62. min.

Abdellah Zoubir! Karabach 2:0 Legia! Piłkarz go¶ci z łatwo¶ci± min±ł Juranovicia i posłał piłkę między nogami Boruca

• 60. min.

Ozobić z łatwo¶ci± min±ł obrońcę Legii, a następnie hukn±ł na bramkę Boruca.

• 59. min.

Rzut rożny dla Legii. Mladenović jednak bardzo niedokładnie do¶rodkował

• 58. min.

Valencia zagrał do Kapustki, ale ten Ľle przyj±ł

• 55. min.

Wszołek zmienia Lopesa

• GOOOOOOL

50. min.

Nieudana interwencja Lewczuka, w efekcie czego Legia traci piłkę. Zagranie wzdłuż bramki! Patrick Andrade tylko dostawia nogę! GOOOOOOOOL! Karabach na prowadzeniu!

• 47. min.

Ruszyła druga połowa, ale obraz gry się nie zmienia. Znowu Król Artur ratuje gospodarzy

Ruszyła druga połowa

• Wicemistrz Polski pokonał 2:1 Charleroi i zagra w fazie grupowej Ligi Europy!

Lech Poznań awansował do Ligi Europy po dramatycznej końcówce! Co za mecz!

Lech Poznań wygrał 2:1 z Charleroi w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Tym samym zespół Dariusza Żurawia awansował do fazy grupowej. Swoich rywali pozna w pi±tek, podczas losowania, które rozpocznie się o godz. 13:00.

• W międzyczasie informujemy, że Lech Poznań awansował do Ligi Europy

• PRZERWA

Legia Warszawa bezbramkowo remisuje z Karabachem, ale zawdzięcza to jedynie Arturowi Borucowi, który popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Przyjezdni graj± o klasę lepiej, ale nikt nie mówił, że futbol jest sprawiedliwy, wiec wci±ż gor±co wierzymy w awans mistrza Polski

• 45. min. + 1
  • 44. min.

Slisz za wysoko podniósł nogę. Pomocnik Legii zostanie ukarany

• 44. min.

Niecelna wrzutka Antolicia, kolejna strata Lewczuka. Bł±d za błędem

• 42. min.

Zagrożenia nie było. Przy piłce Karabach

• 41. min.

Kolejny rzut wolny dla Legii. Faulowany Valencia

• 40. min.

Wreszcie jaka¶ odpowiedĽ Legii! Mladenović hukn±ł z dystansu! Legia będzie miał rożny

• 39. min.

Czesław Michniewicz nie usiadł nawet na sekundę. Trener widzi, że Legia jest zdominowana przez rywali

• 36. min.

Kolejne dwie dobre interwencje Boruca. Były to obrony numer 6. i nr. 7. Wszystko zaczęło się od fatalnej straty Slisza

• 34. min.

Kapustka został sfaulowany, ale rzut wolny nic nie dał Legii

• 31. min.
  • 29. min.

Stały fragment gry Legii. Piłka trafia pod nogi Valencii, ale strzał Ekwadorczyka zablokowany

• 27. min.

Legia - Karabach

Posiadanie piłki

35 procent - 65

Strzały

0:5

Deklasacja.

• 24. min.

Bramkarz przyjezdnych jest tak bezrobotny, że mógłby udać się do po¶rednika pracy...

• 21. min.

Legia zamknięta na własnej połowie.

• 19. min.

Filip Ozobic strzelał z dystansu! Boruc pewnie łapie

• 16. min.

Boruc! I znowu Boruc! Legia tylko jemu zawdzięcza remis. Bramkarz zatrzymał strzał zza pola karnego Huseynova

• 14. min.

Uderzał Owusu Kwabena! Jednak Boruc ¶wietnie broni!

• 12. min.

Legia jest dzi¶ bardzo go¶cinna. Zaprasza rywali na swoj± połowę i wcale jej nie wygania

• 11. min.

Valencia w kierunku Pekharta! Ale Ekwadorczyk zagrał zbyt lekko

• 10. min.

Legia zbyt szybko pozbywa się piłki. Mistrz Azerbejdżanu wygl±da na drużynę dojrzalsz±. Przed chwil± Boruc ratował Legię z opresji

• 8. min.

Słabiutka wrzutka Mladenovicia

• 6. min.

Medina na spalonym. Boruc zacznie od bramki

• 4. min.

Legia odzyskała piłkę, ale chwilę póĽniej j± straciła. Valencia przegrał pojedynek biegowy

• 2. min.

Go¶cie zaatakowali prawym skrzydłem i zyskali rzut rożny. Ten jednak nie przyniósł większego zagrożenia

• Sen o Warszawie na gło¶nikach. Szkoda, że bez wsparcia kibiców

• Oba zespoły wchodz± na murawę

• Skład Legii Warszawa: Boruc - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Antolić, Slisz, Kapustka - Valencia - Lopes, Pekhart

Skład Karabachu Agdam: Magomedaliyev - Medvedev, B. Huseynov, Medina, A. Huseynov - Qarayev, Matić - Andrade, Ozobić, Zoubir - Kwabena

• Piękne informacje z meczu Lecha!

false
  • Kim jest rywal Legii? Wyja¶nia Dawid Szymczak

Zamiast ¶więtować mistrzostwo, piłkarze pomagali rodzinom wydobywać spod gruzów maj±tek

W Qarabagu na barcelońskie hasło "Więcej niż klub" mog± spojrzeć z politowaniem: bo co powiedzieć o nich? Qarabag FK - klub ze zrujnowanego miasta Agdam, Hiroszimy Kaukazu, piłkarski uchodĽca występuj±cy w Baku, bo na jego dom 27 lat temu spadły bomby - co roku wchodzi do Europy i graj±c pod azersk± flag± jednoznacznie kojarzy się ze spornym terytorium Górskiego Karabachu. Pocz±tek meczu Legia - Karabach w czwartek o 20, relacja na żywo w Sport.pl.

• Legia Warszawa w III rundzie el. Ligi Europy wygrała z Drit± Gnjilane 2:0. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Czesława Michniewicza w IV rundzie eliminacji zmierz± się z Karabachem Agdam, który przegrał z norweskim Molde w el. Ligi Mistrzów. Azerski klub siódmy raz z rzędu zdobył mistrzostwo kraju, więc Legię czeka trudne zadanie. Pierwszy gwizdek o godz. 20:00