Liga Mistrzów.Kapitalny mecz w Madrycie! Juve ograło Real, ale odpadło! [ZAPIS RELACJI]

• środa, 11 kwietnia 2018
  • KONIEC

O ostateczny triumf w Lidze Mistrzów powalczą cztery zespoły: Roma, Liverpool, Real i Bayern. Dzięki, że byliście z nami! Dobrej nocy!

• 90. min. + 9

KONIEC! Real Madryt przegrał 1:3, ale dzięki wygranej w Turynie 3:0 awansował do półfinału Ligi Mistrzów.

• GOOOOOOL

90. min. + 7

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RONALDO! SZCZĘSNY BYŁ BEZ SZANS!

• 90. min. + 5

Ronaldo kontra Szczęsny!

Szczęsny zmienił Higuaina.

• 90. min. + 2

Benatia faulował Vaqueza! Czerwona kartka dla Buffona za dyskusje z sędzią! A to oznacza, że Wojciech Szczęsny będzie próbował obronić rzut karny!

Real naciska!

Sędzia doliczył trzy minuty

• 89. min.

Ronaldo pada w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce. Co za emocje! Sekundy dzielą nas od dogrywki!

• 87. min.

Świetna okazja Ronaldo! Portugalczyk strzelał głową z najbliższej odległości, ale chybił! Mandzukić już dwie dzisiaj takie trafił..

• 84. min.

Nieporozumienie w szeregach Juve. Navas zacznie od bramki

• 83. min.

Higuain wywalczył rzut wolny. Trochę daleko od bramki, ale Pjanić już nie takie gole strzelał!

• 81. min.

Do końca regulaminowego czasu gry zostało dziewięć minut. Czy czeka nas dogrywka?

• 78. min.

Kąśliwy strzał Isco! I świetna interwencja Buffona! Co za mecz Gigiego!

• 76. min.

Mandzukic świetnie zagrał do Higuaina, ale ten został zablokowany. Rzut rożny nie przyniósł większego zagrożenia.

• 75. min.

Schodzi Modrić, wchodzi Kovacić. Zidane wykorzystał limit zmian!

• 73. min.

Ronaldo strzela! Rykoszet! I co? I Buffon! Ależ przytomna interwencja 40-letniego bramkarza

• 73. min.

Kolejny kontratak Realu i znowu nieprzepisowo zatrzymany. Tym razem przez Douglasa Costę

• 72. min.

Kontra gości. Costa zagrał do Lichtsteinera, ale Szwajcar nie doścignął piłki

• 71. min.

Ronaldo pędzi lewym skrzydłem minął rywala i próbuje wrzucić w pole karne, ale wślizgiem zablokował go Alex Sandro! Co za interwencja!

• 69. min.

Rzut wolny dla Realu. Do piłki podchodzi Asensio. Hiszpan strzela! Piłka jednak pofrunęła wysoko nad bramką.

• 68. min.

Czeka nas dogrywka?

• 66. min.

Kontratak Realu! Ronaldo został staranowany jednak przez Alexa Sandro. "Mądry" taktyczny faul Brazylijczyka. Obejrzał za niego żółtą kartkę

• 63. min.

Real powoli konstruuje akcje. Juve niemal całym składem na własnej połowie

• GOOOOOOL

61. min.

RONALDO NIE WIE CO SIĘ DZIEJE! MATUIDI WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO SIATKI! KATASTROFALNY BŁĄD NAVASA! W TYM MOMENCIE MAMY REMIS W DWUMECZU 3:3

• 59. min.

Koronkowa akcja Juve zakończona strzałem Higuaina! Minimalnie niecelnym

• 58. min.

Ronaldo próbował zaskoczyć Gigiego strzałem z dystansu, ale 40-letni bramkarz bez kłopotów złapał piłkę. Przypomnijmy, że to może być ostatni mecz Buffona w LM w karierze. Włoch rozważa zakończenie kariery po tym sezonie

• 55. min.

Mandzukic staranował Carvajala! Hiszpan domaga się drugiej żółtej kartki dla Chorwata, ale arbiter oszczędził Mandzukicia

• 53. min.

Kąśliwa wrzutka Asensio! I świetna interwencja Buffona

• 52. min.

Ronaldo efektownie minął dwóch rywali, ale wtedy kapitalny powrót zanotował Benatia

• 50. min.

Benatia zagrywa do Chielliniego, ale wtem biegnie rozpędzony Ronaldo! I co? I stoicki spokój Włocha. Chiellini oddał piłkę Benatii

• 49. min.

Costa! Brazylijczyk huknął z dystansu! Ale bardzo się pomylił.

• 47. min.

Akcja Realu! Lucas stracił jednak panowanie nad piłką. Buffon zacznie od bramki

Rozpoczęła się druga odsłona

Schodzą: Casemiro i Bale. Wchodzą: Lucas i Asensio

• Ciekawa statystyka:

• PRZERWA

Popis Juventusu! Stara Dama skreślana przez większość kibiców wciąż jest w grze. Real też miał swoje szanse, ale dobrze interweniował Buffon.

Aktualny wynik dwumeczu to 3:2 dla Realu

• 45. min.

Poprzeczka uratowała Juve! Główkował Varane

• 45. min.

Cheillini fauluje Ronaldo. Będzie okazja do wrzutki w pole karne

• 45. min.

Powtórka pokazała, że Mehdi Benatia zanotował czystą interwencję

• 44. min.

Ronaldo pada w polu karnym! Domaga się karnego! Ale sędzia faulu nie widział! Gramy dalej

• 43. min.

