Liga Mistrzów. Red Bull Salzburg traci awans w minutę! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• środa, 29 sierpnia 2018
  • KONIEC

Był to wieczór pełen emocji. Benfica Lizbona, PSV Eindhoven i Crvena zvezda awansowały do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Red Bull Salzburg kolejny raz będzie musiał pocieszyć się grą w Lidze Europy. Dobranoc!

Liga Mistrzów. Red Bull Salzburg stracił awans w dwie minuty!

Znamy wszystkich uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów. W środę awans wywalczyły: Benfica Lizbona, PSV Eindhoven i Crvena Zvezda. Losowanie grup w czwartek o godz. 18.

• 89. min.
    falsefalsefalse

Ostatnie minuty. Red Bull już chyba się pogodził ze swoim losem. Koszmary z przeszłości powracają

• 83. min.

Jeśli Salzburgowi nie uda się strzelić gola dającego awans, podział na koszyki będzie wyglądał następująco:

• GOOOOOOL

66. min.

COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! CRVENA ZVEZDA STRZELA DWA GOLE W DWIE MINUTY!!! MILOS DEGENEK DAJE REMIS SERBOM! I W TYM MOMENCIE TO ONI AWANSUJĄ DO LIGI MISTRZÓW!! KOSZMAR DRUŻYNY RED BULLA! ZNÓW LIGA MISTRZÓW PRZEJDZIE IM KOŁO NOSA?!

• 59. min.

Awanse do fazy grupowej są już niemal rozstrzygnięte. Najprawdopodobniej tak będzie wyglądał podział na koszyki w jutrzejszym losowaniu:

AEK Ateny

• 47. min.

RZUT KARNY DLA SALZBURGA!!! Wolf faulowany przez Savicia!

Rozpoczynamy ostatnie 45 minut tegorocznych kwalifikacji Ligi Mistrzów!

• PRZERWA

Po pierwszych połowach prawie pewne gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów są Benfica i PSV. Red Bull Salzburg jest o krok od historycznego awansu. Piłkarze z Austrii jedenasty raz, a siódmy z rzędu próbują zagrać w europejskiej elicie. Są blisko przełamania klątwy.

• 41. min.

Przypominamy podział na koszyki w jutrzejszym losowaniu:

• GOOOOOOL

39. min.

GOOOL!!! BENFICA PROWADZI 3:1!!! Już chyba pozamiatane! Portugalczycy są bardzo blisko awansu do fazy grupowej! Jeśli tak się stanie, Liverpool losowany będzie z trzeciego koszyka! Czeka nas grupa śmierci?

• GOOOOOOL

36. min.

GOOOL!!! PSV prowadzi już 2:0!!! Luuk de Jong strzałem głową podwyższa wynik i praktycznie zapewnia awans holenderskiej drużynie do Ligi Mistrzów!

• 30. min.
  • 22. min.

Rzut karny dla Benfiki! Mauricio fatalnie podał do bramkarza, który chciał uratować piłkę przed rzutem rożnym. Wybił piłkę przed linią tak niefortunnie, że ta wpadła pod nogi Cerviego, a za moment sfaulował Argentyńczyka!

• GOOOOOOL

20. min.

GOOOL!!! JEST WYRÓWNANIE BENFIKI!!! Jardel wykorzystuje dośrodkowanie Pizziego z rzutu rożnego i strzałem głową pokonuje Paschalakisa! Jeśli takim wynikiem skończy się ten mecz, będziemy mieli dogrywkę!

• 19. min.

Piękna akcja Austriaków! Powinno być 1:0. W polu karny poklepali sobie Daka i Dabbur. Temu pierwszemu trochę za daleko odskoczyła piłka, ale zdążył oddać strzał. Świetnie jednak wyczekał Borjan i wybił piłkę na rzut rożny.

• GOOOOOOL

13. min.

GOOOLLL!!!! Aleksandar Prijović daje prowadzenie PAOK-owi! Reprezentant Serbii wbija piłkę do pustej bramki po podaniu Mauricio! W tym momencie PAOK gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów!

• 10. min.

Co zrobił Borjan? Były bramkarz Korony Kielce wyszedł daleko przed pole karne i nie trafił w piłkę! Daka miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale w ostatniej chwili, jakimś cudem piłkę zablokował Stojković! Tylko rzut rożny dla Salzburga.

• 5. min.

Kolejna świetna okazja PAOK-u! Prijović piętą zagrał do Limniosa, a ten niewiele myśląc oddał strzał na bramkę Vlachodimosa. Piłka jeszcze otarła się o nogę obrońcy Benfiki i przeszła minimalnie obok słupka. Kapitalny początek Greków.

• Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się jutro o godzinie 18:00 w Monako.

• Tak wygląda podział na koszyki przed ostatnimi meczami kwalifikacji:

• Wyniki pierwszych spotkań:

Benfica - PAOK 1:1

BATE - PSV 2:3

Crvena zvezda - Red Bull Salzburg 0:0

• W dzisiejszych spotkaniach zagra dwóch byłych piłkarzy ekstraklasy. W ataku PAOK-u od pierwszej minuty zagra Aleksandar Prijović (kiedyś Legia Warszawa). W bramce Crvenej zvezdy stanie Milan Borjan (Korona Kielce).

• We wczorajszych spotkania rozstrzygnęły się losy awansu trzech drużyn. W fazie grupowej Ligi Mistrzów zagrają AEK Ateny, Young Boys Berno i Ajax Amsterdam. Szwajcarzy wyeliminowali klub Damiana Kądziora - Dinamo Zagrzeb, a Holendrzy nie dali szans Dynamu Kijów Tomasza Kędziory.

Liga Mistrzów. Nenad Bjelica i Damian Kądzior stracili awans w dwie minuty!

Dramat Dinama Zagrzeb. Mistrzowie Chorwacji prowadzili 1:0 z Young Boys Berno, ale w dwie minuty stracili dwa gole i pożegnali się z marzeniami o fazie grupowej Ligi Mistrzów.

• Składy na dzisiejsze mecze:

PAOK: Paschalakis - Matos, Varela, Crespo, Vieirinha - Mauricio, Canas - Pelkas - Limnios, Prijović, El Kaddouri

Benfica: Vlachodimos - Almeida, Dias, Jardel, Grimaldo - Pizzi, Fejsa, Fernandes - Salvio, Seferović, Cervi

• Drużyna Red Bulla Salzburg po raz siódmy z rzędu, a jedenasty w historii klubu, próbuje dostać się do Ligi Mistrzów. Austriackiemu klubowi nie udała się ta sztuka jeszcze ani razu. Czy wreszcie przełamią klątwę eliminacji? Przekonamy się już wkrótce.

• O godzinie 21 rozpoczną się trzy ostatnie mecze kwalifikacji LM:

PAOK Saloniki - Benfica Lizbona

PSV Eindhoven - BATE Borysów

Red Bull Salzburg - Crvena zvezda

• Dobry wieczór! Już za nieco ponad 2 godziny poznamy komplet drużyn, które zagrają w tegorocznej Lidze Mistrzów.