Atletico nie wykorzystało okazji! Nie wygrało z osłabionym Bayernem. Świetny mecz Borussia - Inter [ZAPIS MULTIRELACJI]

Porto - City 0:0

Koniec! Inter wygrał z Borussią 3:2. Świetny mecz!

• 88. min.

Ostatnie minuty w Moenchengladbach. Borussia walczy o wyrównanie!

• 85. min.

Mueller wyrównuje! Bayern 1:1 w Madrycie z Atletico!

• 85. min.

VAR zmienił decyzję! Nie ma gola, spalony! Inter prowadzi 3:2

• 84. min.

Borussia wyrównuje na 3:3 w meczu z Interem! CO ZA MECZ!

• 79. min.

Atalanta wyrównuje z Duńczykami. 1:1

• 77. min.

Young zmarnował idealną okazję! Powinno być 4:2 dla Interu!

• 77. min.

Marsylia zaś prowadzi z Olympiakosem 2:1

• 76. min.

Wow, jednak Borussia nie poddała się! Plea wykorzystuje kontrę, strzela drugiego gola w tym meczu! 2:3

• 73. min.

Szybkie kontry Interu nie do zatrzymania przez Borussię

• 73. min.

3:1 dla Interu! Lukaku znów strzela gola!

• 64. min.

Lukaku okiwał stopera i pokonał Sommera

• 64. min.

Fantastyczna akcja gości. Inter prowadzi 2:1!

• 62. min.

Szczęście Borussii! Martinez trafia w słupek!

• 60. min.

Bramka dla Liverpoolu! Prowadzą z Ajaksem 1:0. Jones strzelcem gola

• 54. min.

Marsylia wyrównuje z Olympiakosem. Pierwszy gol w tym sezonie LM Francuzów!

• 53. min.

Borussia przeważa, Inter gubi się w obronie

• 51. min.

Co zrobił Thuram? Zmarnował idealną okazję!

Wracamy do gry!

• 45. min.

Bayern gra w Hiszpanii osłabiony. Nie przyjechali na mecz m.in. Lewandowski, Tolisso, Goretzka i Neuer. Kimmich i Davies są kontuzjowani. Bayern mógł wystawić rezerwy, bo ma już pewny awans do 1/8 finału rozgrywek

• 45. min.

W Madrycie Bayern przegrywa po pierwszej połowie z Atletico 0:1. Gola strzelił Joao Felix, który od początku tego sezonu jest w świetnej formie

• 45. min.

Koniec 1. połowy w 6 meczach:

Borussia - Inter 1:1

Marsylia - Olympiakos 0:1

Liverpool - Ajax 0:0

Atletico - Bayern 1:0

Atalanta - Midtjylland 0:1

• 45. min.

Świetna akcja, dośrodkowanie i Plea głową uderza nie do obrony

• 45. min.

REMIS! BORUSSIA WYRÓWNUJE!

• 44. min.

Stindl padł w polu karnym Interu, ale nie ma karnego

• 39. min.

Inter łatwo traci piłkę w ostatnich minutach. Borussia przeważa

• 37. min.

Thuram uderza w długi róg, Handanović ledwo ratuje Inter!

• 36. min.

Leiner mocno, ale broni Handanović. Potem Stindl prosto w ręce bramkarza Interu. Borussia powoli się budzi

• 34. min.

Olympiakos prowadzi z Marsylią 1:0

• 34. min.

Dwie znakomite okazje miał Lautaro Martinez, obie zmarnował. Inter powinien podwyższyć

• 32. min.

Dobra akcja gospodarzy, ale piłkę łapie Handanović

• 32. min.

Strzał Stindla niecelny

• 26. min.

Bayern przegrywa w Madrycie z Atletico 0:1. Bramka Joao Felixa

• 26. min.

Borussia wciąż bez groźnej akcji w tym meczu. Podania wymieniane, ale bez strzałów. Gospodarze muszą się obudzić

• 23. min.

Kolejna znakomita kontra Interu. Lukaku dobrze dośrodkował, a Martinez uderzył niecelnie. Borussia w opałach

• 20. min.

Kapitalna akcja Interu, kolejna. Darmian jednak niepotrzebnie podawał do Martineza, powinien uderzać

• 18. min.

Inter ma ten moment 5 punktów w grupie B. Borussia 8 pkt, a Real i Szachtar po 7 punktów. Dzieje się!

• 18. min.

Kapitalna akcja gości, piłka do Darmiana, a ten pokonuje Sommera, który przepuszcza piłkę między nogami. Błąd bramkarza Borussii

• 17. min.

INTER PROWADZI 1:0!

• 15. min.

Świetna akcja Lukaku, ale nie miał komu zagrać i akcja kończy się rzutem rożnym

• 15. min.

Midtjylland prowadzi niespodziewanie na wyjeździe z Atalantą 1:0!

• 13. min.

Teraz gospodarze są dłużej przy piłce. Chcą uspokoić mecz, który w pierwszych minutach lepiej układa się dla gości

• 10. min.

Próba szybkiej kontry ze strony Interu, faul Stindla i zółta kartka dla kapitana Borussii

• 7. min.

Dwa strzały Martineza, goście coraz groźniejsi! Nie ma jednak gola

• 3. min.

Inter od początku długo utrzymuje się przy piłce. Jest podbudowany porażką Realu, która daje mu nadzieje na awans do 1/8 finału

• 3. min.

Pierwsza akcja gości, dośrodkowanie Darmiana, ale do nikogo. Lukaku nie doszedł

• Gramy w Moenchengladbach!

• skład Borussii: Sommer - Lainer, Ginter, Jantschke, Wendt - Lazaro, Kramer, Stindl, Neuhaus, Thuram - Pléa

skład Interu: Handanovic - Skriniar, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Brozovic, Gagliardini, Young - Lukaku, Lautaro Martínez

• W innych meczach też powinno być ciekawie. W Madrycie Atletico gra z Bayernem. W zespole gości nie ma m.in. Tolisso i Lewandowskiego, bo Bayern ma już pewny awans i zwycięstwo w grupie. Chce jednak zwyciężyć w Hiszpanii by podtrzymać serię zwycięstw w LM

• Inter jeśli wygra w Niemczech, zachowa szanse na awans do 1/8 finału

• Tabela grupy B przed meczem Borussia - Inter:

1. Borussia 8 pkt

2. Szachtar 7 pkt

3. Real 7 pkt

4. Inter 2 pkt

• Najciekawiej powinno być w Moenchengladbach. Tamtejsza Borussia zmierzy się z Interem. Jeśli wygra, zapewni sobie awans z grupy. To dlatego, że Real Madryt przed chwilą niespodziewanie przegrał z Szachtarem 0:2

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z 6 spotkań Ligi Mistrzów, które rozpoczną się we wtorek o 21:00