Liga Europejska. Zwycięstwa Chelsea, Fenerbahce i Benfiki. Remis Tottenhamu [ZAPIS MULTIRELACJI NA ŻYWO]

3 : 1

• czwartek, 04 kwietnia 2013

Bliżej awansu do półfinałów LE są Fenerbahce (2:0 z Lazio), Benfica (3:1 z Newcastle) i Chelsea (3:1 z Rubinem). Najciekawiej zapowiada się rewanż między FC Basel, a Tottenhamem. W pierwszym meczu padł remis 2:2.

Fernando Torres, strzelec dwóch goli w meczu z Rubinem.

OPIS BRAMKI: po rzucie wolnym i paradzie bramkarza piłkę dobija do siatki Kuyt.

Koniec meczu w Londynie. Chelsea wygrywa z Rubinem 3:1.

• 83. min.

Do zakończenia meczów już pozostało niewiele minut. Będą jeszcze gole?

• 78. min.

Rzut karny dla Fenerbahce! Kolejne zagranie ręką!

• 71. min.

OPIS BRAMKI: Cardoso wykorzystuje rzut karny podyktowany za zagranie ręką.

• 70. min.

OPIS BRAMKI: Torres strzela głową po dośrodkowaniu Maty.

• GOOOOOOL

70. min.

Gol dla Chelsea!

• 66. min.

OPIS BRAMKI: Lima minął bramkarza i trafił do pustej bramki z bardzo ostrego kąta.

• 59. min.

A to z pewnością pudło dnia. W roli głównej Scott Parker z Tottenhamu.

• 59. min.

Tottenham - Basel. Basel mogło prowadzić 3:2. Salah w sytuacji sam na sam strzelił jednak ponad bramką.

• 59. min.

OPIS BRAMKI: Świetne uderzenie z dystansu Sigurdssona. Piłka po rykoszecie wpada tuż pod poprzeczką.

• 52. min.

Fenerbahce - Lazio. Fenerbahce blisko zdobycia pierwszego gola! Meireles popisuje się kapitalnym uderzeniem, ale piłka odbija się od słupka.

• 49. min.

Fenerbahce - Lazio. Lazio gra w dziesiątkę! Druga żółta kartka dla Onaziego.

Zaczynamy drugie polowy!

• 41. min.

Przerwa. Przed drugimi połowami wyniki są następujące: Benfica - Newcastle 1:1, Chelsea - Rubin 2:1, Fenerbahce - Lazio 0:0, Tottenham - Basel 1:2. Warto jeszcze odnotować, że Tottenham nie trafił na pustą bramkę, bo... Scott Parker trafił w swojego kolegę w doskonałej sytuacji.

• GOOOOOOL

41. min.

Gol dla Tottenhamu!

• 41. min.

Gol dla Rubina!

• 37. min.

Karny dla Rubina! Ręka Terry'ego w polu karnym.

• 37. min.

Tottenham - Basel. Bazylea ma ochotę na więcej! Stocker wyszedł sam na sam, ale uderzył nad bramkarzem obok słupka.

• 34. min.

OPIS BRAMKI: Precyzyjny strzał głową Freia.

• 33. min.

OPIS BRAMKI: Moses w polu karnym uderzył z całej siły piszczelem (?) i piłka wpadła pod poprzeczkę.

• GOOOOOOL

25. min.

Gol dla Chelsea! 2:0!

• 25. min.

OPIS BRAMKI: Stocker obrócił się z piłką i władował piłkę do bramki. Chwilę wcześniej Basel trafiło w słupek. Niespodzianka!

• 25. min.

Benfica - Newcastle. OPIS BRAMKI: Po paradzie bramkarza Newcastle do piłki najszybciej dobiega Moreno i pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości.

• 16. min.

Benfica - Newcastle. Ależ szansa Newcastle. Cisse trafia w słupek!

• 16. min.

OPIS BRAMKI: Torres znalazł się w polu karnym, przewrócił się w starciu z obrońcami, ale zdołał wepchnąć piłkę do bramki w pozycji siedzącej.

• GOOOOOOL

16. min.

Gol dla Chelsea! 1:0!

• 17. min.

Benfica - Newcastle. OPIS BRAMKI: Cisse strzela do pustej bramki po świetnej asyście Sissoko.

• 15. min.

Chelsea - Rubin. Tym razem przed szansą Chelsea. Torres dobrze przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z półobrotu. Futbolówka ledwo doturlała się do końcowej linii.

• 9. min.

Benfica - Newcastle. W Lizbonie też wciąż bez bramek. Najgroźniej uderzał Gomez, ale piłka po strzale zawodnika gospodarzy przeleciała minimalnie obok bramki.

• 9. min.

Groźne uderzenie z dystansu zawodnika Rubina, ale obok bramki. Cech nie musiał interweniować.

• 5. min.

Spokojny początek w Londynie. Na razie bez szans na gola. Dużo gry w środku pola.

• Zaczęli!

• Zapraszamy na relację na żywo z pierwszych spotkań ćwierćfinałowych Ligi Europejskiej. A dziś naszym menu: Chelsea Londyn vs Rubin Kazań, Fenerbahce vs Lazio, Tottenham vs FC Basel oraz Benfica vs Newcastle. Relację można śledzić również w telefonach dzięki aplikacji Sport.pl Live na smartfony.

Chelsea
Bramki: Torres 16 i 70., Moses 32. Kartki: Terry, Benayoun, Marin - żółta Skład: P. Cech - Azpilicueta, Terry, David Luiz, Bertrand - Lampard, Ramires - Moses (Hazard 75.), Mata (Oscar 78.), Benayoun (Marin 83.) - Fernando Torres
Rubin Kazań
Bramki: Natcho 41. Skład: Ryzhikov - Kaleshin, Cesar Navas, Sharonov, Ansaldi - Kuzmin, Orbaiz, Natcho, Gökdeniz Karadeniz - R. Eremenko - Dyadyun