Liga Europejska. Manchester United pewnie awansował do 1/8 [ZAPIS RELACJI]

• środa, 22 lutego 2017

Na dzisiaj koniec Ligi Europy. Zapraszamy na jutrzejsze mecze, bo trochę tego będzie. Ale zanim czwartek i mecz Ajaxu z Legią czekają nas emocje w Lidze Mistrzów. Zapraszamy. Już od godz. 20.45

Wyniki:

Fenerbahce 1 - 1Krasnodar (w pierwszym meczu 0:1)

Schalke 1 - 1 PAOK (3:0)

St. Etienne 0 - 1 Manchester Utd (0:3)

Koniec. Manchester United wygrał w dwumeczu 4:0 i pewnie awansował do 1/8 finału Ligi Europy. Zwycięską bramkę zdobył dzisiaj Mchitarjan. Ormianin jednak zszedł z boiska kontuzjowany.

• 78. min.

Pogba próbował przerzucić piłkę nad obrońcami, aby Zlatan wyszedł sam na sam z bramkarzem. Średnio mu to wyszło, ale Szwed i tak opanował piłkę. Ze strzałem było już jednak gorzej.

Gramy dalej!

• 45. min.

Wyniki:

Fenerbahce 1 - 1 Krasnodar (w pierwszym meczu 0:1)

• 45. min.

Przerwa

• GOOOOOOL

23. min.

Świetne prostopadłe podanie Choupo-Motinga do Schopfa, który nie zmarnował sytuacji sam na sam. To przypieczętowanie awansu. Już 4:0 w dwumeczu.

• GOOOOOOL

16. min.

Manchesterowi zależy! Już jest 1:0! Mata dośrodkował do Mchitarjana, a Ormianin delikatnie musnął piłkę. Wystarczyło, aby pokonać bramkarza! Pozamiatane. W pierwszym meczu było przecież 3:0 dla Anglików.

• 8. min.

United gra dzisiaj w mocnym zestawieniu. Z ibrahimoviciem, Pogbą na czele. Jest jeszcze biegający baobab Fellaini. On dostał szansę od Muorinho od pierwszej minuty. Kilka razy pokazał się wjeżdżając z piłką w strefę środkową.