Liga Europy. Dramat Evertonu i wpadka Milanu! [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 02 listopada 2017
  • AC Milan tylko zremisował 0:0 z AEK Ateny, ale wciąż przewodzi w grupie D i tylko katastrofa może im odebrać awans do kolejnej rundy. A nawet cud nie pomoże teraz Evertonowi, który przegrał z Lyonem 0:3 i już wiemy, że Anglicy nie zagrają w fazie pucharowej. A latem wydali prawie 160 mln euro na transfery!

• GOOOOOOL

90. min. + 2

GOOOOL! Pierwszy celny strzał Lazio w tym meczu i od razu bramka! De Vrij zapewnił trzy punkty gospodarzom!

• 80. min.

Arsenal oddał zaledwie dwa celne strzały, rywale trzy. Pamiętajmy jednak, że dwa tygodnie temu - gdy spotkały się oba zespoły - Giroud strzelił gola w 85. minucie.

• 63. min.

Marsylia nie może strzelić gola od ponad godziny. Może byłoby by im łatwiej, gdyby na boisku był Patrice Evra? Ale Francuz obejrzał czerwoną kartkę za nim rozpoczął się mecz. Powód? Soczysty kopniak na głowę kibica. To pierwsza sytuacja w historii LE, kiedy zawodnik wyleciał z murawy, za nim mecz się rozpocżał.

• PRZERWA
  • GOOOOOOL

4. min.

GOOOL! Michael Krmencik strzelił gola dla gospodarzy! Czesi awansowali na drugą lokatę w wirtualnej tabeli grupy G, a Lugano jest ostatnie. Przewodzi Steua Bukareszt.

• 1. min.

GRAMY!

• Oestersunds to miasto w Szwecji, które do tej pory znane było głównie fanom sportów zimowych, ale od kilku tygodni kojarzą je również fani piłkarscy kibice. Szwedka drużyna jest rewelacją LE i może w czwartek zapewnić awans do 1/16 finału Ligi Europy. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo w Bilbao trudno zdobyć bramkę, a co dopiero wygrać mecz. Znowu zaskoczą?

• Ale to nie koniec emocji z Ligą Europy!

• KONIEC

Milan nie potrafił strzelić gola AEK Ateny przez 180 minut (w poprzednim meczu też było 0:0). Everton żegna się z marzeniami o awansie do kolejnej rundy

• GOOOOOOL

88. min.

Pogrom! Lyon strzelił trzeciego gola, autorem trafienia jest Memphis Depay. Everton od kilku minut gra w dziesiątkę, po tym jak Morgan Schneiderlin wyleciał z boiska!

Przypomnijmy tylko, że Everton wydał latem 158 mln euro na transfery!

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOL! Lyon w końcu potwierdził swoją dominację! Bramkę zdobył Bertrand Traore! Everton żegna się z LE?

• 61. min.

Milan wciąż się męczy. Ale może nie powinno to nikogo dziwić, przecież w Mediolanie ostatni mecz z Grekami zakończył się wynikiem 0:0. Czy dziś będzie powtórka?

• GOOOOOOL

49. min.

GOOOOL! Niemiecka drużyna obejmuje prowadzenie! Florian Grillitsch autorem bramki. Warto dodać, że na ławce rezerwowych u Wieśniaków siedzi Eugen Polanski, były reprezentant Polski.

Ruszyły drugie połowy!

• PRZERWA
  • GOOOOOOL

40. min.

GOOOL! Bramkę zdobył Zoran Tosic, legenda CSKA Moskwa, a także były piłkarz Manchesteru United, gdzie zanotował dwa występy. Jego gol przedłuża szanse Partizana na awans, a zarazem sprawia, że rywale mogą zaraz przestać marzyć o awansie.

• 19. min.

Musacchio powinien już chyba wylecieć z boiska, bo zanotował co najmniej trzy faule na żółtą kartkę. Ale w końcu ją dostał.

• 12. min.

Nudy, nudy, nudy. W tym meczu nie padł nawet żaden strzał. A przecież Everton, który latem wydał fortunę na transfery, walczy o życie. A może Anglicy ostentacyjnie olewają Ligę Europy? Na razie jeszcze poczekajmy...

• Ciekawie zapowiada się także starcie Lyonu z Evertonem. Anglicy mają zaledwie jeden punkt, a Francuzi pięć. Liderem jest Atalanta (7), a Apollon ma dwa "oczka".

• To będzie sentymentalna podróż dla Milanu. To właśnie w Atenach świętowali swój ostatni sukces międzynarodowy. Przypomnijcie sobie tamten wieczór. W roli głównej Pippo Inzaghi

• Zapowiada się ciekawy wieczór z Ligą Europy!

Faworyci rozgrywek, czyli Arsenal i Milan, mogą dziś zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Przed taką samą szansą stoi dziś Oestersunds, sensacyjny lider grupy I.