Liga Mistrzów. United rozgromili, Barcelona wygrała, a Chelsea lepsza od Atletico [ZAPIS RELACJI]

• środa, 27 września 2017

Koniec! Za nami kolejny wspaniały wieczór z Ligą Mistrzów. Oto wyniki dzisiejszych spotkań:

• GOOOOOOL

90. min.

Chelsea w końcówce wygrywa w Madrycie! Michy Batshuayi, który zmienił Moratę strzela bramkę na wagę trzech punktów w 4 minucie doliczonego czasu gry!

• GOOOOOOL

89. min.

Jest gol honorowy dla CSKA. Rezerwowy Kuchaev autorem trafienia. Piękne podanie górą w pole karne i strzał z ostrego kąta. Mourinho niezadowolony ze straty gola.

• 85. min.

Wyniki:

Anderlecht 0-2 Celtic

Atl. Madryt 1-1 Chelsea

CSKA Moskwa 0-4 Manchester Utd

• GOOOOOOL

65. min.

Benfika już nie gra w piłkę. Gospodarze przejęli piłkę przed polem karnym i 4:0. Drugi gol Oberlina.

• 61. min.

Niektórym zawodnikom Benfiki odebrało rozum. Almeida chciał zrobić krzywdę rywalowi i za to wyleciał z boiska.

• GOOOOOOL

58. min.

Chelsea doprowadza do remisu! Hazard dośrodkował z lewej strony, a Morata musnął piłkę głową. Przynajmniej tak twierdzi Hiszpan, bo piłka nie zmieniła trajektorii lotu.

• GOOOOOOL

48. min.

Barcelona wreszcie prowadzi, ale to Sporting sam sobie wbił piłkę do bramki. Futbolówka podobijała się od zawodników po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i wpadła do siatki.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min.

Manchester United rozbija CSKA w Moskwie, PSG wygrywa z Bayernem, a Atletico z Chelsea. Największą niespodzianką jest remis Barcelony ze Sportingiem w Lizbonie.

Sporting 0-0 Barcelona

• 45. min.

Przerwa!

• GOOOOOOL

32. min.

2:0! 2:0! Cavani cudownym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza. Urugwajczyk dostał podanie od Mbappe, któremu obrońcy nie zdołali odebrać piłki w polu karnym.

• 30. min.

Wyniki:

Anderlecht 0-0 Celtic

Atl. Madryt 0-0 Chelsea

PSG 1-0 Bayern

• GOOOOOOL

27. min.

3:0 United! Co za mecz "Czerwonych Diabłów". Dwójka Lukaku - Martial roznosi Rosjan. Francuz dośrodkował w pole karne, obrońca się machnął, a Lukaku wykorzystał to, niczym prawdziwy lis szesnastki.

• 23. min.

Tymczasem Zbigniew Boniek w odwiedzinach u kontuzjowanego Arkadiusza Milika. Ponoć nastroje bojowe.

• 15. min.

Kwadrans za nami. Tylko trzy gole:

Basel 1-0 Benfica

CSKA Moskwa 0-1 Manchester Utd

• 8. min.

Suarez z pretensjami do arbitra. Urugwajczyk trzyma się za głowę i uważa, że został sfaulowany w polu karnym. Nic z tego. Jedenastki nie będzie.

• GOOOOOOL

4. min.

Prowadzi też Manchester! Herrera przejął piłkę na połowie rywala, podał do Martiala, a ten idealnie dośrodkował do Lukaku! Drugi gol Belga w Lidze Mistrzów.

• GOOOOOOL

2. min.

FC Basel na prowadzeniu! Lang wykorzystał to, że bramkarz Benfiki opuścił pole bramkowe.