Liga Europy. Dwa gole Teodorczyka dla Anderlechtu, Krasnodar z Jędrzejczykiem w składzie gorszy od Schalke [ZAPIS MULTIRELACJI]

• czwartek, 03 listopada 2016
  • Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje. Już jutro widzimy się przy okazji meczów ekstraklasy! Do zobaczenia!

• KONIEC MECZU

Ufff, wiele goli obejrzeliśmy dzisiejszego wieczora, ale to koniec wszystkich meczów na dziś :( Oto komplet wyników spotkań z godz. 21:05:

FC Zurich 0:0 Steaua Bukareszt

• 73. min.

Podobnie rzecz ma się w Nicei! W minutę DWA gole dla gości strzelił Hwang Hee-Chan!

• 69. min.

Co za minuty Southampton! Najpierw w 64. minucie na 1:1 strzelił van Dijk, a pięć minut później samobójczego gola strzelił Youto Nagatomo. 2:1 dla gospodarzy!

• 62. min.

Tym razem Cisse, a nie były piłkarz Legii - Orlando Sa, strzela gola dla Standardu Liege. Belgowie prowadzą w Atenach z Panathinaikosem.

Villarreal 0:1 Osmanlispor

• 45. min. + 1

Chociaż gospodarze grają w dziesiątkę, to wychodzą na prowadzenie! Eduardo strzelcem gola dla Bragi!

• 41. min.

Prowadzenie Gent jest już przeszłością! Taison daje prowadzenie Szachtarowi!

• 33. min.

Zmiana trenera poprawi grę Interu? Icardi daje prowadzenie Włochom na St. Mary's Stadium!

• 30. min.

Rangelov daje prowadzenie Konyasporowi! Może to być bardzo dobry dzień dla Turków w Lidze Europy!

• 28. min.

Bentaleb, 2:0, nokaut! Z prawej strony bardzo dobrze zagrał Konoplyanka i Bentaleb z bliska, do pustej bramki podwyższa prowadzenie Schalke.

• 24. min.

Caicara! Brazylijczyk wykorzystał błąd obrony Krasnodaru i z bliska pokonał bramkarza rosyjskiej drużyny. 1:0!

• 15. min.

Jak na razie Jędrzejczyk praktycznie bezrobotny. Krasnodar kontroluje przebieg spotkanie, spokojnie stara się budować atak pozycyjny.

• 3. min.

FC Zurich - Steaua Bukareszt

• 1. min.

Rozsiedliście się wygodnie? Bo my nawet nie zdążyliśmy :-) 1:0 dla Gent po golu Coulibaly'ego!

• Za chwilkę ciąg dalszy emocji i kolejne mecze w innych grupach :-)

• 93. min.

Zorya 1:1 Feyenoord

• 93. min.

ŁUKASZ TEODORCZYK PO RAZ DRUGI! 6:1 dla Anderlechtu, Polak wykorzystał rzut karny!

ŁUKASZ TEODORCZYKA! Kolejny mecz Polaka z golem w barwach Anderlechtu! Brawo!

• 89. min.

Kolejny gol dla drużyny z Wiednia, jednak bramka Grunwalda, to dla Austrii trafienie co najwyżej honorowe.

• 80. min.

Ależ mecz w Bilbao! Trzeci raz Genk łapie kontakt z gospodarzami po kolejnych trafieniach Aduriza. Tym razem dla Belgów gola strzelił Susić.

• 78. min.

Miłe złego początki w Wiedniu. Austria prowadziła 1:0, ale po golu Nainggolana jest już 4:1 dla Romy.

• 67. min.

Czerwona kartka dla Mbabu, piłkarza Young Boys, za brzydki faul. 20 minut do końca spotkania na Cyprze.

• 59. min.

Lens na 2:0 dla Fenerbahce! Jeżeli w grupie A utrzymają się takie wyniki, to Manchester United spadnie na 3. miejsce w tabeli.

• 62. min.

Youri Tielemans, 3:1! Bardzo ładne uderzenie z dystansu w wykonaniu młodego Belga!

Zenit 1:0 Dundalk

Tuż przed przerwą wyrównuje St. Etienne! Tannane strzelcem gola dla francuskiej drużyny!

• 44. min.

Czerwona kartka dla Feyenoordu, gol dla Zorii! Najpierw za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Botteghin, a chwilę później rzut karny na raty wykorzystał Forster.

• 44. min.

Hat-trick! Aduriz strzela trzeciego gola dla Bilbao, po raz drugi wykorzystując rzut karny!

• 42. min.

42 minuty wytrzymał rywal Legii z IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Giuliano daje prowadzenie rosyjskiej drużynie!

• 41. min.

Ponownie Chipciu do Stanciu i drugi z Rumunów strzela swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Anderlecht ponownie na prowadzeniu!

• 34. min.

Anderlecht szybko wyszedł na prowadzenie, ale od tamtej pory jego gra się nie klei. Rzadko kiedy widać też Teodorczyka.

• 24. min.

Drugie trafienie Aduriza! Tym razem Hiszpan pewnie wykorzystał rzut karny.

• 19. min.

Faul na Teodorczyku, Polak leżał przez chwilę na murawie i zwijał się z bólu, jednak ostatecznie bez pomocy lekarzy wrócił do gry.

• 18. min.

Prowadzenie Austrii jest już tylko wspomnieniem. Daniele De Rossi na 2:1 dla Romy!

• 15. min.

Jest wyrównanie! De Blasis z jedenastu metrów spokojnym, płaskim strzałem strzela gola!

• 13. min.

Fatalny błąd stopera Anderlechtu, Onisiwo znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, jednak do siatki posłał piłkę wysoko w trybuny. Co za pomyłka!

• 9. min.

Gol dla gospodarzy! Z prawej strony dogrywać chciał Stanciu, Rumunowi wyszedł jednak strzał, który kompletnie zaskoczył bramkarza Mainz!

• 5. min.

Szalony początek w Wiedniu! Dżeko doprowadza do wyrównania, co za pięć minut!

• 3. min.

Ależ początek w Wiedniu! Austria prowadzi z Romą, w której na ławce siedzi Wojciech Szczęsny!