LE. Trabzonspor wygrał z Lokeren. Grali Jędrzejczyk, Krychowiak, Szukała i inni [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 23 października 2014
  • Za nami 3. kolejka Ligi Europejskiej. W środę Legia wygrała 1:0 w Kijowie z Metalistem Charków i jest blisko awansu do 1/16 finału. Dziś w drugim spotkaniu grupy L Trabzonspor pokonał 2:0 na własnym stadionie Lokeren. W ten sposób Turcy mają sześć punktów, tracąc trzy do lidera z Warszawy. Belgijski zespół zajmuje trzecie miejsce z trzema punktami. Ostatni jest Metalist, który pozostaje bez zwycięstwa i choćby remisu. Sevilla Grzegorza Krychowiaka (reprezentant Polski rozegrał cały mecz) bezbramkowo zremisowała na wyjeździe ze Standardem Liege. Po 90 minut rozegrali Artur Jędrzejczyk (jego FK Krasnodar przegrał 2:4 z Wolfsburgiem) i Łukasz Szukała (jego Steaua wygrała 2:1 z Rio Ave). Cały mecz na ławce rezerwowej Torino przesiedział Kamil Glik. Włosi bez swojego kapitana wygrali 2:0 u siebie z HJK Helsinki. Waldemar Sobota nie pomógł Club Brugge w zremisowanym 1:1 na własnym stadionie meczu z FC Kopenhagą. Polski skrzydłowy opuścił boisko w 56. minucie. Czytaj multirelację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.

Grupa F

90. min. + 3

Sparta Praga odniosła pewne zwycięstwo ze Slovanem. Mecz w Bratysławie dopiero zakończył się, bo przed przerwą doszło do burd na stadionie.

• 11. min.

Fatalny błąd we własnym polu karnym popełnił Lopez, który dał sobie zabrać piłkę. Z akcją ruszył Hrgota, podał do niepilnowanego Traore, który okazji nie zmarnował i pewnym strzałem pokonał bramkarza Apollonu.

• 1. min.

Gramy!

• Na ławce rezerwowej Torino na spotkanie z HJK Helsinki jest Kamil Glik. W pierwszej jedenastce Club Brugge jest za to Waldemar Sobota. Belgowie zmierzą się na własnym stadionie z Kopenhagą. Czytaj multirelację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.

Trabzonspor - Lokeren 2:0

• 86. min.

Constant chyba rozstrzygnął losy meczu! Gwinejczyk uderzył po krótkim rogu bramki Lokeren po podaniu Bosingwy!

• 78. min.

Trabzonspor - Lokeren 1:0. Dutra był bliski wyrównującego gola, ale świetnie interweniował Ozturk.

• 54. min.

Trabzonspor prowadzi! Z rzutu rożnego dośrodkował Ekici, a Yatabare wygrał walkę w powietrzu i głową strzelił gola!

Gramy!

• Mecz Slovana ze Spartą został przerwany, bo na trybunach stadionu w Bratysławie jest niespokojnie...

90. min. + 4

Wolfsburg pewnie wygrał z Krasnodarem. 90 minut w rosyjskiej drużynie rozegrał reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk. Cały mecz na ławce rezerwowej przesiedział pomocnik VfL Mateusz Klich.

Grupa G

HNK Rijeka - Feyenoord 0:0

Grupa H

Grupa I

Slovan - Sparta Praga 0:0 (mecz przerwany w 40. minucie)

Trabzonspor - Lokeren 0:0

• 80. min.

De Bruyne strzelił drugiego gola w meczu! Błyskawiczna akcja Wolfsburga. Vieirinha pobiegł prawą stroną i dograł do ustawionego w polu karnym reprezentanta Belgii, który bez problemu strzelił z kilku metrów do bramki Krasnodaru.

• 34. min.

Trabzonspor - Lokeren 0:0. Constant groźnie uderzył z dystansu, ale jeszcze lepiej interweniował Barry!

• PILNE

14. min.

Standard - Sevilla 0:0. Krychowiak z trudnej pozycji uderzył w słupek po zamieszaniu z rzutu rożnego, choć nawet gdyby reprezentant Polski trafił, bramka nie zostałaby uznana, bo sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.

• 8. min.

Trabzonspor - Lokeren 0:0. Belgowie suną z kolejnym atakiem, ale tym razem minimalnie z 16 metrów chybił Persoons.

• 2. min.

Trabzonspor - Lokeren 0:0. Pierwsza okazja belgijskiego zespołu. Z dystansu groźnie uderzył Galitsios, ale piłkę wybił Ozturk.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Od 18 trwa mecz w Rosji. FK Krasnodar w składzie z reprezentantem Polski Arturem Jędrzejczykiem przegrywa do przerwy z Wolfsburgiem. Gola dla niemieckiej drużyny w 38. minucie strzelić Olić.

Trabzonspor - Lokeren

• Przed nami 3. kolejka Ligi Europejskiej. Wczoraj Legia wygrała 1:0 w Kijowie z Metalistem Charków i jest blisko awansu do 1/16 finału. W drugim spotkaniu grupy L o 19 Trabzonspor zmierzy się z Lokeren (oba zespoły mają po trzy punkty, do Legii tracą sześć). Z kolei Grzegorz Krychowiak jest w podstawowym składzie Sevilli. Hiszpanie zagrają na wyjeździe ze Standardem Liege. W jedenastce Steauy na mecz z Rio Ave wyjdzie inny reprezentant Polski Łukasz Szukała. Od 21.05 rozpoczną się spotkania m.in. Interu z St. Etienne czy PSV z Panathinaikosem. Czytaj multirelację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.