Koniec meczu!

Marqunhos z dystansu! Będzie rzut rożny

Spotkanie zostało przedłużone o dwie minuty

• 88. min.

Ależ zaskoczenie śmiech w nawiasie Verratti ukarany żółtą kartką. Tym razem za kłótnie z arbitrem

• 86. min.

Już jesteśmy pod bramką BVB! Neymar strzela, ale wprost w obrońcę

• 84. min.

Hakimi zmarnował doskonałą okazję

• 84. min.

Trzeba pochwalić Piszczka, który rozgrywa naprawdę dobre spotkanie

• 81. min.

Kosmiczny mecz

• 79. min.

Neymar trafił w spojenie!

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Haaland! On jest niesamowity! To jego 10. gol w Lidze Mistrzów w tym sezonie! Co za bomba sprzed pola karnego!

• GOOOOOOL

74. min.

GOOOOOOL! Kosmiczna akcja Mbappe, który minął czterech rywali i zagrał do Neymara, a Brazylijczyk tylko dostawił nogę

• 73. min.

Co tu się dzieje! Zabójcze tempo spotkania!

• 70. min.

Sancho zagrał na skrzydło do Hakimiego, który podał wzdłuż bramki do Guerreiro! Strzał Portugalczyka został obroniony, ale dobitka Haalanda była skuteczna

• GOOOOOOL

70. min.

GOOOOOOOOOOL! Borussia obejmuje prowadzenie! Haaland!

• 66. min.

Mbappe! Broni Burki! Dobija Neymar! Ale niecelnie

• 64. min.

Mbappe z ostrego kąta! Ale wprost w bramkarza

• 61. min.

Kurzawa uciekł Piszczkowi na skrzydle, ale potem popisał się bezsensownym przerzutem. Zmienił stronę tyle tylko, że nie było tam żadnego gracza gości

• 58. min.

Neymar próbował Witselowi odebrać piłkę, ale trafił go łokciem w twarz. Żółta kartka na koncie Brazylijczyka

• 55. min.

Gueye ukarany za ostry faul

• 55. min.

Piszczek, a raczej Pan Profesor Piszczek, odebrał piłkę Mbappe

• 53. min.

Kapitalne wyjście z bramki Burkiego! Bramkarz BVB przeciął akcję PSG

• 51. min.

Haaland pada w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce

• 50. min.

Pięknie rozegrany rzut rożny, wiele podań z pierwszej piłki, ale w ostatniej chwili stoper PSG oddalił zagrożenie

• 49. min.

Ależ riposta BVB! Hakimi wywalczył rzut rożny, po kapitalnym rajdzie

• 47. min.

Mbappe ruszył lewym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane

Rozpoczęła się druga połowa

• PRZERWA

Haaland wielokrotnie dobrze wystawiał się kolegom, ale nie otrzymał zbyt wielu piłek

• POŁOWA

Za nami pierwsza połowa. Kibice PSG powinni się cieszyć, że ich zespół nie stracił gola. Z kolei sympatycy Borussii mogą czuć się rozczarowani wynikiem, bo gospodarze grają wyraźnie lepiej

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy

• 45. min.

Witsel zaatakował Di Marię od tyłu. Sędzia ukarał Belga

• 43. min.
  • 41. min.

Fatalny strzał Witsela sprzed pola karnego

• 39. min.

Kapitalny wślizg Verrattiego, który powstrzymał Haalanda

• 37. min.

Sancho! Centra w pole karne na głowę Haalanda! Norweg jednak minął się z piłką, ale to raczej wina podającego

• 35. min.

Haaland! Ależ petarda w boczną siatkę

• 33. min.

PSG powoli się przebudza, ale Hakimi i Piszczek własnie zablokowali Neymarowi dostęp do piłki

• 30. min.

Optyczna przewaga Borussii

• 27. min.

Haaland przepuszcza piłkę do Sancho! Anglik strzela na dalszy słupek! Ależ się wyciągnął Navas! Kapitalna interwencja

• 24. min.

I znowu Sancho! I znowu zagrożenie! Anglik zagrał wzdłuż bramki, jednak Navas pewnie złapał piłkę

• 23. min.

Sancho wrzuca na dalszy słupek! Hummels główkuje! Piłka poszybowała tuż nad poprzeczką

• 21. min.

Hakimi zagrywa w pole karne! Can przyjmuje piłkę, ale się wywraca! Sędzia nie dopatrzył się karnego! Słuszna decyzja

• 18. min.

Neymar faulowany w środku pola przez Emre Cana. Brazylijczyk wyraźnie kuśtyka

• 16. min.

Zagadou odebrał piłkę Di Marii

• 15. min.

Mbappe ośmieszył dwóch obrońców BVB, ale wtedy Francuza powstrzymał Piszczek, który wybił piłkę daleko poza szesnastkę

• 14. min.

Sancho strzelał mocno po ziemi z dystansu, ale niezbyt celnie

• 11. min.

Sancho stracił piłkę, ale chwilę później gracze gospodarzy odzyskali ją.

• 10. min.

Bardzo groźny strzał Neymara! Piłka dokręcała się okienko, ale ostatecznie trafiła tylko w boczną siatkę

• 8. min.

Neymar faulowany przed polem karnym

• 6. min.

Hazard minął obrońce na skrzydle i wrzuciła w pole karne. Belg jednak zbyt mocno kopnął piłkę

• 4. min.

Przypomnijmy, że to 350. mecz Piszcza w BVB, a 50. w Lidze Mistrzów. Polak dziś z opaską kapitana

• 2. min.

Piłka leciała w kierunku Mbappe, ale obrońcy BVB oddalili zagrożenie

• 1. min.

Gramy!

• Wczujcie się w klimat

• Borussia: Burki - Piszczek (c), Hummels, Zagadou - Hakimi, Can, Witsel, Guerreiro - Sancho, Haaland, T.Hazard

PSG: Navas - Marquinhos, Silva, Kimpembe - Meunier, Gueye, Verratti, Kurzawa - Di Maria, Mbappe, Neymar

• PSG w obecnej edycji Ligi Mistrzów nie przegrało żadnego spotkania. Piłkarze Thomasa Tuchela wygrali pięć z sześciu spotkań. Borussia stanie także przed możliwością zatrzymania serii bez porażki klubu z Paryża, który ostatnie spotkanie przegrał 1 listopada 2019 roku. Pierwszy gwizdek sędziego już o godz. 21:00.

1
Bramki: Haalnd (70., 78.) Skład: Burki - Piszczek, Hummels, Zagadou - Hakimi, Can, Witsel, Guerreiro - Sancho (90. Schmelzer), Haaland, T.Hazard (67. Reyes)
Bramki: Neymar (75.) Skład: Navas - Marquinhos, Silva, Kimpembe - Meunier, Gueye, Verratti, Kurzawa - Di Maria (77. Sarabia), Mbappe, Neymar