Wielki zwrot akcji w meczu IV rundy el. LM! Drużyna Kędziory blisko awansu! [ZAPIS RELACJI

• środa, 23 września 2020
  • 90. min. + 1

Dziękujemy za śledzenie relacji!

Niesamowity zwrot akcji w el. LM. Od 0:2 do 3:3! Drużyna Kędziory blisko awansu do fazy grupowej

Aż sześć goli padło w meczu Molde i Ferencvarosu w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Norwegowie odrabiali od wyniku 0:2 i zremisowali 3:3 tylko przez kontrowersyjny rzut karny dla drużyny mistrza Węgier. Dobrze poradziło sobie Dynamo Kijów Tomasza Kędziory, które wygrało na wyjeździe z Gentem i jest blisko awansu do fazy grupowej.

• KONIEC MECZU

90. min. + 1

Koniec wszystkich dzisiejszych spotkań. Końcowe wyniki:

Olympiakos - Omonia Nikozja 2:0

Molde - Ferencvaros 3:3

Gent - Dynamo Kijów 1:2

• PILNE

Olympiakos - Omonia Nikozja 2:0. GOOOOOOL! Druga bramka dla Olympiakosu! Trafia Youssef El Arabi!

Sześć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry w meczu Molde - Ferencavaros.

• PILNE

85. min.

Molde - Ferencvaros 3:3. GOOOOOL! Kharatin trafia z rzutu karnego! Strzał w prawy róg, bramkarz leci w drugi Ferencvaros wyrównuje.

• PILNE

83. min.

Molde - Ferencvaros 3:2. Co tutaj się dzieje?! Rzut karny dla Ferencvarosu! Ręka Brynhildsena!

• PILNE

83. min.

Molde - Ferencvaros 3:2. GOOOOOOL! Niesamowite! Od 0:2 do 3:2 dla Molde! Ellingsen daje im prowadzenie!

• PILNE

80. min.

Gent - Dynamo Kijów 1:2. GOOOOOL! Ukraińcy z prowadzeniem! Carlos De Pena!

• 80. min.

10 minut do końca wszystkich meczów. Na razie bliżej awansu byłyby Ferncvaros (remis na wyjeździe), Olympiakos oraz Dynamo Kijów (także remis na wyjeździe).

• 75. min.

Molde - Ferencvaros 2:2. Jednak rzut rożny. Bez rzutu karnego.

• 75. min.

Molde - Ferencvaros 2:2. Blazic blokuje piłkę ręką po strzale Jamesa. Długo zwlekał i trafił zawodnika Ferencvarosu! Czy będzie rzut karny? Analiza VAR trwa.

• PILNE

71. min.

Olympiakos - Omonia Nikozja 1:0. GOOOOOOOL! Mathieu Valbuena trafia z rzutu karnego i daje prowadzenie gospodarzom!

• PILNE

71. min.

Olympiakos - Omonia Nikozja 0:0. Rzut karny dla Olympiakosu!

• 71. min.

Molde - Ferencvaros 2:2. Eikren na Jamesa, ale ten uderza w sam środek bramki.

• 66. min.

Molde - Ferencvaros 2:2. Kolejna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie zamieniło się w strzał po rykoszecie od rywali, ale nie trafiło do siatki - wyszło na rzut rożny niewykorzystany później przez Molde.

• PILNE

62. min.

Molde - Ferencvaros 2:2. GOOOOOL! Ależ się dzieje w Norwegii! Magnus Eikrem z pięknym uderzeniem po ziemi w polu karnym i daje wyrównanie!

• 62. min.

Molde - Ferencvaros 1:2. Haugen dośrodkowuje w pole karne, a tam z powietrza próbował uderzyć Hestad. Strzał ponad bramką Norwega.

• 60. min.

Po godzinie gry pierwszych meczów IV rundy el. LM:

Gent - Dynamo Kijów 1:1

Molde - Ferencvaros 1:2

Olympiakos - Omonia Nikozja 0:0

• PILNE

55. min.

