LE. Wygrana Torino, remis Sevilli. Cały mecz Glika i Krychowiaka [ZAPIS MULTIRELACJI]

Wolfsburg - Lille 1:1

90. min. + 3

Torino zapewniło sobie trzy punkty w ostatnich sekundach meczu. W polu karnym faulowany był Fabio Quagliarella i sędzia wskazał na "wapno". Sam poszkodowany zamienił rzut karny na gola. Całe spotkanie w barwach Torino rozegrał reprezentant Polski, Kamil Glik.

• 90. min. + 2

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Quagliarella faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje "jedenastkę" dla Torino!

• 90. min. + 1

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Arbiter spotkania doliczył trzy minuty.

• 82. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza Claudemir, a wchodzi Delaney.

• 79. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Zmiana w Torino. Z boiska schodzi Amauri, a wchodzi Larrondo.

• 77. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Molinaro zatrzymywał nieprzepisowo rywala i obejrzał za to zagranie żółtą kartką.

• 75. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Benassi uderzył zza pola karnego, ale nad bramką.

• 73. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Kolejna szmiana w ekipie Torino. Quagliarella za Martíneza.

• 72. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Benassi z dystansu, ale bramkarz nie miał problemów z tym słabym strzałem.

• 70. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Zmiana w drużynie Torino. Murawę opuszcza Sanchez Mino, a zmienia go El Kaddouri.

• 67. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Zmiana w drużynie gości. Murawę opuszcza Gíslason,a schodzi Kacaniklić.

• 63. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Sanchez Mino miał trochę miejsca przed polem karnym rywali więc zdecydował się na strzał. Andersen miał z tym strzałem kłopoty, ale bramki nie ma.

• 60. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Gíslason nieprzepisowo zatrzymywał rywala i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• 58. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Kadrii, a zmienia go Jorgensen.

• 50. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale żaden z zawodników Kopenhagi nie zdołał oddać strzału. Piłkę pewnie wybili defensorzy gospodarzy.

Piłkarze wrócili już na boisku. Czas na druga połowę meczów.

Inter - Qarabag 1:0

• 45. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Sędzia odsyła piłkarzy do szatni na przerwę. Torino ma wyraźną przewagę i kilka razy było bliskie strzelenia gola.

• 40. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Molinaro dogrywa w pole karne, a piłkę przejmuje Amauri. Zdołał oddać strzał, ale kopnął piłkę w obrońcę.

• 36. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Okazja dla gości po rzucie rożnym, ale Andreas Cornelius uderzył obok bramki.

• 34. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Piękna akcja Torino. Piłka na lewą stronę w pole karne do Molinaro, a ten uderza z pierwszej piłki przy samym słupku. Obronił to Andersen.

• 32. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Kamil Glik bardzo pewnie zatrzymuje akcję rywali wybijając piłkę poza linię boczną boiska.

• 29. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Coraz bliżej zdobycia bramki są gracze Torino. Martínez zdecydował się na indywidualną akcję, wpadł w w pole karne i balansem ciała oszukał obrońcę. Jego strzał z ostrego kąta został jednak zablokowany.

• 22. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Co za okazja dla gospodarzy! Krótko rozegrany rzut rożny przez graczy Torino. Dośrodkowanie na dalszy słupek w kierunku Kamila Glika, a Polak od razu odgrywa głową przed bramkę. Amauri strzela, ale trafia tylko w poprzeczkę!

• 14. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Gospodarze wyraźnie przejęli inicjatywę. Prostopadłe podanie w pole karne rywali i Joseph Martinez strzelał na bramkę. Z ostrego kąta i bramkarz nie musiał nawet interweniować.

• 7. min.

Torino - FC Kopenhaga 0:0. Bengtsson był nieprzepisowo zatrzymywany w narożniku boiska i goście będą mieli dobrą okazję do zdobycia gola. Sytuację po dośrodkowani wyjaśnili szybko obrońcy Torino.

• 1. min.

Początek meczów!

• Kamil Glik na mecz z FC Kopenhagą wybiegnie w podstawowym składzie Torino. Bramkarz Celticu Łukasz Załuska mecz z Dinamem Zagrzeb będzie oglądał z ławki rezerwowych. Również Paweł Kieszek mecz swoje Estoril z Panathinaikosem obejrzy z ławki. Waldemar Sobota poza składem Brugge.

Komplet wyników:

Dynamo Kijów pokonało Steauę 3;1. Cały mecz w drużynie gości rozegrał Szukała, który został ukarany żółtą kartką. Łukasz Teodorczyk wszedł na murawę dopiero w doliczonym czasie gry, ale od razu wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik meczu.

Sevilla zremisowała z Rijeka 2:2. Do przerwy Hiszpanie prowadzili 1:0, ale po przerwie Kołodziejczak faulował gracza gospodarzy w polu karnym i wyleciał z boiska. Dla Rijeki strzelił Kramarić i Kvrzić, ale w końcówce wyrównał Mbia. Całe spotkanie w składzie Sevilli rozegrał Grzegorz Krychowiak.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Sevilla wyrównała! Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne. Z piłką mijają się obrońcy, a Mbia wpakował ją do bramki z najbliższej odległości.

