Real Madryt przegrał z Atletico, ale pewnie awansował do Ligi Mistrzów [ZAPIS RELACJI]

2 : 1

• ¶roda, 10 maja 2017
  • 92. min.

Koniec meczu! Real Madryt w finale Ligi Mistrzów!

• 89. min.

Nawałnica w Madrycie. Leje jak z cebra, a Diego Simeone nadal swoje. Prosi kibiców o jeszcze gło¶niejszy doping.

• 87. min.

Boisko opuszcza strzelec gola dla Realu - Isco. W jego miejsce wchodzi Morata.

• 81. min.

Piłkarze Realu Madryt coraz bliżej awansu do 15. w swojej historii finału Pucharu Europy.

• 76. min.

Podwójna zmiana w Realu: Za Benzemę wchodzi Asensio, a Casemiro zastępuje Vasquez.

• 74. min.

Benzema znów zatańczył z piłk± przed obrońcami Atletico. Gdyby nie ofiarna interwencja Godina, byłoby 2:2.

• 66. min.

Carrasco znakomicie zachował się w polu karnym, oddał strzał, ale ¶wietnie obronił Navas. Chwilę póĽniej do piłki dobiegł Gameiro, który uderzył prosto w bramkarza Realu.

• 69. min.

Piłka w bramce Atletico, ale Ronaldo był na minimalnym spalonym.

• 60. min.

Królewscy całkowicie kontroluj± wydarzenia na boisku. Sprawa awansu wydaje się przes±dzona. Atletico potrzebuje cudu w postaci trzech goli.

• 57. min.

Pierwsza zmiana w Atletico. Za Torresa wchodzi Gameiro.

• 53. min.

Kibice Atletico gło¶nym dopingiem próbuj± pomóc piłkarzom, ale to Real dominuje na boisku.

• 48. min.

Ronaldo strzelił jak z armaty, ale prosto w Oblaka, który wybił piłkę przed siebie. Żaden z zawodników Królewskich nie zd±żył z dobitk±.

• 47. min.

Będzie groĽnie pod bramk± Atletico. Griezmann sfaulował Kroosa przed polem karnym.

Zaczynamy drug± połowę!

• 45. min.

Dla Realu zbawienne okazuje się posiadanie zawodników takich jak Modrić czy Isco, którzy nawet przy najostrzejszym pressingu ze strony rywala s± w stanie utrzymać się przy piłce, skupiaj±c na sobie uwagę kilku zawodników, a następnie posłać podanie otwieraj±ce. W sytuacji, gdy Atletico angażuje większ± liczbę piłkarzy wyżej, każda taka piłka zagrana na skutecznych w starciach indywidualnie napastników może stworzyć dobr± sytuację.

• 45. min.

Analiza taktyczna pierwszej połowy od Andrzeja Gołomyska

Atletico rozpoczęło ten mecz w stylu, jakiego należało od niego oczekiwać w pierwszym spotkaniu. Pressing gospodarzy był tym razem bezbłędny i nawet dla agresywnego i sprawnie operuj±cego piłk± Realu stanowił on duże zagrożenie. Ogromna intensywno¶ć gry na dłuższ± metę odbiła się jednak na organizacji, zwłaszcza w defensywie. Gdy piłka docierała na połowę Atletico, zbyt wielu graczy zaczęło się przemieszczać w jej kierunku, pozostawiaj±c inne strefy otwarte.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy

• 45. min.

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 43. min.

Benzema zrobił to niesamowicie! Francuz wykiwał trzech zawodników Atletico, zagrał do Krossa, którego strzał cudem obronił Oblak, ale przy dobitce Isco był bezradny.

• 44. min.

W przerwie meczu zapraszamy na FB Sport.pl. Paweł Wilkowicz skomentuje dla Was ten emocjonuj±cy rewanż.

• 42. min.

GOOOOOL !!! ISCO!

• 38. min.

Genialny zdrybling Isco w polu karnym, ale uderzył za lekko, żeby zaskoczyć Oblaka.

• 36. min.

