Liga Mistrzów. Crvena Zvezda - Liverpool. AS Monaco - Club Brugge. Sport.pl - To jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

• wtorek, 06 listopada 2018

Dziękujemy za udział w relacji.

Liga Mistrzów. Sensacyjne wygrane Club Brugge i Crvenej zvezdy Belgrad

Crvena Zvezda Belgrad pokonała Liverpool 2:0, a Club Brugge wygrało na wyjeździe z AS Monaco aż 4:0 w pierwszych meczach czwartej kolejki Ligi Mistrzów.

• KONIEC MECZU

90. min.

KONIEC drugiego meczu rozpoczętego o 18:55. Crvena Zvezda sensacyjnie wygrywa z Liverpoolem, dzięki czemu w liczbie punktów zrównuje się z PSG. Francuzi w 4. kolejce fazy grupowej jeszcze jednak nie grali.

90. min.

KONIEC! AS Monaco rozgromione na własnym boisku. Zespół Thierry'ego Henry'ego nie miał żadnych szans z mistrzami Belgii. W dodatku kontuzji doznał Kamil Glik, co jest fatalną wiadomością dla reprezentacji Polski.

• GOOOOOOL

84. min.

4:0 dla Club Brugge! To już jest nokaut! Ruud Vormer nie daje szans Benaglio po tym, jak świetnie wbiegł w pole karne i znalazł się z nim w sytuacji sam na sam.

• 75. min.

Fatalna sytuacja w meczu Monaco. Kamil Glik opuścił boisko trzymając się za nogę. To bardzo zła wiadomość nie tylko dla gospodarzy, ale także dla reprezentacji Polski, która za kilka dni rozpocznie zgrupowanie przed meczami z Czechami i Portugalią.

• 71. min.

Bardzo groźne uderzenie Salaha! Reprezentant Egiptu uderzył mocno zza pola karnego, ale Borjan zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczką.

• 70. min.

Kibice Monaco mają powoli dość gry piłkarzy swojej ulubionej drużyny. Podczas każdego podania gospodarzy krzyczą szyderczo "ole"!

• 68. min.

Monaco zapisało się w historii Ligi Mistrzów. Ale chyba nie w takiej formie, w jakiej chciało.

• 62. min.

Gouano od razu otrzymuje piłkę i pędzi z nią lewą stroną boiska. Jeden z obrońców rywali skutecznie go jednak blokuje.

• 61. min.

Zmiana również w zespole Monaco. Gobe Gouano zmienia kapitana gospodarzy, Radamela Falcao.

• 58. min.

Bardzo pechowa sytuacja dla gospodarzy. Filip Stojković doznał urazu i poprosił o pomoc medyczną. Boisko opuścił na noszach. W jego miejsce na boisku pojawił się Marko Gobejlić.

• 57. min.

Kolejne bardzo słabe zachowanie Glika. Polski obrońca pozwolił Nakambie na oddanie groźnego strzału - najpierw biernie przyglądał się, jak przeciwnik biegł w kierunku pola karnego, a później nawet nie próbował zablokować jego uderzenia. Ostatecznie Benaglio zdołał jednak zatrzymać piłkę.

• 52. min.

Liverpool zdecydowanie odważniej i bardziej ofensywnie, niż w pierwszej połowie. Gospodarze na razie bronią się jednak bardzo dobrze.

• 50. min.

Bardzo dobra akcja Monaco! Sidibe otrzymał podanie prostopadłe w pole karne, z ostrego kąta strzelał Sidibe, ale Horvath zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

• 47. min.

Zmiana w zespole Liverpoolu. Roberto Firmino pojawia się na boisko w miejsce Daniela Sturridge'a.

• 44. min.

PRZERWA. Za nami dobre 45 minut. W dwóch meczach padło pięć bramek - w Monaco gospodarze przegrywają z Club Brugge, czym przekreślają swoje szanse na awans z grupy, a w Belgradzie Crvena Zvezda sensacyjnie prowadzi z Liverpoolem.

• 44. min.

Groźna akcja gospodarzy! Falcao dograł do Diopa, a ten spróbował uderzenia z pierwszej piłki. Jego uderzenie zablokował jednak jeden z obrońców gości.

• 38. min.

Liverpool wciąż natomiast nie radzi sobie z Crveną. Gospodarze pewnie prowadzą grę, co kilka minut zagrażając bramce Alissona. Goście pomysłu na zaskoczenie rywali na razie nie mają.

• 36. min.

Monaco sprawia wrażenie, jakby już wiedziało, że nie ma szans na odrobienie strat. Goście długo wymieniają podania, a gospodarze tylko się im przyglądają.

• 31. min.

Początek pracy Henry'ego we Francji do łatwych nie należy.

• 30. min.

Z rzutu wolnego próbował teraz Chadli, ale Horvath bez trudu złapał piłkę. Gospodarze w żaden sposób nie potrafią zaskoczyć bramkarza gości.

