Liga Mistrzów. Inter skromnie pokonał CSKA Moskwa

Komentarze
Od?wie?
Realcję Z Czuba z meczu Arsenal - Barcelona znajdziesz tutaj
36
90. min. +3 Koniec meczu

90. min. Ostatnie minuty meczu wciąż po dyktando Interu.

87. min. Jedna z niewielu okazji dla CSKA. Ale jaka! Semberas miękko wrzucił piłkę za plecy obrońców do Necida. Ale Czech źle przyjął sobie piłkę i złapał ją Julio Cesar.

85. min. Dwie świetne interwencje Akinfiejewa. Obronił mocny strzał Cambiasso, a po chwili dobitkę.

82. min. CSKA już się tylko broni.

76. min. Milito szaleje na boisku. Znów próbował wedrzeć się w pole karne CSKA. Tym razem z lewej strony. Powstrzymany w ostatniej chwili.

73. min.

71. min. Rosnie przewaga Interu. Pandew z prawie zerowego kąta próbował zmieścić piłkę w bramce CSKA. Minął Akinfiejewa, ale z linii bramkowej piłkę wybił Ignaszewicz.

66. min. A jednak. W końcu. Gol dla Interu! Diego Milito dostał w podanie przed polem karnym, odwrócił się z piłką i uderzył nie do obrony.

65. min. Ach! Sneijder przed pole karne do Pandewa. Akifiejew broni. Po chwili również drugi strzał Pandewa.

63. min. Piłkarze Interu coraz bliżej bramki CSKA. Eto'o zagrywał prostopadle do Milito. Minimalny spalony.

60. min. Ależ okazja dla Interu! stanković wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili gdzieś pod nogami zaplątała mu sie piłka. Powinien być gol.

59. min.

55. min. Aldonin zaskakująco strzelał z 25 m. Piłka mknęła pod poprzeczkę. Julio Cesar wybił ją w ostatniej chwili.

54. min. Krasić ze skrzydła po ziemi zagrał w pole karne do Bierezuckiego. W ostatniej chwili podanie przeciął Materazzi.

52. min. Inter próbuje grać skrzydłami, ale na razie niewiele z tego wynika.

47. min.

46. min. Juz grają po przerwie. Oba zespoły bez zmian.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min.

43. min. Przez ostatnie minuty niewiele się dzieje. Sneijder znów na boisku. Nic złego się nie stało.

39. min. Z rzutu wolnego Stanković trafia w mur, po chwili Pandew też. Okazji do uderzeń z 30 m na wprost bramki CSKA piłkarze Jose Mourinho mieli już w tym meczu mnóstwo.

38. min. Sneijder leży na boisku. Jest opatrywany przez lekarzy.

36. min. Okazja dla Eto'o. Ale niewidoczny Kameruńczyk, choć udało mu się strzelić w tłoku na polu karnym CSKA, trafił... w Sneijdera.

30. min. Necid strzelał po raz pierwszy od dłuższego czasu. Z prawej strony pola karnego, ale niecelnie.

26. min. Moskwianie nie angażują pełnych sił w atak. Kończy się to tym, że pod polem karnym Interu grają tylko Honda z Necidem. I tracą piłkę.

22. min. Pandew strzelał z dystansu. Niewiele nad poprzeczką. Rośnie przewaga Interu.

20. min. Na razie jeśli coś się dzieje, to po stałych fragmentach gry. Znów Sneijder wykonywał rzut wolny, ale teraz próbował dorzucić piłkę do Milito. Obrońcy z CSKA w ostatniej chwili wybili piłkę na rzut rożny.

15. min.

13. min. W odpowiedzi Ignaszewicz z 25 m. Kolejny rzut wolny. Ochotę na strzał miał też Honda, ale to Rosjanin spróbował i trafił wprost w Julio Cesara.

12. min. Groźnie pod bramką CSKA. Sneijder uderzał z rzutu wolnego z ostrego kąta. Akinfiejew piąstkował, a do piłki przed polem karnym dopadł Stanković. Strzelił jednak nad poprzeczką.

8. min. W pierwszych minutach częściej atakują Rosjanie. Groźnie mógł skończyć się rzut rożny dla CSKA. Z piłką minęli się obrońcy Interu, ale żaden z napastników gości nie sięgnął jej.

4. min. Dwukrotnie faulowany Milito i Snejder uderzał z rzutu wolnego. Miał do bramki CSKA 35 m, ale mocny strzał nieznacznie minął słupek.

1. min. Już grają. W drużynie Interu nie gra zawieszony za kartki Lucio. Zamiast niego Marco Materazzi.

20:42 Na stadionie już obie drużyny. Słuchają hymnu Ligi Mistrzów.