Kontra Realu! A jednak nie! Fantastyczny wślizg Matuidiego przerywa akcję Królewskich

• 43. min.

Carvajal wrzuca w pole karne! A raczej usiłował wrzucić. Fatalna centra.

• 41. min.

Coś nieprawdopodobnego! Juve przegrywa w dwumeczu już tylko 2:3

• GOOOOOOL

38. min.

Mario Mandzukić! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wrzutka Lichtsteinera i świetna główka Chorwata!

• 36. min.

Lichtsteiner zobaczył żółtą kartkę za faul na Ronaldo

• 34. min.

Wydawało się, że był spalony, ale sędzia puścił grę. Isco zmarnował niemal stuprocentową sytuacją! Strzelił wprost w Buffona!

• 30. min.

Tym razem strzelał Kroos! Niemiec został jednak zablokowany

• 29. min.

Kroos wrzuca w pole karne! Piłka trafia do Marcelo! Brazylijczyk huknął lewą nogą, ale piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

• 27. min.

Fatalna strata Lichtsteinera, ale bez większych konsekwencji...

• 25. min.

Khedira strzela z dystansu! Fatalna próba byłego zawodnika Realu... Może przynajmniej zadowolony będzie jakiś kibic za bramką, bo zgarnie piłkę za friko..

• 22. min.

Kontra Juve! Costa urwał się obronie, ale zagrał nie w tempo do Mandżukicia. Strata. Znowu Real przy piłce

• 21. min.

Real przejmuje inicjatywę.

• 18. min.

Pierwsza zmiana w Juve. De Sciglio musi opuścić boisko, na murawie zameldował się Lichtsteiner. Włoch trzyma się za lewą nogę.

• 17. min.

Madzukic wprost w Navasa!

• 16. min.

Jesteśmy już pod bramką Realu. Juve ma rzut rożny

• 16. min.

Ronaldo strzela! Instynktowna interwencja Buffona, dobija Isco i gooooooooooooooooooooooolaaaaaaaaaaaaniema! Piłka wpadła do bramki, ale arbiter - słusznie - dopatrzył się spalonego Hiszpana.

• 14. min.

Kontra Realu! I kapitalny wślizg Chielliniego!

• 12. min.

Carvajal! Dłuuuga piłka w pole karne! Ale nikt nie zamknął jego akcji. Buffon rozpocznie od bramki

• 10. min.

Wreszcie riposta Realu! Bale strzela z najbliższej odległości, ale dobrze broni Buffon! Walijczyk dobija piętką, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę. Co za meczycho się nam trafiło!

• 7. min.

Jak on to zmarnował!? Costa zagrał wzdłuż pola karnego, Navas zdołał wybić piłkę, ale ta trafiła pod nogi Higuaina, Argentyńczyk jednak potwornie spartaczył dogodną sytuację. Bierne zachowanie Varane`a przy kryciu...

• 5. min.

Stara Dama w natarciu! Real nie może wyjść z własnej połowy. Aktualny wynik dwumeczu to 3:1 dla Realu

• 3. min.

Kolejna szansa Juve! Tym razem dośrodkowanie Khediry zostało zablokowane!

• GOOOOOOL

1. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MARIO MANDZUKIC! PIERWSZA AKCJA JUVE I OD RAZU GOOOOOL! Khedira dośrodkował w pole karne, a Chorwat świetnie strzelił głową!

• 1. min.

Real rozpoczął mecz, ale przy piłce już Juventus

• GRAMY!

• Za nami piękny hymn Ligi Mistrzów. Teraz czas już tylko na piękno futbolu!

• Ronaldo grał do tej pory sześć razy przeciwko Juventusowi, a zdołał zdobyć aż dziewięć bramek. Potrzebował na to zaledwie jedenastu strzałów!

• Królewscy już w zeszłym sezonie przeszli do historii jako pierwsza drużyna, która dwa razy z rzędu wygrała Ligę Mistrzów. Dziś będą chcieli przybliżyć się do trzeciego triumfu. W półfinale czekają już: Roma i Liverpool. Grono czterech najlepszych drużyn Europy uzupełni także zwycięzca z pary Bayern Monachium vs. Sevilla (2:1).

• Massimiliano Allegri będzie chciał powtórzyć sukces swojego rodaka Eusebio Di Francesco.

Liga Mistrzów. Roma - Barcelona. Eusebio Di Francesco, czyli uczeń kultowego Zdenka Zemana i trener od zadań specjalnych

Powiedzieć, że we wtorek działy się w Lidze Mistrzów rzeczy niesłychane, to jak nic nie powiedzieć. AS Roma, która w pierwszym spotkaniu 1/4 finału przegrała - po dwóch golach samobójczych - aż 1:4 w Barcelonie, odrobiła straty w rewanżu. I chyba nikt oprócz jej fanatycznych kibiców się tego nie spodziewał. No, może także poza trenerem rzymskiego klubu Eusebio Di Francesco. Wiara Włocha w awans nie może jednak zaskakiwać, bo jego mentorem był Zdenek Zeman, bodaj największy trenerski świr.

• Dobry wieczór!

Przed nami rewanżowe spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów. Juventus zmierzy się w Madrycie z Realem. Mistrzowie Włoch przegrali w Turynie aż 0:3, dlatego ich szanse na awans są minimalne. Jednak wczorajsza niesamowita wygrana Romy nad Barceloną na pewno ich podniosła na duchu. Pierwszy gwizdek arbitra już o godz. 20:45