• GOOOOOOL

29. min.

Crvena podwyższa prowadzenie! Cudowne uderzenie Pavkova! Napastnik gospodarzy minął trzech obrońców Liverpoolu i strzelił nie do obrony!

• GOOOOOOL

24. min.

3:0 dla gości! Wesley zszedł z lewego skrzydła, zwiódł Glika balansem ciała i uderzył ze skraju pola karnego, nie dając szans Benaglio.

• GOOOOOOL

22. min.

GOOOOOOL! Gospodarze niespodziewanie obejmują prowadzenie! Milan Pavkov strzela gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

• 20. min.

Groźnie pod bramką gości! Tielemans przejął piłkę w polu karnym i uderzył z ostrego kąta, ale Horvath poradził sobie z jego uderzeniem.

• 17. min.

Znakomitą okazję zmarnował teraz Daniel Sturridge! Napastnik Liverpoolu stanął przed niemal pustą bramką, ale po dośrodkowaniu Salaha strzelił wysoko nad poprzeczką.

• GOOOOOOL

16. min.

GOOOOL! Vanaken podwyższa prowadzenie! Napastnik gości pewnym strzałem w środek bramki pokonuje Diego Benaglio.

• 15. min.

Rzut karny dla gości! Po strzale jednego z zawodników Club Brugge, piłkę ręką zablokował Barecca, a sędzia od razu przerwał grę i podyktował jedenastkę.

• GOOOOOOL

12. min.

GOOOOOOL! Hans Vanaken wykorzystuje podanie ze skrzydła. Z prawej strony dogrywał Mats Rits, jeden z napastników gości przepchnął Kamila Glika, a piłka spadła pod nogi 26-letniego Belga, który posłał ją do niemal pustej bramki.

• 8. min.

Dużo dzieje się w Monaco. Sylla popędził teraz prawym skrzydłem boiska i próbował dośrodkować do Falcao. Jego podanie minęło jednak napastnika gospodarzy, przez co piłkę przejął Poulain.

• 8. min.

Ależ blisko gola dla Monaco! Sofiane Diop znalazł się w sytuacji sam na sam z Horvathem, ale strzelił prosto w niego. Piłkę odbitą przez bramkarza zdołał przejąć jeszcze jeden z obrońców gości.

• 7. min.

Dwie groźne akcje gospodarzy. Najpierw kontratak wyprowadził Tielemans, a później, po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony boiska, głową strzelał Falcao. Kolumbijczyk uderzył jednak minimalnie niecelnie.

• 5. min.

Pechowo rozpoczęło się to spotkanie dla gości. Kontuzji doznaje bowiem Krepin Diatta, którego zmienia Dion Cools.

• 3. min.

Bardzo groźnie tym razem pod bramką Liverpoolu! Po dobrym podani w pole karne na bramkę Alissona strzelał Pavkov, ale bramkarz The Reds poradził sobie z jego uderzeniem.

• 2. min.

Aktywnie zaczyna również Liverpool. Dwie akcje na lewym skrzydle przeprowadził bowiem Sadio Mane. Senegalczyk dwukrotnie został jednak zatrzymany przez obrońców.

• 1. min.

Pierwsza ofensywna akcja gości, którzy od razu zaatakowali prawym skrzydłem. Obrońcy Monaco odebrali jednak piłkę Macie.

• Do początku obydwu spotkań zaledwie 5 minut! Zawodnicy wychodzą już na murawy stadionów Crveny i Monaco!

• A tak wyglądają podstawowe jedenastki AS Monaco i Club Brugge. W pierwszym składzie zespołu z Księstwa kolejny raz w tym sezonie znalazł się Kamil Glik.

• Tak prezentują się składy Crveny Zvezdy i Liverpoolu:

• W drugim spotkaniu faworyta wskazać trudniej. Monaco i Club Brugge mają bowiem na koncie zaledwie jeden punkt, w dodatku po remisie w meczu między sobą. Z Borussią Dortmund i Atletico Madryt obydwa zespoły przegrały. W lidze zdecydowanie lepiej wiedzie się jednak klubowi z Belgii, który w swoim kraju zajmuje drugie miejsce. Monaco w Ligue 1 jest natomiast przedostatnie.

• Faworytem pierwszego spotkania będzie Liverpool, który w trzech poprzednich kolejkach odniósł dwa zwycięstwa, pokonując m.in. Crvenę, którą na własnym boisku ograł 4:0. Serbski zespół, poza porażką z The Reds, przegrał również z PSG (1:6) i zremisował bezbramkowo z Napoli.

• Dobry wieczór! Witamy w relacji z pierwszych wtorkowych spotkań 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. O 18:55 Crvena Zvezda rozpocznie starcie z Liverpoolem, a AS Monaco z Club Brugge.