Real awansował, Inter odpadł z europejskich pucharów! [ZAPIS RELACJI]

• środa, 09 grudnia 2020
  • Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia!

• 90. min. + 8

Real Madryt pokonał 2:0 Borussię, ale Niemcy zagrają dalej, bo Inter bezbramkowo zremisował z Szachtarem! Włosi odpadają z europejskich pucharów, a Szachtar zagra w Lidze Europy!

KONIEC MECZU! INTER MEDIOLAN POZA PUCHARAMI!

• 90. min. + 6

Kolejne ataki Interu, ale bez strzałów!

• 90. min. + 4

pomoc medyczna udzielana jest bramkarzowi Szachtara. Tu jeszcze chwilę pogramy.

• 90. min. + 1

Cztery minuty doliczone w Mediolanie.

Koniec meczu w Madrycie. Real awansował z 1. miejsca.

W Mediolanie krok od sensacji! To już 90. minuta!

Dwie minuty doliczone w Madrycie.

• 85. min.

Antonio Conte rzucił wszystkich napastników do gry. Pięć minut nadziei Interu!

• 78. min.

Słupek po strzale Lucasa Vazqueza!

• 75. min.

Kwadrans do końca. W Mediolanie wciąż bez goli. Czyżby Borussia, mimo porażki, miała awansować?

• 74. min.

Podwójna zmiana w Reali. Arribas i Asensio na boisku, zeszli z niego Vinicius Jr i Rodrygo.

• 73. min.

Mnóstwo szczęścia miała teraz Borussia. Najpierw Sommer genialnie odbił strzał głową Ramosa, a dobitka Benzemy odbiła się od poprzeczki!

• 68. min.

Minimalnie niecelne uderzenie Rodrygo!

• 65. min.

Najpierw Tete! Potem Maicon! Ależ szansę miał Szachtar, świetna kontra!

• 64. min.

W Mediolanie mnóstwo szczęścia miał teraz Szachtar. Tylko rykoszet uratował gości po uderzeniu Brozovicia.

• 62. min.

Doskonała interwencja Sommera po strzale Kroosa.

• 59. min.

Przypominamy, że w Mediolanie wciąż bez goli. Oznacza to, że dalej grają Real Madryt i Borussia Moenchengladbach.

• 56. min.

Odważniej grają goście w obu meczach. I Borussia i Szachtar szukają goli. Tu jeszcze będzie ciekawie.

• 53. min.

Kapitalna interwencja Trubina po strzale Lukaku uratowała Szachtar Donieck!

• 52. min.

Wreszcie doczekaliśmy się dobrej akcji Borussii. Chociaż strzału nie było, to Niemcy dobrze pograli do pola karnego Realu, gdzie zabrakło im niewiele dokładności.

• 49. min.

Kolejną bramkę mógł zdobyć Benzema i kolejną głową. Z prawej strony dogrywał Rodrygo, ale tym razem dobrze interweniował Sommer.

Początek drugich połów.

Podwójna zmiana w Borussii. Zeszli: Wendt i Embolo, a weszli Lazaro i Zakaria.

• 45. min. + 1

Przy takich wynikach z pierwszego miejsca z grupy wychodzi Real Madryt, a z drugiego Borussia Moenchengladbach. W Lidze Europy zagrałby Szachtar, a z europejskich pucharów odpadłby Inter.

Przerwa: Inter 0:0 Szachtar Donieck.

• 45. min.

Przerwa: Real Madryt 2:0 Borussia Moenchengladbach dzięki dwóm golom Karima Benzemy.

• 43. min.

Modrić zdobywa trzecią bramkę dla Realu Madryt, ale sędzia jej nie uznaje, dopatrując się spalonego!

• 39. min.

Słupek ratuje Borussię Moenchengladbach! Podawał Vazquez, strzelał Modrić, a piłkę na słupek odbił Sommer.

• 37. min.

Na razie trzeba przyznać, że Borussia Moenchengladbach "nie dojechała" na mecz z Realem. Niemcy totalnie sparaliżowani szansą, jaką mieli i w sumie wciąż mają.

• 35. min.

Układ w grupie się nie zmienia. Prowadzi Real z 10 punktami, dalej Borussia i Szachtar po osiem punktów, Inter sześć.

• 33. min.

Rodrygo doskonale dośrodkował w pole karne, a Benzema zdobył drugą bramkę uderzeniem głową!

• 32. min.

2:0 DLA REALU MADRYT!

• 27. min.

W Mediolanie, mimo wyraźnej przewagi Interu, wciąż bez goli.

• 24. min.

Ależ szansa dla Borussii Moenchengladbach! Stindl podał do Plei, który był sam na sam z Courtoisem, ale uderzył obok bramki!

• 20. min.

20 minuta w obu meczach i na razie nie możemy napisać nic dobrego ani o Borussii Moenchengladbach, ani o Szachtarze Donieck. Na razie nie zanosi się na to, by faworyci mieli sensacyjnie ucerpieć.

• 17. min.

W Mediolanie szansa dla Interu, ale Martinez uderzył wolejem wysoko nad bramką.

• 14. min.

50. gol Benzemy w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Fajne grono, nie?

• 12. min.
  • 11. min.

Sytuacja w grupie na tę chwilę: 1. Real 10 pkt 2. Borussia 8 pkt 3. Szachtar 8 pkt 4. Inter 6 pkt

• 10. min.

Vazquez dośrodkował z prawej strony, a Benzema uderzeniem głową nie dał szans Sommerowi!

• 9. min.

GOL DLA REALU!

• 7. min.

A w Mediolanie gości uratowała poprzeczka po strzale Lautaro Martineza.

• 3. min.

Real Madryt zaczął od zdecydowanych ataków i wysokiego pressingu w odbiorze.

• 1. min.

Gramy!

• Drużyny w obu meczach już na murawie. Za kilka chwil hymn Ligi Mistrzów i gramy.

• Początek meczów o godzinie 21:00.

• Składy na mecz Inter - Szachtar Donieck.

• Chociaż Real i Inter sensacyjnie zajmują dwa ostatnie miejsca w grupie, to dzisiaj zwycięstwa w domowych meczach dadzą im awans. Proste? Na pewno nie w tej grupie, gdzie Borussia i Szachtar przez pięć kolejek biją się z nimi jak równy z równym.

• Sytuacja w grupie: 1. Borussia Moenchengladbach 8 pkt 2. Szachtar Donieck 7 pkt 3. Real Madryt 7 pkt 4. Inter 5 pkt

• Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na ostatni już w tym roku wieczór z Ligą Mistrzów. I to wieczór nie byle jaki, bo w jego trakcie poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w grupie B, gdzie szansę na awans ma każda z drużyn!