Atletico pokonało 1:0 Liverpool. Rewanż 11 marca na Anfield Road.

Atletico udało się oddalić grę od własnej bramki.

Ostatnie 10 minut podstawowego czasu gry.

• 77. min.

Diego Costa w miejsce Correi.

• 73. min.

Doskonała szansa dla Liverpoolu. Znakomicie dośrodkował Origi, a minimalnie niecelny strzał oddał Henderson.

• 72. min.

Oxlade-Chamberlain w miejsce Salaha.

• 71. min.

Minimalnie niecelne uderzenie Lodiego z dystansu!

• 70. min.

Vitolo w miejsce Moraty.

• 68. min.

Doskonała szansa dla Atletico, jednak Morata w kluczowym momencie poślizgnął się i nie trafił w piłkę!

• 65. min.

Liverpool wciąż przeważa, jednak wciąż nie tworzy sobie okazji bramkowych.

• 61. min.

Bardzo dobra interwencja Thomasa w pojedynku z Origim. Piłka dla gospodarzy.

• 58. min.

Kartka dla Gomeza.

• 55. min.

Bardzo wyraźna przewaga gości. Atletico znów ma problem z wyjściem z własnej połowy.

• 53. min.

Doskonałe dośrodkowanie Gomeza, jednak Salah oddał niecelny strzał głową.

• 50. min.

Atletico znów zepchnięte do bardzo głębokiej defensywy.

• 49. min.

Doskonała szansa dla Atletico! Z prawej strony w pole karne Liverpoolu wpadł Llorente, który doskonale podał do Vrsaljko. Chorwat jednak beznadziejnie przyjął piłkę, przez co nie oddał strzału.

• 47. min.

Jest też zmiana w Atletico. Llorente w miejsce Lemara.

Początek drugiej połowy.

Jedna zmiana w Liverpoolu. Origi w miejsce Mane.

• 45. min. + 1

Przerwa. Na razie 1:0 dla Atletico po golu Saula.

• 45. min.

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• 44. min.

Kartka dla Correi.

• 40. min.

Kartka dla Mane za faul na Vrsaljko.

• 36. min.

Ależ szczęście gospodarzy! Piłka spadła na nogę Salaha, a strzał Egipcjanina w ostatniej chwili głową zablokował Felipe.

• 34. min.

Szansa dla Lemara, jednak po pierwsze Francuz oddał niecelny strzał, a po drugie - znajdował się na spalonym.

• 30. min.

Również niecelny strzał Fabinho.

• 29. min.

I niecelny strzał Robertsona.

• 28. min.

Niecelny strzał Thomasa z dystansu. Odważniej Atletico, które wyszło z głębokiej defensywy z ostatnich minut.

• 27. min.

Nieuznana bramka dla Liverpoolu! Piłkę do siatki wpakował Salah, jednak podający mu Firmino był na spalonym. Wcześniej bardzo poważny błąd popełnił Oblak, który wybił piłkę wprost pod nogi Egipcjanina.

• 26. min.

Ależ błąd van Dijka! Holender zagrał źle, przez co w znakomitej sytuacji znalazł się Morata, jednak doskonale interweniował Alisson!

• 23. min.
  • 20. min.

Doskonałe dośrodkowanie Correi w stronę Moraty, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Robertson.

• 18. min.

Niedokładne podanie Hendersona zakończyło kolejną długą akcję Liverpoolu. Goście zamknęli rywali na ich połowie i próbowali sforsować ich defensywę. Znów nieskutecznie, ale przewaga Anglików jest coraz wyraźniejsza.

• 16. min.

Liverpool długo i spokojnie konstruuje akcje na połowie Atletico. Na razie bez wielkich szans bramkowych, ale Atletico odważnie oddało pole.

• 14. min.

Niecelny strzał Firmino. Liverpool coraz groźniejszy, Atletico jest zbyt pasywne w pressingu i odbiorze.

• 11. min.

Alexander-Arnold zauważył wysuniętego Oblaka, jednak jego lob był niecelny.

• 9. min.

Atletico wycofało się. Gospodarze oddali rywalom pole, ale nie dopuszczają ich do sytuacji bramkowych.

• 5. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka odbiła się od Fabinho i spadła pod nogi Saula, który z bliska bez problemu pokonuje Alissona!

• 4. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ALTETICO!

• 3. min.

Pierwszy atak Atletico. Z lewej strony dośrodkował Lodi, ale piłki nie sięgnął Morata.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny już w szatni. Za chwilę hymn Ligi Mistrzów i gramy! :)

• Skład Liverpoolu: Alisson - Alexander-Arnold, van Dijk, Gomez, Robertson - Fabinho, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane.

• Skład Atletico: Oblak - Vrsaljko, Felipe, Savić, Lodi - Koke, Saul, Thomas, Lemar - Correa, Morata.

• Dobry wieczór, państwu! Dobry wieczór, bo wraca Liga Mistrzów! I wraca z przytupem. Zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 1/8 finału. Od razu na hit w Madrycie. Atletico podejmuje triumfatora ostatnich rozgrywek - Liverpool.

0
Bramki: Saul (4.) Kartki: Correa- żółta Skład: Oblak - Vrsaljko, Felipe, Savić, Lodi - Koke, Saul, Thomas, Lemar (46. Llorente) - Correa (77. Diego Costa), Morata (70. Vitolo).
Liverpool
Kartki: Mane, Gomez - żółta Skład: Alisson - Alexander-Arnold, van Dijk, Gomez, Robertson - Fabinho, Henderson (80. Milner), Wijnaldum - Salah (72. Oxlade-Chamberlain), Firmino, Mane (46. Origi).