PSG odmieniło sytuację w Lidze Mistrzów! Za tydzień wielki mecz o awans w Lipsku! [ZAPIS RELACJI]

• środa, 02 grudnia 2020
  • Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i dobranoc!

• Koniec wszystkich meczów. Wyniki: Club Brugge 3:0 Zenit, Borussia Dortmund 1:1 Lazio, Ferencvaros 0:3 FC Barcelona, Juventus 3:0 Dynamo Kijów, Sevilla 0:4 Chelsea.

• 90. min. + 4

Koniec meczu w Manchesterze! PSG zwycięża 3:1 i jest o krok od awansu! Manchester United za tydzień zagra o życie z RB Lipsk!

• 90. min. + 1

Genialnie rozegrana akcja zakończona podaniem do Neymara na pustą bramkę. 3:1 dla PSG!

3:1 DLA PSG!

• 89. min.

Genialną sytuację zmarnował teraz Mbappe. Francuz był sam na sam z de Geą, miał obok siebie Neymara, jednak zdecydował się na strzał i minimalnie przestrzelił.

• KORESPONDENT

83. min.

Czwarty gol Girouda! Tym razem Francuz wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim! 4:0 dla Chelsea.

• 81. min.

Jeśli mecz zakończy się takim wynikiem, to Manchester United pozostanie na 1. miejscu w tabeli. Za tydzień jednak zespół Solskjaera zgara o życie. Jeśli Anglicy przegrają w Lipsku, to odpadną z rozgrywek.

• 80. min.

Ładne, ale minimalnie niecelne uderzenie Pogby z dystansu.

• 78. min.

Za mocne, niecelne uderzenie Herrery nad bramką de Gei.

74. min.

Francuska akcja i Chelsea prowadzi 3:0 w Sewilli. Dośrodkowanie N'Golo Kante, strzał głową Oliviera Girouda i napastnik kompletuje hat-trick.

71. min.

Club Brugge prowadzi już 3:0 z Zenitem.

• 71. min.

Brazylijczyk minimalnie spóźniony, popełnia kolejny faul i wylatuje z boiska. Sam się o to dziś prosił.

• 70. min.

Fatalny czas dla United! Czerwona kartka dla Freda!

• 70. min.

Ogromne zamieszanie pod bramką United po rzucie rożnym i Brazylijczyk wbija piłkę do siatki! Sytuacja zmienia się i to goście są teraz w doskonałej sytuacji!

• 69. min.

MARQUINHOS! 2:1 DLA PSG!

• 68. min.

A w Manchesterze doskonała interwencja de Gei po strzale Bakkera!

66. min.

A Ciro Immobile wykorzystał rzut karny, doprowadzając do wyrównania w meczu Dortmundu z Lazio.

66. min.

Morata podwyższa na 3:0 prowadzenie Juventusu.

• 61. min.

W Manchesterze coraz większa przewaga gospodarzy. PSG na razie bezradne po przerwie.

• 60. min.

Coraz więcej nerwów w zespole PSG. Mistrzowie Francji czują, że ten wynik stawia ich w bardzo niekorzystnej sytuacji.

58. min.

Rzut karny wykorzystał Hansa Vanaken i Club Brugge prowadzi z Zenitem już 2:0.

57. min.

Cristiano Ronaldo trafia i Juventus prowadzi z Dynamem Kijów 2:0.

• 57. min.

Ale teraz furę szczęścia miało PSG! Cavani szedł sam na sam z Navasem, lobował go, ale trafił w poprzeczkę! Dobitka Martiala zablokowana!

54. min.

Olivier Giroud strzela drugiego gola i Chelsea prowadzi już 2:0 z Sevillą.

• 51. min.

Dobre podanie Rashforda do Cavaniego, jednak Urugwajczyk minimalnie przestrzelił z bardzo trudnej sytuacji.

• 49. min.

Ależ pudło Martiala! Kapitalna kontra United: Cavani piętą do Rashforda, Anglik wyłożył piłkę Martialowi na pustą bramkę, a Francuz huknął nad bramką!

Początek drugich połów.

• 45. min. + 1

Przerwa we wszystkich meczach. Wyniki: Club Brugge 1:0 Zenit, Borussia Dortmund 1:0 Lazio, Ferencvaros 0:3 FC Barcelona, Juventus 1:0 Dynamo Kijów, Sevilla 0:1 Chelsea.

• 45. min.

Minuta doliczona w Manchesterze.

• 45. min.

Ładna, szybka kontra United zakończona złym, niedokładnym i niepotrzebnym w ogóle podaniem Fernandesa do Cavaniego. Portugalczyk powinien sam to kończyć.

44. min.

Borussia Dortmund prowadzi z Lazio 1:0 po golu Raphaela Guerreiro.

• 41. min.

Ładne zagranie Neymara z prawej strony, ale do piłki nie doszedł ani Mbappe, ani Kean.

• 38. min.

Kartka dla Paredesa za faul na Fredzie.

• 36. min.

Wyniki: Club Brugge 1:0 Zenit, Borussia Dortmund 0:0 Lazio, Ferencvaros 0:3 FC Barcelona, Juventus 1:0 Dynamo Kijów, Sevilla 0:1 Chelsea.