Molde - Ferencvaros 1:2. GOOOOOOL! I jest odpowiedź Norwegów! Trafia Leke James!

• 53. min.

Gent - Dynamo Kijów 1:1. Czerwona kartka dla zawodnika Belgów - Romana Bezusa.

• PILNE

52. min.

Molde - Ferencvaros 0:2. GOOOOOOL! Ferncvaros znów strzela szybko po wznowieniu gry! Uzuni uderza głową po kolejnej asyście Botki!

• 50. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Pierwsze akcje po przerwie wyprowadza Molde, ale dobrze interweniują zawodnicy z Węgier.

Rozpoczęły się drugie połowy wszystkich spotkań!

• 45. min.

Przerwa we wszystkich trzech meczach.

Molde - Ferencvaros 0:1

• 44. min.

Gent - Dynamo Kijów 1:1. Strzału próbował Tomasz Kędziora, ale posłał piłkę uderzeniem głową nad poprzeczką bramki Gentu.

• PILNE

40. min.

Gent - Dynamo Kijów 1:1. GOOOOOOL! Belgowie wyrównują! Kleindienst strzela po rzucie rożnym, duży błąd bramkarza Ukraińców Buszczana.

• 33. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Akcje z obu stron. Najpierw nie udało się strzelić Ferencvarosowi, a potem tylko rzut rożny wywalczyło Molde.

• 26. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Rzut rożny dla Molde niewykorzystany. Strzelał jeszcze Wingo, ale bardzo niecelnie.

• 22. min.

Olympiakos - Omonia 0:0. Bramki nie padły jeszcze jedynie w Pireusie. W meczu znacznie przeważa Olympiakos, który miał już pięć sytuacji w polu karnym Cypryjczyków.

• 15. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Coraz lepsze akcje Molde. Najpierw zablokowane, a później strzał. Są coraz bliżej wyrównania!

• 15. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Nie trafia James, a Molde fantastycznie wprowadziło piłkę do pola karnego rywali. Dośrodkowanie i strzał głową mogły być jednak lepsze.

• 13. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Świetna akcja Molde, kilka szybkich krótkich podań i wejście w pole karne, ale nie udało się jej skończyć strzałem.

• PILNE

9. min.

Gent - Dynamo Kijów 0:1. GOOOOOL! Supriaga daje prowadzenie gościom!

• 8. min.

Molde - Ferencvaros 0:1. Nieudana akcja Molde w odpowiedzi Ferencvarosowi.

• PILNE

7. min.

Molde - Ferencvaros 0:1 GOOOOOL! 1:0 dla Ferencvarosu. Płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, a w polu karnym w piłkę trafia Franck Boli i daje prowadzenie swojej drużynie!

• 5. min.

Molde - Ferencvaros 0:0. Pierwsza szansa gospodarzy, ale Węgrzy umieli sobie poradzić z ich akcją w polu karnym.

• 3. min.

Wśród zawodników wszystkich trzech drużyn znalazł się jeden Polak - Tomasz Kędziora gra w wyjściowym składzie Dynama Kijów z Gentem.

• Rozpoczęliśmy wszystkie trzy spotkania - w Molde, Gencie i Pireusie.

• Tak zakończyły się wtorkowe spotkania: Krasnodar pokonał PAOK Saloniki 2:1, Maccabi przegrało z Salzburgiem 1:2, a Slavia zremisowała bezbramkowo z FC Midtjylland.

Krasnodar bliżej fazy grupowej Ligi Mistrzów. Karol Świderski bez kontaktu z piłką

Za nami pierwsze mecze ostatniej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. W najciekawszym wtorkowym spotkaniu Krasnodar pokonał PAOK Saloniki 2:1.

• Witamy w relacji z kolejnych meczów IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Dzisiejsze mecze startują już o 21:00!