Liga Mistrzów. Sevilla - Bayern. Lewandowski rozstrzela kolejnego rywala? Sport.pl - To jest Twój LIVE

• wtorek, 03 kwietnia 2018
  • Rewanż w Monachium już 11.03 (środa) o godz. 20.45.

• Drużyna Roberta Lewandowskiego jest faworytem przed rewanżem w Monachium, ale Polak nie będzie zadowolony z dzisiejszego meczu. Kapitan reprezentacji Polski zagrał słabo, nie dostawał podań i oddał tylko jeden strzał. Niecelny.

• KONIEC MECZU

90. min.

Koniec meczu w Andaluzji! Bayern nie grał wielkiego meczu, szczególnie w pierwszej połowie, ale wywiózł z Hiszpanii bardzo dobry wynik.

• 88. min.

Bayern pilnuje korzystnego wyniku. Ale gospodarze jeszcze próbują.

• 84. min.

W odpowiedzi strzał Roberta Lewandowskiego. Polak zwiódł obrońcę, uderzył, ale piłka przeleciała obok słupka.

• 81. min.

Bayern znów ma problemy w obronie. Gospodarze szukają wyrównania.

• 76. min.

Sevilla chce odpowiedzieć. Hiszpanie jeszcze wierzą i atakują. Mamy emocje w Andaluzji.

• 71. min.

I kolejny strzał mistrzów Niemiec. Thomas Mueller nie trafił w bramkę.

• GOOOOOOL

68. min.

Dominacja monachijczyków potwierdzona golem! Dośrodkowanie Ribery'ego, strzał głową Thiago Alcantary i kolejny rykoszet zmylił Sorię. Bayern ma świetny wynik przed rewanżem w Monachium.

• PILNE

65. min.

Świetne dośrodkowanie Thomasa Muellera i fenomenalna interwencja Sorii ratuje Sevillę. Strzelał Martinez.

• 59. min.

Bayern atakuje. Ma wielką przewagę w środku pola, wymienił zdecydowanie więcej podań, ale konkretnych sytuacji brakuje. Robert Lewandowski niewidoczny.

• 54. min.

James uderzył z dystansu. Potężnie. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

• 50. min.

Szybka odpowiedź gospodarzy! Correa łatwo wyprzedził obrońców Bayernu, zagrał w pole karne, a mistrzów Niemiec uratował wślizg Martineza.

• 48. min.

Bayern szybko ruszył na bramkę Sorii. Strzał Ribery'ego zablokowany.

W przerwie jedna zmiana w drużynie Juppa Heynckesa. Rafinha za Bernata.

Czas na drugą połowę!

• Bayern ma duże problemy z szybkimi piłkarzami Sevilli. Gdyby Hiszpanie byli bardziej skuteczni, sytuacja mistrzów Niemiec byłaby zdecydowanie gorsza. Drużyna Lewandowskiego ma dobry wynik po pierwszej połowie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 41. min.

Mistrz Niemiec znów ma przewagę w środku pola. Sevilla czeka i wyprowadza kolejne kontrataki.

• GOOOOOOL

37. min.

Bayern wyrównuje! Podanie Jamesa, zagranie Ribery'ego i niefortunna interwencja Navasa. Samobój skrzydłowego Sevilli.

• 35. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie. Kontuzjowanego Vidala zmienił James.

• GOOOOOOL

31. min.

To się musiało tak skończyć! Sevilla prowadzi po golu Sarabii. Idealne wykończenie. Sven Ulreich bez szans. Wielka niespodzianka!

• 25. min.

Thiago Alcantara zdecydował się na strzał z dystansu. Pewny chwyt Sorii, bramkarza Sevilli.

• PILNE

20. min.

To powinien być gol dla Sevilli! Sarabia miał idealną szansę na gola i nie trafił w bramkę z kilku metrów. Groźnie, bardzo groźnie pod bramką Bayernu Monachium.

• 15. min.

Correa wbiegł w pole karne, przewrócił się, a sędzia pokazał mu żółtą kartkę za symulowanie.

• 13. min.

Gospodarze oddali inicjatywę Bayernowi i czekają na szybkie ataki. A piłkę z własnej połowy potrafią wyprowadzić ekspresowo.

• 10. min.

Groźny kontratak Sevilli. Vazquez upadł przed polem karnym, a rzutu wolnego nie ma. Gramy dalej.

• 6. min.

Przebojowa akcja Ribery'ego. Zdecydował się na strzał, obrońcy Sevilli zablokowali uderzenie Francuza.

• 3. min.

Bayern szybko zaczął dominować. Zespół Juppa Heynckes miał już nawet okazję na gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Hummels nie trafił w bramkę.

• 1. min.

GRAMY!

• Tu możecie śledzić relację z meczu Juventus - Real

Juventus - Real. Starcie gigantów w Turynie
  • HYMN LIGI MISTRZÓW

• W 1/8 finału Bayern łatwo ograł Besiktas. Niespodzianki nie było, wynik dwumeczu: 8:1. Co innego w dwumeczu Sevilli z Manchesterem United. Hiszpanie wygrali na Old Trafford 2:1 i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• Dwa gole z Besiktasem w Lidze Mistrzów, trzy gole z Borussią Dortmund w Bundeslidze. Robert Lewandowski imponuje skutecznością, ale we wtorkowy wieczór musi uważać. Jeżeli dostanie żółtą kartę, nie zagra w rewanżu z Sevillą.