• 34. min.

Znakomite, minimalnie niecelne uderzenie Mbappe.

33. min.

Club Brugge 1:0 Zenit po trafieniu de Ketelaere.

• 33. min.

Rashford zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka odbita od Diallo zaskoczyła Navasa i wpadła do bramki! Remis!

• 32. min.

GOL DLA MANCHESTERU UNITED!

27. min.

FC Barcelona prowadzi już 3:0. Tym razem gola z rzutu karnego strzelił Ousmane Dembele.

• 26. min.

Co wy na to?

• 23. min.

Sporo szczęścia ma teraz Fred, który ogląda kartkę za uderzenie rywala głową. Chociaż nie było ono mocne, to Brazylijczyk wykonał ewidentny ruch głową.

21. min.

Federico Chiesa strzela gola dla Juventusu w meczu z Dynamem Kijów. Dla formalności: Wojciech Szczęsny i Tomasz Kędziora w podstawowych składach swoich zespołów.

20. min.

Martin Braithwaite podwyższa prowadzenie FC Barcelony.

14. min.

FC Barcelona prowadzi z Ferencvarosem po trafieniu Antoine'a Griezmanna.

• 17. min.

Kombinacyjna akcja PSG zakończona ekwilibrystycznym uderzeniem Neymara, jednak piłka w rękach de Gei.

• 16. min.

Celne uderzenie Rashforda, jednak spokojnie interweniował Navas. Za lekko uderzył Anglik, by zaskoczyć Kostarykańczyka.

• 16. min.
  • 14. min.

Kolejna szansa dla PSG. Dośrodkowanie z prawej strony pole karne i do piłki nie zdążył jednak Neymar. Jest to kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy.

• 12. min.

Manchester United wyraźnie oszołomiony po stracie bramki. Gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Navasa.

• 10. min.

Bardzo mocne uderzenie na bramkę Manchesteru United sprzed pola karnego, ale efektownie interweniował de Gea.

8. min.

Sevilla 0:1 Chelsea po golu Oliviera Girouda.

• 7. min.

Mbappe oddał strzał sprzed pola karnego, który został zablokowany. Do piłki w polu karnym gospodarzy dopadł jednak Neymar, który strzałem z ostrego kąta pokonał De Geę!

• 6. min.

GOL DLA PSG!

• 3. min.

Spokojny początek w Manchesterze. Obie strony wyraźnie badają się.

• 1. min.

Gramy!

• Za nami już hymn Ligi Mistrzów i za kilka chwil zaczynamy! Czekamy na wielkie widowisko!

• Tak było w Turcji. Czekamy na powtórkę na Old Trafford!

• Początek meczów o godzinie 21:00.

• W ostatniej kolejce PSG zagra u siebie z Basaksehirem, a RB Lipsk z Manchesterem United. Zespół Ole Gunnara Solskjaera, który długo był w doskonałej sytuacji w tej grupie, dzisiaj nie może pozwolić sobie na porażkę. W jeszcze gorszej sytuacji jest PSG. Ewentualna porażka mistrzów Francji sprawi, że w 1/8 finału LM będą United, a PSG będzie zależne od rywali. Ależ tu się będzie działo!

• Tak przed meczem United - PSG prezentuje się tabela grupy H: 1. Manchester United 9 pkt (4 mecze) 2. RB Lipsk 9 pkt (5 meczów) 3.PSG 6 pkt (4 mecze) 4. Basaksehir 3 pkt (5 meczów)

• Niesamowite emocje w Turcji! W doliczonym czasie Alexander Sorloth strzelił gola na 4:3 dla RB Lipsk i postawił Niemców w bardzo dobrej sytuacji w grupie!

• W pierwszym dzisiejszym meczu grupy E Krasnodar pokonał 1:0 Rennes. Rosyjska drużyna zapewniła sobie trzecie miejsce w tabeli grupy za Chelsea i Sevillą oraz udział w 1/16 finału Ligi Europy.

• Dziś jeszcze przed nami mecze: Club Brugge - Zenit, Borussia Dortmund - Lazio, Ferencvaros - FC Barcelona, Juventus - Dynamo Kijów, Sevilla - Chelsea.

• PSG może nawet wejść na pierwsze miejsce w tabeli. Stanie się tak, jeśli zespół Thomasa Tuchela wygra na Old Trafford dwoma golami lub zwycięży, strzelając co najmniej trzy bramki. Wtedy to mistrzowie Francji będą mieli lepszy bilans dwumeczu z Manchesterem United, który w Paryżu pokonał gospodarzy 2:1.

• PSG wciąż jest w niepewnej sytuacji w grupie. W tej chwili RB Lipsk remisuje na wyjeździe z Basaksehirem 3:3 (jest tam końcówka spotkania - red.). Jeśli takim wynikiem zakończy się to spotkanie, to mistrzowie Francji tracić będą do Niemców punkt. PSG ma jednak lepszy bilans meczów z RB Lipsk i jeśli dziś nie przegrają, to wrócą na drugie miejsce w tabeli.

• Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na multirelację ze środowych meczów Ligi Mistrzów. Najwięcej uwagi przykładać będziemy do tego, co wydarzy się w Manchesterze, gdzie United zagrają z PSG.