PAOk boi się zaryzykować. 1:2 to dla niego dobry wynik przed rewanżem

Gol dla gospodarzy! Cabella strzelcem

• 63. min.

Strzał Pelkasa zablokowany. Goście mieli szansę

• 58. min.

W Krasnodarze wyrównana gra. Nikt nie chce ryzykować, bo jeszcze czeka ich rewanż

• 58. min.

Masaya Okugawa i 2:1 już dla Salzburga!

• 51. min.

Salzburg wyrównuje w Izraelu z Maccabi! Gol Dominika Szoboszlaia

• 51. min.

Krasnodar lepiej zaczął 2. połowę. Gra toczy się głównie na połowie gości

Gramy znów na 3 stadionach!

• 45. min.

Przerwa w 3 meczach:

Maccabi - Salzburg 1:0

Slavia - Midtjylland 0:0

Krasnodar - PAOK 1:1

• 44. min.

Dobry strzał gości, ale łapie piłkę bramkarz gospodarzy

• 39. min.

Remis w Rosji! Claesson wykorzystuje rzut karny!

• 39. min.

Rzut karny dla Krasnodaru!

• 36. min.

Po strzeleniu gola PAOK znów dominuje. Grecy przy piłce

• 33. min.

Pelkas strzela gola! 1:0 dla PAOK-u! Wcześniej to on nie wykorzystał karnego

• 32. min.

PAOK marnuje szansę na kontrę. Oby w 2. połowie szansę dostał Świderski

• 29. min.

Cabella mocno po ziemi i rożny dla gospodarzy

• 26. min.

Po 26 minutach:

Krasnodar - PAOK 0:0

• 21. min.

Rośnie przewaga Krasnodaru. PAOK przygaszony po zmarnowaniu rzutu karnego

• 15. min.

Petrov zmarnował idealną okazję dla gospodarzy

• 12. min.

Znów groźnie pod bramką Krasnodaru, ale kończy się na rożnym

• 9. min.

Niespodzianka w Izraelu! Maccabi prowadzi 1:0 po golu Bitona z Salzburgiem!

• 9. min.

Vilhena uderzył z wolnego, ale broni bramkarz gości

• 7. min.

Pelkas marnuje rzut karny! Broni bramkarz Krasnodaru!

• 6. min.

Jednak karny dla PAOK-u! VAR został użyty

• 4. min.

Strzał piłkarza gości zablokowany ręką tuż przed polem karnym Krasnodaru! A może w polu karnym?

• 4. min.

Na razie przy piłce głównie gospodarze. Raz groźniej dośrodkowywali, ale bez strzału

• Zaczynamy! Ruszają trzy mecze wtorkowe Ligi Mistrzów!

• Hymny Ligi Mistrzów!

• Za moment zaczynamy multirelację!

• Slavia: Kolar, Coufal, Zima, Hovorka, Boril, Holes, Olayinka, Sevcik, Stanciu, Masopust, Tecl

Midtjylland: Hansen, Andersson, Sviatchenko, Scholz, Paulinho, Cajuste, Onyeka, Evander, Dreyer, Mabil, Kaba

• Maccabi: Daniel, Bitton, Tibi, Yeini, Baltaksa, Davidzada, Biton, Barsky, Golasa, Karzev, Haim Almog

Salzburg: Stankovic, Kristensen, Ramalho, Wöber, Ulmer, Okugawa, Bernede, Mwepu, Szoboszlai, Berisha, Daka

• Krasnodar: Safonov, Petrov, Pantalean, Sorokin, Ramirez, Vilhena, Wanderson, Cabella, Olsson, Claesson, Berg

PAOK: Zivko Zivkovic, Michalidis, Varela, Ingason, Giannoulis, El Kaddouri, Schwab, Crespo, Pelkas, Andrija Zivkovic, Tzolis

• Z Polaków dziś na ławce PAOK-u Karol Świderski. Jutro w Dynamie zagra Tomasz Kędziora

• Jutro o 21:00 pozostałe mecze: Gent - Dynamo Kijów, Molde - Ferencvárosi i Olympiakos - Omonia

• We wtorek o 21:00 zagrają Krasnodar - PAOK, Maccabi - Salzburg i Slavia - Midtjylland

• Zaczynamy ostatnią rundę eliminacji Ligi Mistrzów. W tej rundzie, w przeciwieństwie do poprzednich, odbędą się mecz i rewanż, a nie jedno spotkanie między drużynami.