Półfinalista LM odpadł z Ligi Europy! Arsenalu nie uratował nawet cudowny gol Aubameyanga! [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 27 lutego 2020
  • 120. min. + 3

Arsenal - Olympiakos. 1:2! Koniec! Arsenal odpada z Olympiakosem po dogrywce w Londynie!

• 120. min. + 2

Arsenal - Olympiakos. 1:2! Aubameyang nie trafia z dwóch metrów!

• PILNE

120. min.

Arsenal - Olympiakos. 1:2! GOOOOOOOOL! CO TU SIĘ DZIEJE?! 120. minuta i Olympiakos prowadzi! El Arabi!

• PILNE

113. min.

Arsenal wyrównuje i w tym momencie jest w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Aubameyang strzela nożycami!

• GOOOOOOL

113. min.

Arsenal - Olympiakos. 1:1! GOOOOOOL! CUDOWNA BRAMKA AUBAMEYANGA!

• 108. min.

Arsenal - Olympiakos. 0:1. Poprzeczka po uderzeniu zawodnika Olympiakosu, Masourasa!

• 106. min.

Arsenal - Olympiakos. 0:1. Wracamy do gry. Zmiana w Arsenalu: Martinelli za Lacazette'a.

• 105. min. + 2

Arsenal - Olympiakos. 0:1. Koniec pierwszej połowy dogrywki. Jeśli tak zakończy się także druga, czekają nas rzuty karne.

• 105. min.

Arsenal - Olympiakos. 0:1. Dwie minuty doliczonego czasu do pierwszej połowy dogrywki.

• 103. min.

Arsenal - Olympiakos. 0:1. Kontuzja Mustafiego. Na boisko wchodzi Sokratis.

• 98. min.

Arsenal - Olympiakos. Grecy liczą na kontry, a Arsenal napiera. Wciąż bez zmiany wyniku.

• 94. min.

Gramy zatem jeszcze tylko dogrywkę w Londynie, gdzie Arsenal na razie przegrywa z Olympiakosem. (1-1 w dwumeczu)

KONIEC. AJAX ODPADA! Getafe gra w 1/8 finału Ligi Europy zamiast półfinalisty Ligi Mistrzów!

Inter - Łudogorec. Koniec. Inter pokonuje Łudogorec i jest w 1/8 finału LE!

Sevilla - CFR Cluj. Koniec spotkania. Sevilla dzięki bramce na wyjeździe zagra w 1/8 finału!

Manchester United - Club Brugge. Koniec. Manchester United show! Świetny mecz Anglików, którzy zagrają dalej!

Benfica - Szachtar. Koniec meczu. Benfica remisuje z Szachtarem i to goście przechodzą dalej!

• PILNE

90. min.

Celtic - FC Kopenhaga. Koniec meczu. Niespodzianka! Celtic odpada, FC Kopenhaga w 1/8 finału Ligi Europy!

Manchester United - Club Brugge. GOOOOL! 5:0! Jeszcze raz Anglicy i jeszcze raz Fred!

Arsenal - Olympiakos. Przerwa. Będziemy mieli dogrywkę!

• 82. min.

Manchester United - Club Brugge. GOOOOL! 4:0! Fred dobija gości!

• 88. min.

Celtic - FC Kopenhaga. GOOOOOL! Kolejny gol dla gości. 3:1! Celtic się chyba nie podniesie! Bramka N'Doye!

• 88. min.

Sevilla - CFR Cluj. NIE MA GOLA! VAR i jednak ręka! Nadal Sevilla w 1/8 finału i remis w meczu!

• PILNE

85. min.

Sevilla - CFR Cluj. GOOOOOOL! 0:1! Sensacja! Cluj prowadzi z Sevillą i w tym momencie wyrzuca ich z Ligi Europy! Bramka Constantina Pauna-Alexandru!

• 85. min.

Celtic - Kopenhaga. GOOOOL! I to razy dwa! W 82. minucie po rzucie karnym wyrównują gospodarze, ale chwilę później za sprawą trafienia Biela prowadzenie w meczu obejmują zawodnicy z Kopenhagi! To oni są teraz w 1/8 finału!