"Co tak cicho? Co tak cicho?" Diego Simeone wykrzykuje do kibiców Atletico, zagrzewaj±c do dopingu!

• 34. min.

A teraz Godin staranował Ronaldo. To musiało się skończyć żółt± kartk±.

• 31. min.

Brutalny atak Casemiro na Griezmannie. Ale sędzia nie wyj±ł kartki.

• 26. min.

Real po dwóch nokdaunach, ale już się otrz±sł. Zdecydowanie czę¶ciej utrzymuje się przy piłce (62 proc. - 38 proc).

• 16. min.

GOOOOOOL !!! Antoine Griezmann! To się naprawdę dzieje!

• 15. min.

KARNY DLA ATLETICO!!! Varane sfaulował Torresa!

• 12. min.

GOOOOOOL!!! Vicente Calderon oszalało ze szczę¶cia! Z rzutu rożnego do¶rodkowywał Koke, pojedynek główkowy z Ronaldo wygrał Saul Nigues i załadował bramkę.

• 00:00

¦wietna odpowiedĽ Realu! Po rzucie wolnym najwyżej do piłki wyskoczył Casemiro, ale Oblak wyci±gn±ł się jak struna i wyci±gn±ł piłkę zmierzaj±c± do bramki.

• 5. min.

Ależ było było blisko! Carasco ¶wietnie urwał się praw± stron±, do piłki doszedł Koke, ale Navas nie dał się zaskoczyć.

false
  • 3. min.

Diego Simeone szaleje przy linii bocznej. Gdyby mógł pewnie by wbiegł na boisko i pomógł swoim zawodnikom.

• Pierwszy atak Atletico! Tak wła¶nie musi grać! Na strzał z dystansu zdecydował się Griezmann, ale uderzył nad bramk±.

• Gramy!

• Mimo strasznego wyniku z pierwszego meczu dla Atletico, na Vicente Caldero oczywi¶cie komplet kibiców. Atmosfera jest fantastyczna!

• Piłkarze wychodz± na boisko. Za chwilę hymn Ligi Mistrzów.

• "My nie damy rady? No to jeszcze zobaczycie. Takiej remontady ¶wiat nie widział!" - czy tak sobie my¶li Diego Simeone, trener Atletico Madryt.

• My tu na deszczu, wilki jakie¶! A w Madrycie? Słoneczko grzeje, cieplutko 18 stopni Celsjusza. Awww....

• Tak prezentuj± się składy obu ekip:

Atletico Madryt: Jan Oblak - Jose Maria Gimenez, Stefan Savić, Diego Godin, Filipe Luis, Koke, Saul Nigues, Gabi, Yannick Carrasco, Antoine Griezmann, Fernando Torres.

Real Madryt: Keylor Navas - Danilo, Sergio Ramos, Raphael Varane, Marcelo, Toni Kroos, Casemiro, Luka Modrić, Karim Benzema, Isco, Cristiano Ronaldo

• W pierwszym półfinale Real Madryt rozgromił lokalnego rywala aż 3:0. Hat-trickiem popisał się Cristiano Ronaldo i na 99 proc. wybił z głów piłkarzom i kibicom Atletico marzenia o finale Ligi Mistrzów. Wydaje się, że ¶rodowy rewanż dla ekipy Diego Simeone to mission impossible. I chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, to jednak Liga Mistrzów nie takie już cuda widziała.Historia rozgrywek pamięta sensacyjne wygrane skazanych na odpadnięcie drużyn, a zespół Los Conchoneros nie raz zaskakiwał. Czy tak będzie w tym przypadku?

1
Bramki: Saul (12.), Griezmann (16.) Kartki: Savić, Godin, Gabi, Correa - żółte Skład: Oblak - Gimenez (57. Thomas), Savić, Godín, Filipe Luis - Carrasco, Koke (76. Correa), Gabi, Saul - Griezmann, Torres (56. Gameiro)
Real Madryt
Bramka: Isco (42.) Kartki: Danilo, Ramos - żółte Skład: Navas - Danilo, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro (77. Vazquez), Kroos - Isco (87. Morata) - Benzema (77. Asensio), Cristiano