To był fantastyczny wieczór z Ligą Mistrzów, ale niestety dobiegł już końca. Zachęcamy do przeczytania relacji na Sport.pl:
Sędzia już nawet nie wznawiał gry. Bayern wygrał zasłużenie, bo przez cały mecz był lepszy. Ale z drugiej strony, czy Niemcy by triumfowali, gdyby nie druga żółta kartka Eduardo Camavingi? Wydaje się, że niekoniecznie - a przynajmniej nie bez dogrywki.
Ostatnia minuta i bramka na 4:3! To już na pewno koniec. Piękne uderzenie Olise, który nie grał na czas, tylko idealnie przymierzył
Nic już chyba Real tutaj nie wymyśli, ostatnie siły rzucają goście do ataku
Będzie się dużo mówiło o drugiej żółtej kartce dla Camavingi
Co za piękne uderzenie Luisa Diaza! I Bayern na kilka minut przed końcem meczu doprowadza do remisu! A to oznacza awans!
Doigrał się Camavinga! Kolejny faul piłkarza Realu i zawodnik, który pojawił się na boisku w 62. minucie wylatuje z boiska!
Wyratował się teraz Real Madryt! Będzie okazja uspokoić grę, bo grę wznowi Łunin
Duży błąd Upamecano, który źle przyjął piłkę. Przechwycił ją Vinicius, ale obrońca Bayernu dał radę dogonić Brazylijczyka i naprawił swój błąd.
Szukają Bawarczycy sposobu, żeby zaskoczyć obronę Realu. Na razie bez powodzenia.
Naprawdę blisko był teraz Bayern! Nie znalazł jednak momentu na oddanie strzału Harry Kane, a chwilę później gościom udało się oddalić zagrożenie.
Żółta kartka dla Camavingi za faul taktyczny.
Bayern ciągle znajduje się pod polem karnym Realu. Przed chwilą próbował zaskoczyć bramkarza Olise, ale Francuz strzelił nad poprzeczką.
Bardzo blisko bramki Upamecano! Piłka po strzale głową przeleciała tuż obok słupka
Ruediger faulował dwukrotnie w krótkim odstępie czasu, ale tylko jedno z tych przewinień zakończyło się żółtą kartką.
Prawie wszystko Mbappe zrobił w tej akcji dobrze, ale mógł lepiej podać! Chwilę później Bayern ruszył z kontrą, ale Diaz nie dał rady stworzyć zagrożenia.
Obie drużyny grają coraz bardziej zachowawczo.
Nic z tego nie wyszło, piłka wróciła po tym rożnym aż do Neuera.
Teraz zza pola karnego uderzał Olise, ale Łunin przerzucił piłkę nad poprzeczką! Będzie rożny dla Bayernu.
Piłka trafiła do Fede Valverde, a ten przygotował ją sobie idealnie do strzału. Urugwajczyk uderzył mocno, ale Neuer dobrze się rzucił i złapał piłkę.