Dramat Lechii Gdańsk! Przegrywa po dogrywce z Broendby i odpada z Ligi Europy! [ZAPIS RELACJI]

4 : 1

• czwartek, 01 sierpnia 2019
  • 120. min.

Szkoda zwłaszcza pierwszego meczu w Gdańsku. Lechia mogła wtedy wygrać wyżej niż 2:1. W Danii była słabsza i zasłużenie odpadła z pucharów

• 120. min.

Koniec meczu! Lechia przegrywa w Kopenhadze 1:4 Broendby i odpada w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy

• 118. min.

Lindstrom trafia drugi raz.

• 118. min.

4:1 dla Broendby!

• 115. min.

Strzał Peszki za słaby

• 113. min.

Broendby mądrze utrzymuje się przy piłce. Buduje długo kolejne akcje, Lechia nie ma okazji, by spróbować strzelić brakującego gola

• 106. min.

Kuciak ratuje Lechię!

• 106. min.

Gramy dalej!

• 106. min.

Koniec 1. części dogrywki! Lechia przegrywa z Broendby 1:3, ale jeden jej gol da awans do 3. rundy eliminacji Ligi Europy!

• 106. min.

Uhre w słupek! Lechia miała dużo szczęścia

• 103. min.

Wolski traci piłkę przed polem karnym rywali

• 103. min.

Peszko odbił się od Mensaha. Dużo doświadczony skrzydłowy robi zamieszania, ale niewiele z tego wynika

• 102. min.

Był spalony, bo gdyby nie on, to byłby karny dla gospodarzy

• 94. min.

Mensah dośrodkował, Lindstrom dobrze znalazł się w polu karnym Lechii i pokonał Kuciaka. 3:1 dla gospodarzy

• 94. min.

GOL DLA BROENDBY!

• 91. min.

Dogrywka w Kopenhadze potrwa 30 minut. Liczą się w niej bramki na wyjeździe więc jeden gol Lechii bardzo ją przybliży do awansu

• 91. min.

Koniec! 2:1 dla Broendby więc będzie dogrywka!

Strzał Wilczka przyblokowany

• 89. min.

Rzut wolny dla gospodarzy. Keiser będzie uderzał

• 80. min.

Słupek!! Lechia miała dużo szczęścia!

• 80. min.

Haraslin zagrał w pole karne, gdańszczanie domagali się karnego za zagranie piłki ręką, ale nie mieli racji

• 78. min.

Dwie dobre akcje Peszki. Lechia złapała wiatr w żagle. Będzie dogrywka czy któraś z drużyn jeszcze strzeli?

• 65. min.

Paixao! Kapitalnie! Przy takim wyniku będzie dogrywka!

• 65. min.

GOL DLA LECHII!!!

• 65. min.

Broendby ostrzeliwuje bramkę Kuciaka. Lechia musi się pozbierać, jeśli chce powalczyć o awans

• 62. min.

Gajos fatalnie uderzył z wolnego. Lechii zostało 30 minut

• 60. min.

Lechia atakuje, szuka sytuacji do strzelenia gola. Może teraz, bo wolny po faulu na Haraslinie

• 54. min.

6 gol Wilczka w tym sezonie

• 54. min.

Kamil Wilczek wykorzystuje dobrą sytuację i już 2:0 dla gospodarzy. Lechia musi strzelić gola, by doprowadzić do dogrywki

• 54. min.

GOL DLA BROENDBY

• 50. min.

Udovicić bardzo aktywny, lepszy od Haraslina. Były gracz Zagłębia Sosnowiec tworzy duże zagrożenie pod bramką gospodarzy

Paixao miał okazję! Wciąż jednak bez gola dla Lechii

Wracamy do gry!

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Lechia przegrywa z Broendby 0:1 i na ten moment odpada z eliminacji do Ligi Europy

• 45. min.

Dobra akcja Haraslina. Był faulowany. Będzie rzut wolny dla Lechii

• 40. min.

Hedlung w poprzeczkę! Lechia miała dużo szczęścia

• 37. min.

Udovicić prosto w ręce bramkarza gospodarzy. Ale Lechia gra coraz lepiej!

• 34. min.

Ajajuri bliski drugiego gola! Broni Kuciak!

• 34. min.

Haraslin marnuje świetną okazję!

• 31. min.

Wilczek! Niecelnie. Pierwszy jego dziś strzał

• 29. min.

Haraslin uderzyył! Mocno ale strzał zablokowany.

• 29. min.

Dobra akcja Udovicicia. Rożny dla Lechii

• 24. min.

Ostatnie kilka minut lepsze w wykonaniu Lechii. Może zdoła odrobić?

• 24. min.

Dobra akcja Lechii, ale Paixao na spalonym

• 20. min.

Broendby szuka kolejnego gola. Tibbling uderzył niecelnie

• 15. min.

Paulus Arajuuri strzela gola po rzucie rożnym, to były piłkarz Lecha Poznań

• 15. min.

Gol dla Broendby!

• 13. min.

Mensah mocno ale wysoko nad bramką

• 7. min.

Otrząsnęła się Lechia po mocnym początku gospodarzy. Teraz to ekipa z Gdańska prowadzi grę

• 3. min.

Pierwsza akcja Lechii, ale piłka nie doszła do Paixao

• 2. min.

Od początku w ataku gospodarze. Jedna bramka da im już awans do kolejnej rundy eliminacji LE

• Lechia Gdańsk zagrała świetnie, ale wygrała tylko jednym golem. Przypomina to historię Piasta w el. Ligi Mistrzów

Lechia Gdańsk wygrała z Broendby 2:1. Biorąc pod uwagę liczbę stworzonych, a później zmarnowanych okazji jest to zwycięstwo zaledwie jednym golem. Na jej grę patrzyło się z przyjemnością, więc tym boleśniejsze byłoby odpadnięcie po jakimś głupim błędzie w rewanżu. Już raz w tym sezonie to przerabialiśmy. I wystarczy.

• Głód Europy w Gdańsku. Brawo Lechia! Niech w pucharach grają ci, dla których są one świętem

Tylu widzów na trybunach gromadził tu Juventus. Tyle emocji powodują tu zwykle mecze z Arką czy Legią. Pierwszy po niemal 35 latach występ Lechii w europejskich pucharach był świętem. Gdańsk w starciu z Kopenhagą (2:1) pokazał, że na Europę zasługuje chyba najbardziej z polskich klubów.

• Piotr Stokowiec zadowolony po meczu w eliminacjach LE. "Kibice mogli poczuć dumę z Lechii"

Lechia Gdańsk pokonała na własnym stadionie Broendby 2:1 w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy. Po meczu Piotr Stokowiec, trener gdańskiej drużyny podkreślał, że jego zespół stworzył fajne widowisko, z którego kibice mogą być dumni.

• Mecz rozpocznie się o 19:30. To rewanżowe spotkanie 2. rundy eliminacji Ligi Europy. W pierwszym meczu Lechia wygrała w Gdańsku 2:1, będąc zespołem zdecydowanie lepszym

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Broendby Kopenhaga - Lechia Gdańsk!