Liga Mistrzów. Bordeaux pokonało Olympiakos 2:1

Komentarze
Od?wie?
Relację Z Czuba z meczu Barcelona - Stuttgart znajdziesz tutaj
30
90. min. Koniec. Bordeaux w ćwierćfinale.

88. min. Chyba po sprawie! gol dla Bordeaux! Chamakh wyskoczył wysoko w górę czym zaskoczył obrońcę Olympiakosu. Marokańczyk właściwie przeskoczył obrońcę i po dośrodkowaniu wbił piłkę głową do bramki.

86. min. Piłkarze obu zespołów są wyraźnie zmęczeni. Gra jest wolna. Bez sytuacji.

81. min. Papadopulos prawie spowodował katastrofę dla Olympiakosu. Zgubił piłkę i chamakh popędził na bramkę rywali. Ale agresywnie interweniujący Nikopolidis złapał piłkę zanim napastnik Bordeaux zdążył strzelić.

77. min. Znów uderzał z rzutu wolnego Gourcuff. Tym razem niecelnie.

73. min. Olof Melberg dostał żółtą kartkę za powstrzymanie ręką kontry Bordeaux. Powinna być czerwona, bo zamiar był ewidentny.

68. min. Co się dzieje? Siły wyrównane, bo kapitan Bordeaux Alou Diarra zobaczył drugą żółtą kartkę za faul.

65. min. Gol dla Olympiakosu! Mitroglou, który zaledwie przed chwila wszedł na boisko dostał podanie ze skrzydła i z narożnika pola karnego huknął jak z armaty. Carrasso nie miał szans na obronę.

62. min.

60. min. Czerwona kartka dla Derbyshire'a. Brutalny faul Anglika, który nie trafił w piłkę, a w nogę Plasila.

57. min. Dośrodkowanie w pole karne Bordeaux, a tam Melberg starł się z bramkarzem Carrasso. Lepszy Francuz, który wypiąstkował piłkę.

52. min. Wendel uderzał z rzutu wolnego z 35 m. Jednak on ma dziś gorzej ustawiony celownik niż gourcuff, bo piłka poleciała daleko obok słupka.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

45. min. Olympiakos strzelił gola, ale sędzia zauważył pozycję spaloną. Lua Lua strzelał, a Derbyshire w polu karnym dobił piłkę. Anglik wyskoczył jednak troszkę za wcześnie zza pleców obrońców.

43. min. Ależ szansa dla Bordeaux! Gourcuff dziś nie może mieć okazji do strzałów jeśli Olympiakos chce zachować jakiekolwiek szanse. Znów rzut wolny z lewej strony. Francuz znów strzelił mocno, za kołnież Nikopolidisa. Trafił w słupek.

39. min. Dwie świetne sytuacje dla Bordeaux i dwukrotnie Olympiakos chroni Nikopolidis. W odpowiedzi strzał napastnika z Grecji niecelny.

33. min. Gra toczy się głównie w środku boiska. Niewielką przewagę mają gospodarze.

27. min. Gourcuff próbował skopiować wyczyn z piątej minuty, ale piłka, choć znów ustawiona z lewej strony, była jednak trochę dalej od pola karnego. Francuz nie trafił w bramkę.

21. min.

19. min. Piłkarze Olympiakosu zaczynają częściej atakować. Przed momentem Datolo dośrodkowaywał i wyszedł z tego groźny strzał, bo bramkarz Carrasso minął się z piłką.

15. min. Pierwsza groźna okazja dla Olympiakosu. Strzał Zairiego został zablokowany.

14. min.

11. min. Bordeaux ciągle atakuje, ale piłkarze podają niecelnie. Dwukrotnie atak prawym skrzydłem został zmarnowany, przez zbyt mocne podanie do Plasila.

5. min. Ależ gol! Gourcuff! Fenomenalny rzut wolny z lewej strony. Po faulu Torosidisa, który zobaczył żołtą kartkę. Gourcuff uderzył mocno, nad murem. Nikopolidis nie miał szans na obronę.