Liga Europy. Arsenal, Marsylia, Atletico i Salzburg w półfinałach! Sport.pl - To jest Twój LIVE

Marsylia - RB Lipsk 5:2

Salzburg - Lazio 4:1

Sporting - Atletico Madryt 1:0

W półfinale zagrają: Arsenal, Marsylia, Salzburg i Atletico Madryt.

Koniec! Koniec wszystkich meczów Ligi Europy! Znamy już wszystkich półfinalistów!

Marsylia przypieczętowała awans do półfinału! Piąty gol. Sakai trafił do pustej bramki. Bramkarz RB Lipsk nie wrócił do bramki po tym, jak wbiegł w pole karne przeciwników przy stałym fragmencie gry.

• 75. min.

Arsenal strzela gola w Moskwie i jest już bardzo blisko półfinału. Sytuacja kryzysowa opanowana. Gol Danny'ego Welbecka.

• 60. min.

NIEWIARYGODNE! Payet przymierzył w samo okienko i mamy kolejną zmianę! Teraz w półfinale jest Marsylia. To jest Liga Europy, to są emocje, na które czekaliśmy!

• 53. min.

Dwa błyskawiczne gole w Salzburgu. Najpierw trafiło Lazio, chwilę później gospodarze, który mają w tym momencie awans do półfinału.

• GOOOOOOL

50. min.

Arsenal zaczyna drżeć o awans do półfinału! CSKA prowadzi 2:0. Gol Kirilla Nababkina. Jeszcze jedno trafienie i drużyna Wengera żegna się z marzeniami o triumfie w LE, a jednocześnie awansie do Ligi Mistrzów.

Czas na drugie połowy! Lecimy

• 45. min.

Koniec pierwszych połów w ćwierćfinale Ligi Europy. Tak prezentują się wyniki. Pogrubioną czcionką zespoły, które mają w tym momencie awans.

CSKA Moskwa - Arsenal 1:0

Marsylia - RB Lipsk 3:1

Salzburg - Lazio 0:0

• 39. min.

Arsenal przegrywa w Moskwie! Gol Fedora Chalova. Przypominamy, że pierwszy mecz drużyna Wengera wygrała 4:1.

• GOOOOOOL

38. min.

Marsylia odwraca losy rywalizacji! Florian Thauvin wykorzystał perfekcyjne dośrodkowanie Payeta i teraz to Francuzi są w półfinale!

• GOOOOOOL

28. min.

A w Lizbonie niespodzianka! Atletico przegrywa, ale ma jeszcze jednego gola zapasu. Zespół z Madrytu wygrał na własnym stadionie 2:0.

• 28. min.

Sarr nie jest w stanie kontynuować gry. Pierwsza zmiana w zespole Marsylii. Rami już na boisku.

• 25. min.

Francuzi cały czas atakują. Przed momentem próbował Sarr, nieskutecznie.

• 22. min.

Dwadzieścia minut gry za nami. Na wszystkich stadionach. Gole tylko w Marsylii, więc skupiamy się na tym spotkaniu.

• PILNE

15. min.

Payet! Co za strzał, piłka w bramce, ale gola nie ma! Wcześniej faulował Mitroglu. Marsylia cały czas w ataku. Francuzi potrzebują, w tym momencie, jednego gola do awansu.

• 15. min.

Tempo gry w meczy Marsylii z RB Lipsk to fenomen. Dzieje się!

• 13. min.

Na pozostałych stadionach bez goli, ale to nie jest ważne. Szalony mecz we Francji dostarcza tyle emocji, że wystarczy.

• 9. min.

Niebywałe! Co za meczu! Marsylia strzela dwa gole w trzy minuty. Do awansu potrzebuje już tylko jednego trafienia. Na takie emocje czekaliśmy!

• GOOOOOOL

2. min.

Co za początek meczu w Marsylii! RB Lipsk robi solidny krok w stronę półfinału. Bruma i Niemcy mają w dwumeczu dwa gole przewagi. To oznacza, że gospodarze potrzebują już trzech goli do awansu.

• 1. min.

GRAMY!

• Czas na hymn Ligi Europy!

• Najbliżej półfinału są: Atletico, Arsenal i Lazio. Rywalizacja Marsylii z RB Lipsk jest tak wyrównana, że trudno wskazać faworyta. Ale pamiętamy, co działo się w rewanżowych meczach Ligi Mistrzów. Nikogo nie skreślamy. Sensacja w Moskwie? Bardzo możliwe! Arsenal musi uważać.

• Co nas dziś czeka? W nawiasach wyniki pierwszych spotkań. Będzie walka.

CSKA Moskwa - Arsenal (1:4)

Marsylia - RB Lipsk (0:1)

Salzburg - Lazio (2:4)

Sporting - Atletico Madryt (0:2)

• Czas na rewanżowe mecze w ćwierćfinale Ligi Europy! Kto awansuje do półfinału? Czekamy na wielkie emocje i zapraszamy na naszą relację!