Liga Mistrzów. Manchester zremisował w Marsylii. RELACJA

0 : 0
Komentarze
Od?wie?
33
90. min. Koniec meczu

89. min. Wayne Rooney wychodził sam przed bramkę OM. Starł się z obrońcą. Anglik domaga się odgwizdania faulu i kartki dla rywala, ale sędzia niewzruszony.

87. min. Kibice z Marsylii już fetują remis.

84. min. Dośrodkowanie Fletchera i najwyżej w polu karnym OM wyskoczy bramkarz, który pewnie złapał pikę.

83. min. Teraz było groźnie pod bramką Olympique. Nani w ostatniej chwili spóźnił się do podania kolegi. Ubiegł go Mandanda.

81. min. W ostatnich minutach piłkarzom Manchesteru jakby bardziej się chce. Skaczą do górnych piłek, grają agresywnie, ale tak samo niedokładnie jak przez cały mecz.

78. min. Piłkarze Manchesteru dali się złapać na spalonym rozgrywając atak pozycyjny. Nie zanosi się na gole...

74. min. Strzał Berbatova z dystansu poleciał wysoko nad poprzeczką bramki Olympique Marsylia.

70. min. Znów piłkarze Manchesteru chcieli ładnie, a wyszło jak zwykle. O'Shea podawał z prawego skrzydła, w polu karnym pietą zagrał Nani, ale niedokładnie. Berbatov strzelił prosto w obrońcę.

67. min. Szybka kontra Manchesteru skończyła się na niedokładnym podaniu Naniego do Berbatowa. Portugalczyk wrzucił piłkę prosto na głowę Heinze, który podał ją do bramkarza.

62. min. Ależ okazja dla Marsylii! Zrobiło się gorąco pod bramką Van der Sara. Goście nie potrafili wybić piłki, ta trafiła do Ayewa, który minął rywala, ale z lewej nogi strzelił zbyt daleko od bramki by padł gol, ale zbyt blisko, by Brandao mógł dobić jego strzał.

59. min. Remy przedryblował prawie całą obronę Manchesteru. Obrońcy bali się go faulować. Dopiero Nemanja Vidić zablokował jego strzał.

56. min. Tym razem z lewego skrzydła wrzucał w pole karne Olympique Rooney. Bramkarz z Francji źle przewidział tor lotu piłki i tę musiał sprzed nosa Naniemu wybijać jeden z obrońców.

52. min. Groźne dośrodkowanie Heinze w pole karne Manchesteru. Piłka poszybowała wysoko, ale żaden z piłkarzy Olympique jej nie sięgnął. Wpadła w ręce bramkarza.

49. min. Brandao uderzył łokciem w twarz Vidicia. Sędzia tego nie zauważył, a Serb nie może uwierzyć, że nie podyktował nawet rzutu wolnego.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

43. min. Ponad minutę trwało wykonanie przez Naniego rzutu rożnego. Portugalczyk został potraktowany przez kibiców z Marsylii laserem, Berbatov tak intensywnie przepychał się z obrońcami, że musiał interweniować sędzia. A gdy w pole karne poszybował dośrodkowanie O'Shea skiksował.

40. min. Dośrodkowanie z prawej strony Loica Remy i obrona Manchesteru w opałach. Smalling musiał wyciągnąć się jak długi, by wybić piłkę.

35. min. Po dwudziestu minutach Manchester miał wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. Teraz ta statystyka się wyrównuje.

32. min. Znów dośrodkowywał Nani, a Mandanda w ostatniej chwili ubiegł Wayne'a Rooneya.

29. min. Brandao ładnie strzelał na bramkę Manchesteru, ale Van der Sar świetnie obronił.

25. min. Gospodarze wreszcie postanowili odważniej zaatakować. Ładnie lewym skrzydłem próbował atakować Ayew, ale podanie w pole karne było niedokładne.

21. min. Niezrozumienie w szeregach gości. O'Shea nie wiedział czy ma biec do piłki i podanie w poprzek boiska wypadło poza linię. Mecz zrobił się mało ciekawy. OM chce zaatakować, ale nie może się przebić. Manchester atakuje, ale gra zbyt nonszalancko.

16. min. Manchester ma przewagę, ale jego akcje się nie zazębiają. Przed momentem Rooney na lewym skrzydle wyjechał z piłką za linię boczną.

12. min. Wayne Rooney na spalonym, ale piłkarze Manchesteru z łatwością wchodzą w pole karne rywali. Aktywny na prawym skrzydle jest Nani, który co chwilę próbuje dośrodkowań.

8. min. Świetnym refleksem przy strzale z linii pola karnego Fletchera wykazał się Mandanda. Wcześniej Nani z rzutu wolnego kopnął w dwuosobowy mur, ale piłka trafiła do jego kolegi.

6. min. Przewagę w pierwszych minutach ma Manchester. Gospodarze mają trudności z przedostaniem się pod pole karne rywali.

3. min. Pierwsza groźna akcja Manchesteru. Berbatov podał przed pole karne do Naniego, ale ten kopnął tak niecelnie, że gdyby nie siatka za bramką, mógłby przekopać piłkę nad trybuną.

1. min. Już grają.

20:42 Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko.

20:25 W Manchesterze na ławce siedzi Tomasz Kuszczak. Kontuzjowanego Ferdinanda zastąpił Smalling.

20:05 Mecz rozpocznie się o 20.45.