• 88. min.

Rijeka - Sevilla 2:1. Navarro ukarany jeszcze żółtym kartonikiem.

• 88. min.

Rijeka - Sevilla 2:1. Jeszcze jedna zmiana w składzie gospodarzy. Moiseses schodzi, a wchodzi Vesovic.

• 82. min.

Rijeka - Sevilla 2:1. Schodzi strzelec pierwszej bramki dla gospodarzy. Wchodzi Krstanović.

• 75. min.

Rijeka - Sevilla 2:1. Zlomislić wchodzi na boisku, a schodzi strzelec bramki Zoran Kvrzić.

• 72. min.

Rijeka - Sevilla 2:1. Ostatnia zmiana w składzie Sevilli. Schodzi strzelec bramki Aspas, a zastępuje go Bacca.

• GOOOOOOL

68. min.

Gol dla gospodarzy! Kramarić wpadłw pole karne i wycofał spod linii końcowej przed bramkę Beto. Zoran Kvrzić kopnął na bramkę, piłka jeszcze po drodze odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki.

• 58. min.

Rijeka - Sevilla 1:1. Dwie zmiany w ekipie Sevilli. Reyes i Banega opuszczają boisko, a wchodzi Tremoulinas i Mbia.

• 57. min.

Rijeka - Sevilla 1:1. Jugović powinien zdobyć bramkę dla swojego zespołu, ale nie trafił do bramki z bliskiej odległości.

• 53. min.

Rijeka - Sevilla 0:1. Kolodziejczak faulował rywala w polu karnym i sędzia dyktuje "jedenastkę" dla gospodarzy. A gracz Sevilli ukarany czerwoną kartką!

• 50. min.

Rijeka - Sevilla 0:1. Reyes strzelał z ostrego kąta, ale nie trafił w światło bramki.

Piłkarze wrócili już na boiska. Zaczynamy drugie połowy meczów.

Wolfsburg - Lille 0:0

• 45. min.

Rijeka - Sevilla 0:1. Gospodarzom nie udało się zmienić wyniku meczu mimo kilku ataków. Do przerwy Sevilla prowadzi z Rijeka 1:0 po bramce Aspasa z 26. minuty meczu.

• GOOOOOOL

40. min.

Prowadzą klubowi koledzy Teodorczyka, który ogląda to spotkanie z ławki rezerwowej. Belhanda dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, a piłkę do bramki skierował Yarmolenko.

• 39. min.

Rijeka - Sevilla 0:1. Gospodarze mieli teraz rzut wolny, ale fatalnie go wykonali. Piłka po dośrodkowaniu poleciała wysoko w trybuny.

• 31. min.

Rijeka - Sevilla 0:1. Gracze gospodarzy starają się odpowiedzieć. Dwie wrzutki z lewej strony boiska w pole karne Beto, ale tam dobrze spisują się obrońcy Sevilli i nie pozwalają na oddanie strzału.

• GOOOOOOL

26. min.

Sevilla wychodzi na prowadzenie! Fatalnie interweniował obrońca Rijeki, który po wrzucie piłki z autu skierował ją główką pod nogi Aspasa. Gracz Sevilli przyjął piłkę i nie dał szans bramkarzowi na skuteczną obronę.

• 23. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Zamieszanie w polu karnym Sevilli. Gospodarze mocno nacisnęli, ale Beto nie dał się pokonać.

• 19. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Kolejne przewinienie gospodarzy i sędzia znów wyciąga z kieszonki żółtą kartkę. Tym razem ukarany Kvrzić.

• 15. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Dośrodkowanie w pole karne Sevilli, ale Beto wychodzi do piłki i ją bardzo pewnie piąstkuje.

• 13. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Cvijanović przesadził ze wślizgiem na rywalu i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• 10. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Krychowiak dostał podanie przed pole karne i strzelił na bramkę rywali. Po ziemi, ale bardzo słabo i bramkarz nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem tej piłki.

• 7. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Kontratak gospodarzy. Prostopadła piłka w pole karne, a tam pada Moises, który wpadł w kleszcze dwóch obrońców Sevilli. Sędzia był blisko i faulu nie widział.

• 4. min.

Rijeka - Sevilla 0:0. Atak gości prawą stroną boiska. Piłka była dwukrotnie wrzucana w pole karne Chorwatów - wreszcie jeden z zawodników oddał strzał, ale wybronił Vargić.

• 1. min.

LE. Gol Krychowiaka z Feyenoordem. Wygrana Trabzonsporu [PODSUMOWANIE]

Reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla broniącej trofeum Sevilli w wygranym 2:0 meczu z Feyenoordem. W spotkaniu grupy L, w której gra Legia, Metalist Charków przegrał 1:2 z Trabzonsporem. Turcy zwycięskiego gola wbili w doliczonym czasie gry.