Liga Mistrzów. Atletico Madryt w półfinale [ZAPIS RELACJI]

1 : 1

• wtorek, 18 kwietnia 2017

Koniec meczu. Leicester zremisowało 1:1 z Atletico i odpadło z Ligi Mistrzów. Piłkarze z Madrytu awansowali do półfinału Ligi Mistrzów po raz szósty w historii klubu.

• 83. min.

Kontuzja Morgana. Schodzi z boiska, kulejąc. W jego miejsce Amertey.

• 75. min.

Rzut wolny dla Leicester 20 metrów od bramki Oblaka. Do piłki podszedł Mahrez. Strzelił nad murem, ale i nad bramką.

• 68. min.

Ach! Vardy dostał piłkę na 11 metrze. Strzelił, ale znów jego uderzenie zablokował obrońca.

• 65. min.

Ależ szansa dla Leicester! Strzał Ulloy zablokowany!

• GOOOOOOL

61. min.

Gooooool! Vardy świetnie odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Atletico i zapakował piłkę do siatki.

• 55. min.

Pierwsza zmiana Atletico. Lucas wszedł w miejsce Juanfrana.

• 52. min.

Akcja Leicester. Dośrodkowanie w kierunku dalszego słupka, wysoko w górę wyszedł Chilwell, strzelił głową nad bramką.

• 49. min.

Griezmann popędził w kontrze. Wbiegł w pole karne, odegrał do Carrasco, ale ten do piłki nie doszedł.

Dwie zmiany w Leicester - Chilwell za Benalouane oraz Ulloa w miejsce Okazakiego.

Gramy! 45 minut szans dla Leicester. Czy piłkarze jeszcze wierzą?

• 45. min.

Przerwa. Leicester przegrywa z Atletico 0:1 i by awansować do półfinału Ligi Mistrzów musi wygrać ten mecz różnicą dwóch bramek. Na razie się na to nie zanosi.

• 38. min.

Radość kibiców Atletico

• 34. min.

Oblak broni strzał Mahreza.

• 31. min.

Kolejny strzał Saula, tym razem obroniony przez Schmeichela.

• 27. min.

Gol Saula stawia Atletico w dobrej sytuacji w kontekście awansu do półfinału LM. Piłkarze z Madrytu wygrali pierwsze spotkanie 1:0, teraz też prowadzą 1:0. Leicester, by awansować, musi wygrać różnicą dwóch goli.

• GOOOOOOL

26. min.

Gooool! Filipe Luis dośrodkował, a Saul Niguez głową wpakował piłkę do siatki. Schmeichel zaskoczony.

• 24. min.

Rzut wolny dla Leicester. Mahrez dośrodkowuje wprost w ręce Oblaka.

• 21. min.

Ależ szansa dla Leicester! Świetna piłka do Vardy'ego w pole karne, ten oddał do Okazakiego, którzy uprzedził obrońcę, ale strzelił wysoko ponad bramką.

• 20. min.

Pierwszy rzut rożny dla Leicester. Dośrodkowanie Mahreza nieudane, a potem jeszcze faul Benalouane na Godinie.

• 16. min.

Ndidi z szansą na gola, ale akcja bez gola.

• 12. min.

Rzut rożny dla Atletico. Dośrodkowuje Koke, piłkę wybija Simpson.

• 8. min.

Strzał Drinkwatera z dystansu przyblokowany przez obrońcę. Atletico powoli konstruuje ataki, w ofensywę angażuje się co najwyżej sześciu piłkarzy.

• 8. min.

Długa piłka do Vardy'ego, ale napastnik Leicester piłki nie sięgnął. Mogło być groźnie.

• 5. min.

Atletico cofnięte, Leicester napędza ataki, ale na razie bez choćby celnego strzału.

• 1. min.

Gramy!

• A jeśli nie chcesz przegapić najważniejszych newsów, napisz do naszego bota na FB, wie naprawdę dużo :) Możesz napisać tutaj: http://m.me/sportpl, albo po prostu zagadać Sport.pl na Messengerze

• Skład Leicester na dzisiejszy mecz

• Atletico Madryt wygrało z Leicester City w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów 1:0. Jedynego gola dla zespołu Diego Simeone strzelił Antoine Griezmann, który wykorzystał kontrowersyjny rzut karny.

Leicester
Bramki: Vardy (61.) Skład: Schmeichel - Simpson, Morgan (84. Amartey), Benalouane (46. Chilwell), Fuchs - Ndidi, Drinkwater - Mahrez, Okazaki (46. Ulloa), Albrigthon - Vardy
Bramki: Niguez (26.) Skład: Oblak - Juanfran (55. Hernandez), Savić, Godin, Filipe Luis (74. Correa) - Niguez, Gabi, Gimenez, Koke - Carrasco (69. Torres), Griezmann