Liga Mistrzów. Nieudany wieczór Polaków. Porażki i kontuzje. Sport.pl - To jest Twój LIVE [ZAPIS MULTIRELACJI]

• wtorek, 06 listopada 2018
  • KONIEC MECZU

90. min.

KONIEC. Wszystkie spotkania zakończone! Za nami bardzo dużo emocji. Niestety dla Polaków wtorkowy wieczór nie był zbyt udany.

Liga Mistrzów. Nieudany wieczór Polaków, poważny błąd Krychowiaka

Kontuzja Kamila Glika i porażki drużyn Łukasza Piszczka i Grzegorza Krychowiaka. Polscy piłkarze wtorkowego wieczoru Ligi Mistrzów nie będą dobrze wspominać.

• GOOOOOOL

90. min.

Ależ końcówka meczu w Londynie! Tottenham, który po pierwszej połowie przegrywał 0:1, wychodzi na prowadzenie po drugiej bramce Kane'a!

• GOOOOOOL

87. min.

1:1! Inter doprowadza do wyrównania! Mauro Icardi przejął piłkę w polu karnym, strzelił na bramkę ter Stegena, ale Niemiec poradził sobie z jego uderzeniem. Argentyńczyk ponownie przejął jednak futbolówkę i za drugim razem zdołał wpisać się na listę strzelców.

• GOOOOOOL

83. min.

GOOOOOOL! Barcelona obejmuje prowadzenie! Malcom strzela gola dwie minuty po wejściu na boisko! Pomocnik Katalończyków udowadnia swoją przydatność trenerowi. Były gracz Bordeaux jest bowiem niechciany w drużynie mistrzów Hiszpanii, która latem zapłaciła za niego 41 mln euro.

• 60. min.

Na listę strzelców wpisał się Luis Suarez, ale Szymon Marciniak jego gola nie uznał. Polski arbiter słusznie zauważył, że podający do Urugwajczyka Rakitić zagrał piłkę zza linii końcowej boiska.

• 51. min.

Na razie bez bramek we wszystkich spotkaniach. Mecze o 18:55 chyba za bardzo rozbudziły nasze nadzieje.

Wznawiamy grę!

• 45. min.

PRZERWA. Za nami całkiem udane 45 minut, ale po zmianie stron liczymy na więcej. Szczególnie w trzech hitowych starciach.

• GOOOOOOL

40. min.

Słaba gra Lokomotiwu kończy się nawet gorzej, niż napisaliśmy przed chwilą, bo kończy się drugim golem dla Porto. Marega, który asystował przy bramce Herrery, tym razem sam wpisał się na listę strzelców.

• 40. min.

W większości spotkań 40. minuta. Niedługo przerwa, na razie cztery bramki w sześciu meczach.

• GOOOOOOL

33. min.

Bramka dla Atletico! Gospodarze obejmują prowadzenie po bramce Saula, który wykorzystał idealne wyłożenie piłki w polu karnym przez Antoine'a Griezmanna.

• 30. min.

Ogromne zamieszanie pod bramką Interu! Dembele zwiódł jednego z obrońców i wstrzelił piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Sergi Roberto, który spróbował strzału z ostrego kąta. Po chwili z drugiej strony próbował Suarez, ale również posłał futbolówkę obok słupka.

• 22. min.

Zaskakujący strzał Rakiticia! Chorwat przyjął piłkę przed polem karnym i błyskawicznie uderzył na bramkę. Futbolówka minęła słupek minimalnie.

• 20. min.

Barcelona dziś w specjalnym komplecie strojów.

• 18. min.

Pierwsza groźna akcja Interu. Ze skraju pola karnego strzelał Asamoah, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• 12. min.

Cudowna akcja Suareza! Urugwajczyk przyjął piłkę przed polem karnym, zwiódł jednego z obrońców i uderzył lewą nogą, ale przeniósł piłkę minimalnie nad poprzeczką.

• 8. min.

Bardzo dobra akcja Barcelony. Arthur dograł piłkę do Suareza, a ten popędził lewą stroną boiska. Kiedy był już w polu karnym, spróbował dośrodkować, ale nikt nie przeciął jego podania.

• 5. min.

Jak pokazały powtórki, duży błąd przy bramce Porto popełnił Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik najpierw nie przerwał akcji w środku pola, a później nie zdążył z kryciem w polu karnym.

• GOOOOOOL

2. min.

GOOOOOOOL! Luuk de Jong daje prowadzenie gościom! Napastnik PSV świetnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Gazzanigę.

• Zapraszamy także na oddzielną relację meczu Napoli z PSG. Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik spotkanie z mistrzem Francji rozpoczynają na ławce rezerwowych.

Liga Mistrzów. Napoli - PSG. Hit z Polakami na ławce rezerwowych [NA ŻYWO]

• Początek spotkań o godz. 21:00.

• Dobry wieczór! Witamy w multirelacji wtorkowych spotkań 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów!