Liga Europy. Manchester United zremisował na "kartoflisku", Teodorczyk bez gola na Cyprze - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 09 marca 2017
  • 90. min. + 1

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Alexandre Lacazette! Doliczony czas gry i Lyon będzie w lepszej sytuacji przed rewanżem w Rzymie.

• GOOOOOOL

74. min.

Nabil Fekir, co za wejście na boisko! 23-letni pomocnik wszedł na murawę w 71. minucie, a w 74. wyprowadził Lyon na prowadzenie!

• GOOOOOOL

70. min.

Gent miało rzut karny, ale Jeremy Perbet nie zamienił go na gola. Chwilę później Genk powiększyło prowadzenie. Pierwszy mecz, a sprawa awansu już załatwiona.

• GOOOOOOL

61. min.

Gent straciło cztery gole w pierwszej połowie, ale sytuacja lekko się poprawiła. Kalifa Coulibaly zdobył drugą bramkę!

• GOOOOOOL

51. min.

Mamy pierwszego gola w Vigo! Daniel Wass podszedł do rzutu wolnego i nie dał żadnych szans bramkarzowi Krasnodaru.

• GOOOOOOL

51. min.

Corentin Tolisso i Lyon wraca do gry! Szalony mecz we Francji! Szkoda, że bez Polaków...

• GOOOOOOL

38. min.

Jeszcze raz Genk! Samata strzelcem trzeciego gola dla gości.

• GOOOOOOL

35. min.

Malinowski do bramki dorzuca asystę przy golu Colleya. Rozpędza się Genk.

• GOOOOOOL

32. min.

De Rossi do Fazio, a ten pokonuje Lopesa. Roma najpierw odrobiła straty, a teraz wyszła na prowadzenie.

• 29. min.

W formie jest Salah. W ostatnich 26 meczach Romy, licząc wszystkie rozgrywki, miał udział przy aż 18 golach strzelonych przez rzymian.

• GOOOOOOL

26. min.

Bramka za bramką. Samuel Kalu trafia dla Gent.

• GOOOOOOL

22. min.

Remis w Schalke. Burgstaller uderzył po ziemi w kierunku długiego słupka, spóźnił się z interwencją Sommer i w efekcie mamy wyrównanie.

• GOOOOOOL

18. min.

W belgijskim hicie też pada bramka. Genk prowadzi po golu Malinowskiego.

• GOOOOOOL

14. min.

Lyon długo prowadzeniem się nie cieszył. Salah doprowadza do remisu.

• GOOOOOOL

10. min.

Piękna akcja Borussii. Stindl podał w uliczkę do Hofmanna, a ten posłał piłkę między nogami wychodzącego z bramki Fahrmana.

• GOOOOOOL

6. min.

Lyon prowadzi z Romą! Diakhaby otwiera wynik spotkania.

• Z punktu widzenia polskiego kibica najciekawiej zapowiada się pojedynek Lyonu z Romą, ale Polaków raczej na boisku nie zobaczymy. Maciej Rybus nie znalazł się w kadrze meczowej, a Wojciech Szczęsny rozpocznie (i zapewne również skończy) mecz na ławce rezerwowych.

• KONIEC

Koniec! Anderlecht pokonał na wyjeździe APOEL (Łukasz Teodorczyk opuścił boisko w 59. minucie), Ajax uległ Kopnehadze 1:2, a Manchester tylko zremisował z Rostowem 1:1. Będzie ciekawie w rewanżach.

• 80. min.

Ależ wymiana ciosów! Najpierw Vander trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę, a potem błyskawiczny kontratak Anderlechtu zmarnował Acheampong.

• 64. min.

Mały piłkarski bilard przed polem karnym Czerwonych Diabłów, w końcu defensywa Manchesteru wybija daleko piłkę. Nietęga mina Jose Mourinho.

• 61. min.

Gospodarze prezentują się po zmianie stron o wiele lepiej. Jose Mourinho reaguje i dokonuje zmiany: strzelca bramki Mchitarjana zastępuje Martial.

• GOOOOOOL

52. min.

Cóż to było za kapitalne podanie z głębi pola od Kałaczewa! Bucharow zgasił piłkę na klatce piersiowej i uderzeniem z powietrza strzelił gola. Wszystko zaczyna się od początku!

• 49. min.

Efrem poślizgnął się na murawie, a jego prawa noga wygięła się tak, że aż zabolało nas na sam widok. Potrzebna była interwencja sztabu medycznego, ale wygląda na to, że lewy skrzydłowy APOEL-u będzie mógł kontynuować grę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Kogo warto wyróżnić? Chyba przede wszystkim murawę, którą zasługuje na miano kartofliska. Doprawdy, taki "zielony dywan" jest charakterystyczny bardziej dla rozgrywek lig okręgowych niż europejskich pucharów.

• 40. min.

Ciężko napisać coś konstruktywnego o meczu w Nikozji. Oglądamy, staramy się dostrzec jakieś pozytywy, ale jedyny, jaki przychodzi nam na myśl, to fakt, że za chwilę skończy się pierwsza połowa.

• GOOOOOOL

37. min.

Gol dla Manchesteru. Ibrahimović z linii końcowej podaje czubkiem buta na piąty metr, a Mchitarjan z bliska pokonuje bezradnego Miedwiediewa.

• 34. min.

Niewidoczny na razie Łukasz Teodorczyk, ale trudno mieć do niego o to pretensje. Na boisku w Nikozji jest sporo chaosu.

• 27. min.

Zagotowało się pod bramką Rubena, piłka trafiła w poprzeczkę, ale nawet gdyby znalazła się w siatce, gol nie zostałby uznany. Wcześniej jeden z piłkarzy APOEL-u był na pozycji spalonej.

• GOOOOOOL

25. min.

Stanciu daje prowadzenie Anderlechtowi. Ładny, płaski strzał z około szesnastu metrów i piłka wpada do bramki przy samym słupku.

• 16. min.

Dużo fizycznej walki, mało w Rostowie piłkarskiej finezji na razie. Przed chwilą Blind, próbując dośrodkować, o mało nie złamał sobie nogi, dostając poślizgu na fatalnie przygotowanej murawie.

• 12. min.

W pierwszym składzie APOEL-u gra Inaki Astiz, występujący w latach 2007-2015 w Legii Warszawa. Ze stolicy Polski przeniósł się właśnie do Nikozji.

• 9. min.

Mchitarjan zgrywa futbolówkę głową na piętnasty metr do Herrery, a ten uderza z pierwszej piłki obok bramki. Manchester zdecydowanie przeważa.

• 6. min.

Belgowie wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska szukał sobie w polu karnym miejsca Teodorczyk, ale defensywa APOEL-u bez większych problemów wyjaśniła sytuację.

• GOOOOOOL

3. min.

Mocny początek w wykonaniu gospodarzy. Pogromcy warszawskiej Legii już przegrywają w Kopenhadze. Na listę strzelców wpisał się Rasmus Falk.

• 1. min.

Stan murawy w Rostowie pozostawia sporo do życzenia. Na ten temat na konferencji prasowej wypowiedział się trener Czerwonych Diabłów Jose Mourinho: - Nie mogę uwierzyć, że będziemy grali na takim boisku.

• O godz. 19 rozpoczną się pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy, w tym spotkania Anderlechtu, z Łukaszem Teodorczykiem w składzie, i Manchesteru United. Pełna rozpiska poniżej: