Liga Mistrzów. Szok w Turynie! Juventus przegrał z Manchesterem [ZAPIS RELACJI]

• środa, 07 listopada 2018
  • 90. min. + 5

KONIEC! SZOK W TURYNIE! Jak do tego doszło? Podsumowanie spotkania poniżej. Dziękujemy za śledzenie relacji, dobranoc!

Liga Mistrzów. Juventus przegrał wygrany mecz! Szok w Turynie. Szczęsny z błędem

Szok w Turynie! Juventus przegrał "wygrany" mecz z Manchesterem United. Prowadził do 85. minuty, ale przegrał m.in. po błędzie Wojciecha Szczęsnego.

Jeszcze rzut wolny dla Juve, ale chyba zabraknie czasu.

• 90. min. + 4

Szczęsny uratował Juventus! Wygrał pojedynek sam na sam z Rashfordem.

Co tam się stało?! Dośrodkowanie w pole karne, Fellaini musnął piłkę, odbił ją Szczęsny, który trafił w Bonucciego!

SZOK W TURYNIE! MANCHESTER PROWADZI!

• 89. min.

Juventus ruszył do przodu. Czy zdoła strzelić zwycięskiego gola?

• 86. min.

Fantastyczne uderzenie Juana Maty z rzutu wolnego! Hiszpan wszedł z ławki kilka minut temu.

• 86. min.

GOL DLA MANCHESTERU!

• 85. min.

Faul na Pogbie tuż przed polem karnym. Rzut wolny 20 metrów od bramki Szczęsnego.

• 84. min.

Zamieszanie w polu karnym Szczęsnego, Polak odbił piłkę po dośrodkowaniu Martiala, a zawodnicy Juventusu wybili piłkę z szesnastki.

• 81. min.

Mattia De Sciglio schodzi z boiska, wchodzi Andrea Barzagli.

• 79. min.

Zmiany w Manchesterze. Juan Mata i Marouane Fellaini na boisku, schodzą Ander Herrera i Alexis Sanchez.

• 75. min.

Żółta kartka dla Dybali.

• 74. min.

Kapitalna akcja Cuadrado z Ronaldo, Portugalczyk wystawił piłkę Kolumbijczykowi, a ten strzelił nad poprzeczką! 1:0 to najniższy wymiar kary dla Manchesteru United.

• 73. min.

Pjanić tuż obok bramki, zmarnowana znakomita okazja dla Juventusu.

• 68. min.

Świetna interwencja De Gei, Juventus jest w gazie.

• 65. min.

Cristiano Ronaldo jest wielki! Przepiękny gol z woleja po podaniu z połowy boiska Bonucciego, Portugalczyk uderzył w biegu i pokonał De Geę!

• 65. min.

GOL DLA JUVENTUSU! CRISTIANO RONALDO!

• 61. min.

Blaise Matuidi wchodzi za Samiego Khedirę.

• 60. min.

Manchester United zaatakował, ale uzyskał tylko rzut rożny.

• 57. min.

Wrzutka De Sciglio zablokowana, nadal to Juventus atakuje.

• 50. min.

Dybala w poprzeczkę! Ależ bomba Argentyńczyka, De Gea tylko stał i przypatrywał się tej sytuacji.

Zaczynamy drugie połowy!

• 45. min. + 2

Viktoria Pilzno 0:4 Real Madryt

Manchester United oddalił zagrożenie, a sędzia skończył pierwszą połowę! Juventus zdecydowanie przeważa, a najlepszą okazję zmarnował Sami Khedira, który trafił w słupek.

• 45. min. + 1

Kolejna próba Ronaldo zablokowana, rzut rożny. Portugalczyk prosi kibiców o wsparcie!

• 42. min.

Ronaldo wbiega w pole karne z prawej strony i dośrodkował po ziemi, ale do nikogo.

• 34. min.

Cristiano Ronaldo dośrodkował w pole karne, a niepilnowany Sami Khedira trafił w słupek!

• 31. min.

Uderzenie Khediry sprzed pola karnego, ale De Gea pewnie broni.

• 28. min.

Matić dogrywa do Sancheza nieco za mocno. Bardzo dobry pomysł zagrania.

• 16. min.

Ronaldo z ok. 25 metrów, ale obok bramki.

• 10. min.

Bentancur uderza z dystansu, rykoszet i rzut rożny. Juventus przeważa od pierwszych minut.

• 9. min.

Kapitalne podanie Pjanicia do Ronaldo. Portugalczyk chciał uderzyć pomiędzy nogami Smallinga, ale nie wyszło mu to najlepiej.

• 6. min.

Na rozgrzewce Wojciech Szczęsny przypadkowo trafił piłką w głowę Paulo Dybalę. Musiało zaboleć!

• 5. min.

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy uderza na bramkę Juventusu, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

• 2. min.

Niedokładne dośrodkowanie Pjanicia w kierunku Bentancura.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Juventus: Szczęsny, De Sciglio, Chiellini, Bonucci, Alex Sandro, Khedira, Bentancur, Pjanic, Cuadrado, Dybala, Ronaldo

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Lindelöf, Shaw, Matic, Pogba, Herrera, Lingard, Alexis, Martial

• Na Old Trafford Juventus wygrał 1:0, ale tak naprawdę zdeklasował rywali swoją jakością piłkarską. Czy teraz będzie podobnie? W pierwszym składzie zobaczymy m.in. Wojciecha Szczęsnego i Cristiano Ronaldo.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na multirelację ze spotkań Ligi Mistrzów. Najciekawszym dzisiejszym starciem jest Juventus - Manchester United.