Liga Mistrzów. Barcelona - Chelsea. Wielki mecz Leo Messiego na Camp Nou. Sport.pl - To jest Twój LIVE

3 : 0

• środa, 14 marca 2018
  • Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów: Bayern, Juventus, Manchester City, Liverpool, Sevilla, Real Madryt, AS Roma i Barcelona. Ale będą mecze. Losowanie par ćwierćfinałowych już w piątek.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Barcelona wygrywa z Chelsea 3:0 i awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• PILNE

89. min.

Poprzeczka ratuje Barcelonę po główce Ruedigera!

• 88. min.

Davide Zappacosta zdecydował się na strzał z dystansu. Marc-Andre ter Stegen spokojnie złapał piłkę.

• 84. min.

To powinien być czwarty gol dla Barcelony. Paulinho był niepilnowany w polu karnym, uderzył piłkę głową, a Courtois uratował Chelsea.

• 79. min.

Messi z rzutu wolnego, celnie, ale tym razem Thibaut Courtois odbił piłkę.

• 75. min.

Barcelona kontroluje mecz. Chelsea wygląda jak zespół, który stracił wiarę w awans.

• 70. min.

Kibice na Camp Nou już świętują awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• GOOOOOOL

63. min.

To jest jego mecz! Leo Messi gra koncert na Camp Nou. 100. gol Argentyńczyka w Lidze Mistrzów. Piękna indywidualna akcja! Piłka przeleciała pomiędzy nogami Courtoisa. To nie jest dobry mecz bramkarza Chelsea.

• 60. min.

Chelsea atakuje, ale jest nieskuteczna. Strzał Alonso zablokowany przez Pique. Świetna interwencja obrońcy Barcelony.

• 60. min.

Druga zmiana w zespole Ernesto Valverde. Gomes za Busquetsa.

• 55. min.

Owacja dla Iniesty na Camp Nou. Hiszpan już na ławce, w jego miejsce Paulinho.

• PILNE

49. min.

Alonso padł w polu karnym, piłkarze Chelsea protestują, a sędzia pokazuje - gramy dalej. Kontrowersja. Antonio Conte wściekły.

• 47. min.

Błąd bramkarza Chelsea, strzał Suareza i nie ma gola. Barcelona mogła prowadzić już 3:0.

Czas na drugą połowę na Camp Nou!

• Chelsea grała dobrze przed przerwą. Miała słupek, atakowała, ale w Barcelonie jest czarodziej - Leo Messi.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy w Barcelonie! To jest wielki mecz Ligi Mistrzów. Żal mrugać.

• PILNE

45. min.

Piękny strzał Alonso i słupek ratuje Barcelonę!

• 43. min.

Giroud faulowany przed polem karnym. Będzie szansa dla Chelsea.

• PILNE

38. min.

Szansa Chelsea i nie ma gola! Najpierw strzelał Alonso, później Kante. Piłka obok bramki ter Stegena. Było groźnie!

• 32. min.

Messi dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Było groźnie, ale żaden z piłkarzy Barcelony nie pokonał bramkarza Chelsea.

• 27. min.

Kolejna dokładna i zabójcza akcja Barcelony. Strzelał Suarez, ale tym razem Courtois odbił piłkę.

• 25. min.

Wysoki pressing Barcelony. Chelsea w coraz większych opałach.

• GOOOOOOL

21. min.

Kosmiczny kontratak Barcelony! Piłkarze Chelsea zostali zaatakowani własną bronią. Messi wszystko rozprowadził, odjechał rywalom i oddał piłkę Dembele. Francuz popatrzył, uderzył i dał Barcelonie dwubramkowe prowadzenie.

• 16. min.

Barcelona prowadzi grę w środku pola. Chelsea stworzyła kilka groźnych szans i znów cofnęła się na własną połowę.

• 11. min.

Chelsea ruszyła do ataku. Groźny strzał Williana i bardzo pewna interwencja ter Stegena.

• 6. min.

Drużyna Antonio Conte mogła odpowiedzieć z rzutu wolnego. Piłkę ustawił Willian, zagrał na bliższy słupek, a piłka wyszła poza boisko.

• GOOOOOOL

3. min.

Co za początek Barcelony! Messi wbiegł w pole karne, był pod linią końcową, a pokonał bramkarza Chelsea. Błąd, wielki błąd Thibauta Courtoisa. Szał na Camp Nou.

• 2. min.

Barcelona wymienia podania na połowie Chelsea. Zespół z Londynu zamknięty przed polem karnym.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Na Camp Nou czuć atmosferę piłkarskiego święta!

• Przed meczem warto przeczytać zapowiedź Konrada Fersztera.

Liga Mistrzów. Cud, którego potrzebuje Chelsea
  • Czas na wielki rewanż! Barcelona czy Chelsea? Chelsea czy Barcelona? Kto zostanie ostatnim ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów? Zapraszamy na naszą relację!

0
Bramki: Messi (3., 63.), Dembele (20.) Skład: ter Stegen - Alba, Umtiti, Pique, Roberto - Iniesta (56. Paulinho), Busquets (61. Andre Gomes), Rakitić, Dembele (67. Vidal) - Suarez, Messi
Chelsea
Skład: Courtois - Rudiger, Christensen, Azpilicueta - Alonso, Kante, Fabregas, Moses (67. Zappacosta) - Hazard (82. Pedro), Giroud (67. Morata), Willian