Basaksehir - FC Kopenhaga 1:0

Eintracht - Basel 0:3

• GOOOOOOL

90. min. + 1

LASK - Manchester United 0:5. GOOOOOOL! I jeszcze jedna bramka! Andreas Perreira i fatalny błąd bramkarza LASK-u!

• GOOOOOOL

LASK - Manchester United 0:4. GOOOOOOL! Cudowny gol Greenwooda, który rozpędzony wbiegł z lewej strony pola karnego i strzelił, a piłka odbiła się od obu słupków i wpadła do bramki.

• 89. min.

Doliczony czas gry na wszystkich stadionach.

• GOOOOOOL

89. min.

Basaksehir - FC Kopenhaga 1:0. GOOOOOOL! Doczekaliśmy się! Bramka w Stambule! Visca trafia z rzutu karnego!

• GOOOOOOL

84. min.

Eintracht - Basel 0:2. GOOOOOL! I trzecie trafienie Basel we Frankfurcie! Trafił Frei!

• GOOOOOOL

82. min.

LASK - Manchester United 0:3. GOOOOOOL! Pewny strzał Juana Maty! Świetnie wyszedł na pozycję, dostał podanie od Freda, któremu wcześniej odegrał!

• 80. min.

Po 80 minutach:

LASK - Manchester United 0:2

Basaksehir - FC Kopenhaga 0:0

Eintracht - Basel 0:2

• GOOOOOOL

73. min.

Eintracht - Basel 0:2. GOOOOOOL! Niesamowite - mimo takiej przewagi gospodarzy, znów strzelają Szwajcarzy! Tym razem Kevin Bua!

• 70. min.

LASK - Manchester United 0:2. Ależ zmarnowana szansa LASK-u! Kompletnie przestrzelona sytuacja sam na sam z Romero!

• 70. min.

Eintracht - Basel 0:1. Ogromna przewaga niemieckiej drużyny, ale wciąż we Frankfurcie prowadzą goście.

• 65. min.

65 minut za nami:

Eintracht - Basel 0:1

• 58. min.

LASK - Manchester United 0:2. Jeszcze jedna szansa Manchesteru, Ighalo po zastawieniu się i wejściu w polu karnym uderza toczącym się strzałem w słupek.

• GOOOOOOL

58. min.

LASK - Manchester United 0:2. GOOOOOOL! Asysta Ighalo, który zagrał przed pole karne do Jamesa. Ten minął obrońców i uderzeniem w lewy, dolny róg bramki pokazał bramkarza austriackiego zespołu.

• 55. min.

Bez zmian wyników na wszystkich stadionach. Przypomnijmy, że zgodnie z informacjami dziennika "L'Equipe" we wtorek zapadnie decyzja o zawieszeniu zarówno Ligi Europy, jak i Ligi Mistrzów. Przesunięte ma być także Euro 2020.

UEFA we wtorek ma ogłosić nową datę Euro 2020! "L'Equipe" ujawnia plany

Jak informuje francuski dziennik "L'Equipe" Euro 2020 ma zostać przesunięte na 2021 rok, co UEFA ma ogłosić we wtorek. Organizacja ma także zaapelować do krajowych federacji o zawieszenie rozgrywek do czasu opanowania sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

• 48. min.

LASK - Manchester United 0:1. Żółta kartka dla Luke'a Shawa i rzut wolny blisko pola karnego dla LASK-u.

Wracamy do gry.

• 45. min. + 1

Wyniki do przerwy:

LASK - Manchester United 0:1.

Basaksehir - FC Kopenhaga 0:0.

Eintracht - Basel 0:1.

• 45. min.

Doliczony czas gry w pierwszej połowie na wszystkich stadionach.

• 44. min.

LASK - Manchester United 0:1. Strzał głową Maguire'a po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok bramki.

• 42. min.

LASK - Manchester United 0:1. Ighalo za mocno wystawił piłkę Fernandesowi i ten źle złożył się do strzału na bramkę LASK-u.

• 39. min.

LASK - Manchester United 0:1.Świetna okazja zawodników z Linzu, ale Bailly wybił piłkę chaotycznie wrzucaną w pole karne przez Austriaków.

• 39. min.

Basaksehir - FC Kopenhaga 0:0. Bez goli jedynie w Stambule, gdzie delikatną przewagę i kontrolę nad meczem wydaje się mieć drużyna gości.

• 30. min.

Wyniki po trzydziestu minutach:

LASK - Manchester United 0:1

• 29. min.

LASK - Manchester United 0:1. Brutalny faul Freda i rzut wolny blisko pola karnego gości dla LASK-u. Uderzenie austriaków jednak w mur.

• GOOOOOOL

28. min.

LASK - Manchester United 0:1.GOOOOOL! Świetny strzał Ighalo odbija się od poprzeczki i wpada do bramki! Obrońców kiwał żonglerką, co za sytuacja! Asysta Bruno Fernandesa.

• GOOOOOOL

27. min.

Eintracht - Basel 0:1. GOOOOOL! 1:0 dla Basel. Do bramki trafia Campo!

• 25. min.

LASK - Manchester United 0:0. Daniel James ze świetną okazją. Dostał piłkę w pole karne i strzelił prosto w bramkarza. Chwilę później Eric Bailly uderzył głową po rzucie rożnym obok bramki.

• 20. min.

LASK - Manchester United 0:0. Luke Shaw dośrodkowuje do Juana Maty, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia w Schlagera.

• 15. min.

Po pierwszym kwadransie:

LASK - Manchester United 0:0

Eintracht - Basel 0:0

• 14. min.

LASK - Manchester United 0:0. Klaus wbiegł w pole karne i został przewrócony, ale bez faulu. Za długo zastanawiał się, co zrobić z piłką.

• 11. min.

Przypomnijmy, że z meczów, które zaplanowane były na 18:55 nie rozgrywane będzie spotkanie Sevilli z Romą. Zawodnicy z Rzymu nie dostali pozwolenia na wylądowanie w Hiszpanii.

• 10. min.

LASK - Manchester United 0:0. Blisko wejścia w pole karne Ighalo, ale wyprzedził go Schlagel.

• 7. min.

LASK - Manchester United 0:0. Spalony Daniela Jamesa.

• 1. min.

Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy.

• 1. min.

Mecz w Linz odbywa się bez publiczności. Pierwszy gwizdek już za nami.

• Dobry wieczór, zapraszamy na relację z pierwszych spotkań 1/8 finału Ligi Europy. LASK Linz podejmie Manchester United, Basaksehir zagra z FC Kopenhagą, a Eintracht Frankfurt z Basel.