Liga Mistrzów. Atletico Madryt - Leicester City. Kontrowersyjny rzut karny i skromne zwycięstwo drużyny Diego Simeone! Sport.pl - To jest Twój LIVE

1 : 0

• środa, 12 kwietnia 2017
  • Atletico wygrywa skromnie, ale swój plan na mecz z Leicester zrealizowało. Czyste konto w meczu u siebie, to solidny krok w kierunku półfinału Ligi Mistrzów.

• 90. min. + 2

Koniec meczu w Madrycie!

Sędzia doliczył dwie minuty do drugiej połowy. Będą jeszcze emocje!

• PILNE

86. min.

To powinna być druga bramka dla gospodarzy! Juanfran wbiegł w pole karne, chciał wyłożyć piłkę Griezmannowi do pustej bramki, jednak w ostatniej chwili Leicester uratował Benalouane.

• 80. min.

Dziesięć minut do końca. Atletico nie przyspiesza, pilnuje jednobramkowego prowadzenia.

• 75. min.

Fernando Torres już na ławce rezerwowych, w jego miejsce Thomas.

• 70. min.

Atletico kontroluje grę w środku pola. Zespół Diego Simeone robi wszystko, żeby nie stracić gola na własnym stadionie.

• 63. min.

Indywidualna akcja Fernando Torresa. Hiszpan pokazał dobrą szybkość, efektowny balans ciałem, ale w decydującym momencie... poślizgnął się. A było groźnie.

• 59. min.

Mahrez leży w polu karnym, domaga się rzutu karnego. Sędzia pokazuje - gramy dalej!

• PILNE

54. min.

Najlepsza sytuacja mistrzów Anglii w tym meczu! Zamieszanie w polu karnym próbował wykorzystać Riyad Mahrez, ale nie trafił w bramkę! Było groźnie pod bramką Jana Oblaka.

• 49. min.

Piękna, kombinacyjna akcja Atletico w środku pola i Yohan Benalouane musiał ratować się faulem. Żółta kartka.

Czas na drugą połowę!

• Przewaga gospodarzy nie podlegała żadnej dyskusji, Leicester było bezradne w pierwszej części gry.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Madrycie! Spokojne prowadzenie Atletico.

• 41. min.

Leicester zepchnięte pod własne pole karne. Goście nie potrafią znaleźć sposobu na kolektyw Simeone.

• PILNE

37. min.

Ładny strzał z dystansu Koke! Niewiele brakowało, a piłka wylądowałaby w samym okienku bramki Schmeichela.

• 32. min.

Atletico chciało szybko otworzyć wynik i swój plan zrealizowało. Teraz zespół Diego Simeone może spokojnie kontrolować grę.

• GOOOOOOL

28. min.

Griezmann wywalczył, Griezmann wykończył! Pewny strzał Francuza i Kasper Schmeichel bez szans.

• PILNE

27. min.

Rzut karny dla Atletico Madryt! Ale czy faul był w polu karnym?! Będą kontrowersje.

• 23. min.

Atletico mocno zaczęło pierwszy ćwierćfinał, ale z minuty na minutę Leicester ma coraz więcej z gry.

• 18. min.

Goście wymienili ponad pięć podań na połowie Atletico, ale akcja została skasowana. Przewaga cały czas po stronie Hiszpanów.

• 13. min.

Leicester ma duże problemy z wyjściem z własnej połowy.

• 8. min.

Gospodarze od początku ruszyli na Leicester. Ataki gości ograniczają się, jak na razie, do jednego długiego podania w kierunku Jamiego Vardy'ego.

• PILNE

5. min.

Ale początek Atletico! Koke dostał piłkę przed polem karnym Leicester i natychmiast zdecydował się na strzał. Słupek ratuje mistrzów Anglii!

• 4. min.

Pierwszy celny strzał gospodarzy! Fernando Torres urwał się w polu karnym, ale strzelił w środek bramki. Pewna interwencja Kaspera Schmeichela.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie czas na HYMN LIGI MISTRZÓW!

• Piękna historia, w sam raz na rozgrzewkę przed meczem.

Leicester walczy z traumą sprzed 20 lat
  • Atletico Madryt i Leicester City, czas na walkę o półfinał Ligi Mistrzów. Czy mistrzowie Anglii sprawią sensację i wyeliminują faworytów z Madrytu? Zapraszamy na naszą relację!

0
Bramki: Griezmann (28. - karny) Skład: Oblak - Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis - Niguez, Gabi, Koke, Carrasco (65. Correa) - Torres (75. Thomas), Griezmann
Leicester
Kartki: Albrighton, Benalouane, Huth - żółta Skład: Schmeichel - Simpson, Benalouane, Huth, Fuchs - Mahrez, Drinkwater, Ndidi, Albrighton - Vardy (77. Slimani), Okazaki (46. King)