• PILNE

72. min.

Benfica - Szachtar. GOOOOOOL! 3:3! Co za mecz w Lizbonie! Szachtar wyrównuje po bramce Alana Patricka i znów jest bliżej awansu!

• GOOOOOOL

64. min.

Ajax - Getafe. GOOOOOOL! 2:1! Bramka Carela Eitinga po rzucie wolnym! Gospodarze walczą!

• 53. min.

• PILNE

53. min.

Arsenal - Olympiakos. GOOOOOOOL! Sensacja! 0:1! Olympiakos doprowadza do remisu w dwumeczu! Cisse!

• 51. min.

Celtic - FC Kopenhaga. 0:1! Gol w Glasgow. Prowadzenie dla gości daje Santos!

• 49. min.

Benfica - Szachtar. Kolejny gol w Lizbonie - tym razem dla gości! Autorem trafienia Stepanenko!

• 47. min.

Benfica - Szachtar. Rafa Silva strzela na 3:1 dla gospodarzy!

Ruszyła druga połowa wszystkich spotkań!

• 45. min. + 5

Komplet wyników do przerwy:

Benfica - Szachtar 2:1

Arsenal - Olympiakos 0:0

Celtic - FC Kopenhaga 0:0

Przerwa na wszystkich stadionach.

Inter - Łudogorec. GOOOOOL! Gospodarze na prowadzeniu tuż przed przerwą! Bramka Romelu Lukaku!

• 42. min.

Manchester United - Club Brugge. GOOOOL! Anglicy dokładają kolejną bramkę, już 3:0! Trafienie zalicza McTominay!

• 38. min.

Benfica - Szachtar. GOOOOOOL! Gospodarze znów na prowadzeniu! Jeśli taki wynik się utrzyma, czeka nas dogrywka. Bramka Rubena Diasa.

• 37. min.

Ajax - Getafe. Goście w natarciu! Najpierw poprzeczka, a teraz słupek ratuje Onanę! Wciąż 1:1!

• 36. min.

Manchester United - Club Brugge. GOOOOL! Gospodarze podwyższają prowadzenie! Bramka Ighalo!

• 32. min.

Inter - Łudogorec. GOOOOOL! Inter szybko wyrównuje! Piękny strzał obok słupka Biraghiego!

• 27. min.

Inter - Łudogorec. GOOOOL! 0:1! Bramka po analizie VAR także dla Łudogorca! Cauly Oliveira-Souza daje prowadzenie gościom, którym do dogrywki brakuje jednej bramki. Przypomnijmy, że mecz przez rozprzestrzenianie się koronawirusa rozgrywany jest bez kibiców.

• 27. min.

Manchester United - Club Brugge. GOOOOL! 1:0 dla drużyny z Premier League! Gol z rzutu karnego Bruno Fernandesa!

• 20. min.

Basaksehir - Sporting. GOOOOOOL! Nieprawdopodobne! 119. minuta i gol z rzutu karnego Visci! Sporting za burtą Ligi Europy!

• 20. min.

Brak zmian wyników na wszystkich stadionach.

Benfica - Szachtar 1:1

Inter - Łudogorec 0:0

Manchester United - Club Brugge 0:0

• 12. min.

Benfica - Szachtar. GOOOOOL! Teraz remis także w Lizbonie. Dodo daje Ukraińcom prowadzenie w dwumeczu!

• GOOOOOOL

11. min.

Ajax - Getafe. GOOOOOOL! 1:1! Ajax broni się i walczy o awans. Gola zdobył Danilo!

• 9. min.

Benfica - Szachtar. GOOOOOL! 1:0 dla Portugalczyków. Bramka Pizziego daje im remis w dwumeczu i wirtualny awans do 1/8 finału!

• GOOOOOOL

3. min.

Ajax - Getafe. GOOOOOL! 1:0 dla gości po golu Maty! Ajax coraz bliżej odpadnięcia z europejskich pucharów!

• 1. min.