Liga Mistrzów. Bordeaux wygrywa, Lyon awansuje

Komentarze
Od?wie?
37
Koniec

90. min. +2 Ostatnia szansa chyba dla Bordeaux zmarnowana. Dośrodkowanie Gourcuffa ale Lloris piąstkuje.

90. min. Sędzia doliczył trzy minuty.

86. min. Ach! Wendel mógł rozstrzygnąć sprawę awansu. Pomocnik Bordeaux kapitalnie wyskoczył do piłki mimo asysty dwóch obrońców. Ale jego strzał głową jeszcze lepiej obronił bramkarz Lyonu Hugo Lloris.

83. min. Trener Bordeaux stawia wszysko na jedną kartę. Środkowy obrońca Plaus schodzi, wchodzi Cavenaghi - napastnik.

79. min. Sane minimalnie przestrzelił po rzucie rożnym wykonywanym przez Gourcuffa. Tu jeszcze wiele może się zdarzyć.

75. min.

73. min. Wendel podał do Chamakha, ten w polu karnym przyjał piłkę na piersi ale popychany przez Crisa padł na murawę. Sędzia niewzruszony. Karnego nie ma.

70. min. Bordeaux w tarapatach. Diarra musiał z powodu kontuzji zejść z boiska, za niego na środkek obrony przesunał się Sane i już w pierwszym momencie po tej zamianie musiał zatrzymać atak Pjanicia. Skutecznie.

67. min. Bordeaux ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. 61 - 39%. Ale na razie niewiele z tego wynika.

62. min. Lyon próbuje przejąć inicjatywę. Kolejno Gonalons, Gomis i Bastos próbowali strzelać, ale ich uderzenia były albo niecelne, albo blokowane.

58. min. Ładnie Tremoulinas pobiegł lewym skrzydłem, ale dośrodkowanie bardzo złe - wysoko i nie wiadomo do kogo. Chamakh zdołał dotknąć pilkę, ale ta mu odskoczyła.

53. min. Strzał Wendela tym razem z akcji. Ale trafił nieczysto w piłkę i obok słupka.

51. min.

50. min. Groźny strzał Bastosa mija bramkę Carrasso. Bordeaux cały czas próbuje zdobyć gola. Jeśli trafią, to zagrają w pólfinale.

46. min. Już grają po przerwie.

Koniec pierwszej połowy.

45. min. Gol dla Bordeaux! Chamakh świetnie znalazł się w polu karnym. Akcję Jussiego lewym skrzydłem przedłużył Tremoulinas, lekko piłkę trącił Plasil, a Marokańczyk z bliska nie dał szans Llorisowi.

44. min. Diarra z za pola karnego trafił w poprzeczkę. Coraz bliżej gola dla Bordeaux.

43. min.

42. min.

40. min. Bastos z rzutu wolnego z 30 m w mur. Poprawka prawie przeleciała przez trybuny stadionu w Bordeaux.

39. min. Po raz trzeci z prawej strony boiska Wendel dorodkował z rzutu wolnego. Tym razem jednak obrońcy łatwo wybili piłkę.

36. min. Pod obiema bramkami co chwilę dochodzi do jakichś przepychanek. To się może skończyć rzutem karnym.

33. min. Żółta kartka dla Aly Cissokho. A mógł dostać czerwoną bo skopał Wendela. Sędzia chyba tego nie zauważył.

30. min. Kolejna okazja dla Bordeaux po dośrodkowaniu Wendela. Zamieszanie w polu karnym Lyonu ale Chamakh nie potrafił strzelić w bramkę.

24. min. Chamakh wygrał w polu karnym Lyonu pojedynek z Boumsongiem, piłka odbiła się od murawy i od ramion obu piłkarzy. Sędzia musiał zdecydować od ręki którego z nich bardziej. Odgwizdał rzut wolny dla gości.

22. min. Bordeaux próbuje rozgrywać piłkę, ale pilkarzom brakuje dokładności. Podobnie jak w pierwszym meczu Lyon świetnie się broni. Nie pozwala rywalom na podejście przed pole karne.

17. min. Ależ okazja dla Bordeaux! Wendel dośrodkowaywał z rzutu wolnego. Lewą nogą mocno uderzył w pole karne. Tam niekryty Gourcuff strzelił głową nad poprzeczką. Powinien zdobyć gola.

12. min. Zarysowuje się lekka przewaga gości. Bafetimbi Gomis po dośrodkowaniu uderzał głową, ale trafił nieczysto. Gdyby lepiej przymierzył mogło być 1:0 dla Lyonu.

9. min. Bastos strzelał z rzsutu wolnego i napędził stracha bramkarzowi Bordeaux. Z 30 m uderzył obok słupka, ale piekielnie mocno.

7. min.

4. min.

3. min. Jussie próbował wrzucić piłkę za plecy obrońców do wchodzącego w pole karne Wendela. W ostatniej chwili jeden z obrońców Lyonu musnął ją głową i ta trafiła do bramkarza.